2101, blizzard, 19xx

2101, blizzard, 19xx

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
b
blizzard
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

2101, blizzard, 19xx

Postitus Postitas blizzard »

Nonih, masinaks siis vaz2101. Mõtlesin, et annaks siis teistele sellest masinast lugeda ja pilte sellest, mis sellega toimunud on. Toimus siis see, et poisikestel oli igav ja mõtlesid, et sõidaks autoga natukene, nii nad selle auto siis ärandasid. Leidsid üles vana ja suure väetise kuuri, mis oli tühi kuid uksed olid veel ees, aga kauaks need uksed siis sinna ette ei jäänud, sest selle masinaga sõideti nendest lihtsalt läbi ja ustest jäid järele ainult pilpad. Tagurpidi panid täiega seina. Kes teab kui kaua nad sõitnud oleks kui vaid bensu jätkunud oleks. Peale seda kui auto seisma oli neil jäänud, oli vaja neil omaarust auto segi peksta: aknad sisse kividega, makk visati välja jääauku(viskaja saadeti järele sinna). Vb üritasid põlema ka panna AUTOT, aga BENA kork oli lukus ja võti oli omanikul kodus.

1. Selline nägi auto välja enne ärandamist:

Pilt

Pilt

Piltroostet ikka jagub vana auto puhul

Piltmingipleekinud toon ka aga on tulemas uus

2. Selline nägi auto välja siis pärast mõningast rallimist ja laamendamist auto kallal: (telefoniga tehtud)

Pilt

Pilt
*Ka politsei ei puudunud kohalt, kes helistas kellelegi kõrgemale ja küsis pideval, et mis nüüd tegema peab selle ja selle asja puhul.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Piltuksed olid alguses terved...

3. Auto on jõudnud õnnelikult garaazi, on jõutud selle kallal juba natuke tegutsedagi (fotod telefoniga)

Pilt

Pilt

Piltarmatuur sai asendatud uuega

Pilt

4. Auto on garaasist välja aetud ja töö selle kallal käib ikka edasi

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
5. Pärast laiali võtmist hakkab auto taas vaikselt ilmet võtma

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
6. Nüüdseks on autol kõikplekid küljes ja ka krunditud juba.

Pilt

Pilt

7. Nüüdseks krunt üle käidud lihviga ja värvgi autole selga tõmmatud. Toimub vaikselt juba kokku panemine.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

8. Auto nüüd siis lõplikult valmis väljast, ainult kaugtulede juhtmed vaja ära ühendada.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
jätkub...

[Muudetud: 1-7-2007 blizzard]

[Muudetud: 7-2-2007 Priidic]

[Muudetud: 5-7-2007 blizzard]
2
2emty
Foorumi kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 24 Apr 2007 16:49
Asukoht: Võntküla Taebla v. Läänr mk.
Autod: vaz-21063

Postitus Postitas 2emty »

see auto pidi sulle väga tähtis ikke olema et kuuskoskisse ära ei lükanud ja korda otsustasid teha :o
ma otsisin juba pildid ülesse ja väga ilus töö :D respekt :D
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Auto oli ikka päris korralikult segi pekstud.....
http://static1.nagi.ee/photos/blizzard/ ... set/23055/
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
pedrox
Foorumi kasutaja
Postitusi: 586
Liitunud: 04 Sept 2005 15:07
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 21061, Vaz 21063, Audi A2 1.4, Audi A6 Allroad 2.7 Biturbo

Postitus Postitas pedrox »

Ja nüüdseks päris põhjalikult uuesti üles ehitatud ...
Kena masin!
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Tõsist tööd tehtud, mulle hullult meeldib kui keegi viitsib midagi teha. Viimasel ajal on hakanud paljud kasutajad siis päris põhjalikult oma autosid taastama. Südame võtab soojaks kui näed ilma plekita autosid, hiljem juba krunt seljas ja siis juba kokkupandud.

Mega hea tunne. Jõudu igaljuhul
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Hehe, ma teen peaaegu samat tööd.
Hmm, sa oled ka oma 01'le pannud 011'e taga paneeli, kas originaal tagatuled ei istunud külge? Omal ka selline paneel seisab, panen külge. Aga külge proovides lahtiselt küll originaal tuled sobisid.
Kõva töö on tehtud.



[Muudetud: 3-7-2007 Suska]
b
blizzard
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas blizzard »

Algselt postitas: Jonx666
Tõsist tööd tehtud, mulle hullult meeldib kui keegi viitsib midagi teha. Viimasel ajal on hakanud paljud kasutajad siis päris põhjalikult oma autosid taastama. Südame võtab soojaks kui näed ilma plekita autosid, hiljem juba krunt seljas ja siis juba kokkupandud.

Mega hea tunne. Jõudu igaljuhul
tänud!
b
blizzard
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas blizzard »

Algselt postitas: 2emty
see auto pidi sulle väga tähtis ikke olema et kuuskoskisse ära ei lükanud ja korda otsustasid teha :o
ma otsisin juba pildid ülesse ja väga ilus töö :D respekt :D
raha pole vähemalt omast taskust makstud korda tegemiseks, sai korda tehtud just nende jobude kiuste!
k
Kiwa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 174
Liitunud: 06 Jaan 2004 17:35
Asukoht: Valga
Autod: e36 coupe

Postitus Postitas Kiwa »

Algselt postitas: blizzard
raha pole vähemalt omast taskust makstud korda tegemiseks, sai korda tehtud just nende jobude kiuste!

järelikult said teada kes need laamendajatest jobud olid?

oleks võinud lasta kuskil firmas korda teha ja siis las plekivad..
hea tunne kohe, kui süüdlased vahel ka karistust saavad.
Töö tegi ahvist inimese, inimene ostis ?iguli
k
krister
Foorumi kasutaja
Postitusi: 249
Liitunud: 09 Aug 2004 12:53
Asukoht: Tallinn, Lilleküla
Autod: 2101 '80

Postitus Postitas krister »

Algselt postitas: blizzard
*Ka politsei ei puudunud kohalt, kes helistas kellelegi kõrgemale ja küsis pideval, et mis nüüd tegema peab selle ja selle asja puhul.

---
raha pole vähemalt omast taskust makstud korda tegemiseks, sai korda tehtud just nende jobude kiuste!
Oleks nagu sarnaseid pilte enne kuskil näinud.. Tõsi, siis oli autoks valge 01, ja omanikuks mina ise, nii et tere saatusekaaslane.
Sa oled niipalju tublim, et oled oma auto taas korda teinud, samas kui minu oma seisab nukralt garaa?is ja ootab, mil ta peremees leiab rohkem aega temaga tegelemiseks.

Ma ei saanud aga postitusest politsei rollist hästi aru, kas nad said pätid kätte? Kas pätid hüvitasid kahjud? Oma juhtumil saadi pätid kätte, uurimise käigus esitasin kahjunõude, mis kohtus ka välja mõisteti. Edasi viisin kohtuotsuse ühe kohtutäituri kätte ja ca aasta jooksul on 95% sellest summast mulle laekunud. Eelnevaga tahan julgustada kõiki, kes taolisse olukorda satuvad julgelt politseile avaldusi kirjutama ja neid taga sundima tegutsema, mitte arvama, et ega politsei nii kui nii midagi ei tee.

Igaljuhul toredaid sõiduelamusi vastremonditud VAZ-tüüpi auto seltsis!
b
blizzard
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas blizzard »

Algselt postitas: krister
Algselt postitas: blizzard
*Ka politsei ei puudunud kohalt, kes helistas kellelegi kõrgemale ja küsis pideval, et mis nüüd tegema peab selle ja selle asja puhul.

---
raha pole vähemalt omast taskust makstud korda tegemiseks, sai korda tehtud just nende jobude kiuste!
Oleks nagu sarnaseid pilte enne kuskil näinud.. Tõsi, siis oli autoks valge 01, ja omanikuks mina ise, nii et tere saatusekaaslane.
Sa oled niipalju tublim, et oled oma auto taas korda teinud, samas kui minu oma seisab nukralt garaa?is ja ootab, mil ta peremees leiab rohkem aega temaga tegelemiseks.

Ma ei saanud aga postitusest politsei rollist hästi aru, kas nad said pätid kätte? Kas pätid hüvitasid kahjud? Oma juhtumil saadi pätid kätte, uurimise käigus esitasin kahjunõude, mis kohtus ka välja mõisteti. Edasi viisin kohtuotsuse ühe kohtutäituri kätte ja ca aasta jooksul on 95% sellest summast mulle laekunud. Eelnevaga tahan julgustada kõiki, kes taolisse olukorda satuvad julgelt politseile avaldusi kirjutama ja neid taga sundima tegutsema, mitte arvama, et ega politsei nii kui nii midagi ei tee.

Igaljuhul toredaid sõiduelamusi vastremonditud VAZ-tüüpi auto seltsis!
nn. pätid saime kätte meie (omanik mina). politsei pole midagi saanud. auto hinnati ära ja pätid maksid selle kahju kinna, kuigi ühel on siiani maksmata. Kõige imelikum on asja juures see et politsei ei teadnud sündmuspaigal, mis ta tegema peab, vaid helistas kõrgematele, et saada vastus sellele, mida tegema peab. pol. ei olnud ka noorema poolne
b
blizzard
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas blizzard »

Algselt postitas: Kiwa
Algselt postitas: blizzard
raha pole vähemalt omast taskust makstud korda tegemiseks, sai korda tehtud just nende jobude kiuste!

järelikult said teada kes need laamendajatest jobud olid?

oleks võinud lasta kuskil firmas korda teha ja siis las plekivad..
hea tunne kohe, kui süüdlased vahel ka karistust saavad.
auto hinnati ära ja see oli kindel summa mis nad plekkima pidid.
Kasutaja avatar
kristjan92
Ladaklubi Liige
Postitusi: 836
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:14
Asukoht: Tamsalu
Autod: Lada Nova 21053 92' , Seat Cordoba 01'

Postitus Postitas kristjan92 »

kas pätid said karistada ka?
Tehnika lolli käes on vanaraud!
Autosõit on nagu keeleoskus – seda tuleb praktiseerida; lõputult praktiseerida.
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Algselt postitas: kristjan92
kas pätid said karistada ka?
Julgen arvata, et see oligi nende karistus.
b
blizzard
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas blizzard »

just nii
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

Kui saladus ei ole siis mis värvi kood on?
Valud sobivad väga selle autoga.
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
Vasta