21013, skahar, 1981

21013, skahar, 1981

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Suletud
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

21013, skahar, 1981

Postitus Postitas skahar »

...et kõik ausalt ära rääkida nagu oli, pean alustama ajast, mil kohtasin oma treenerit/õpetajat Lada autospordi alal!
Nimelt suurest kurbusest, et me auto maha pidime ärima, olime üsna õnnetud, eriti mina!!!!!! Ei näinudki aega, mil võiksin uuesti Lada rooli istuda, kuid võta näpust ja asi järgmine:" Olin just saanud EPA-ga ühele poole ja koju sõites helises telefon, muu pole oluline, aga helistaja oli Tarmo(onu kes mind õpetab ralli alal) ja ytles, et millal ma uuesti siis sõitma hakkan - PIKK naer ja siis kohe kurbus üheskoos, kuid nali naljaks, meie garaazi hoovi peal on hetkel 2 punakat 01'te, ütles ta!!!!
mina sis gaasi oma BõmMadiWeele juurde ja ruttu Põlva... ei läindki palju aega, kui olin seal kus ka 2 01-te!
kuna talle oldi võlgu mingi töö eest, pakuti talle kahte 01 töörahaks ja tema võttisgi kätte ja tõi need beebid päälinnast ära... nüüd siis asja juurde, nimelt sain enda yllatuseks teada, et yks nesit kuulub mulle.... see vaene mees kinkisgi yhe kopika mulle, lohutuseks et ära ei "nälgiks"....

...ilus erk punane, matt kahjuks... must kunstnahk sisu, ilma ametlike dokustaatideta, numriteta,kuid on4käiku, allavajunud klaasid, õline põhja alune(nagu ikka, et läbi ei vajuks pika peale), mõned rooste kohad, palju kola pagassis, kuldsed 80-ndad....mõelda vaid, kopikas ja minu oma..
...noh jah, ilu kilbid veel...ooo...uksed lukustuvad nii kinni kui lahti - turvaline auto! ja ja rool ka läks lukku - väga turvaline masin!
noh, egas midagi, tunked selga ja võtmed kätte, sest see mis mulle, ei taht kohe käima minna, kuna akut netu jne.
ok aku ka saime, ikka ei läe...ok karpa puhtaks(mis peal 05 oma:puzzled), küünlad uued...juba lubab:), ok jagaja ka uus ja juhtmed ka ja regull ka ja bena ka karbussi ja võtit ja ....KÄIMA LÄKS !!!!
oehh...spidol ees 99tuhat km....
nii käib, ikka käib...aa nüüd suri välja, ok, CO-d ka peale...jaaa..... läks käima(paugupill!!!)
käib, käib ja ilusti käib.... :)

niih, sidur alla, I käik sisse(läks ja vabalt, kast korras), sidur ylessse jaaa....noh jah, algajate värk, suri välja...:lol
ok ega ta VFTS ole, mis 3000pööret tyhikäigul teeb...olen ikka ju harjunud teistmoodi, ok aga kõik uuesti, gaasi juure ja ...........nõndaks, siit siis algabki minu LADA (21013) M.R.A. käekäik....

ilus lugu, mis??? ja veel ilusam on see kopikas, mida kindlasti unes ka näen...


EDU ja JÕUDU teile ning et jätkuks rõõmu, sellist masinat omada,

S.Kahar pani masina garaaži ja viskab nüüd leiba luusse.....
-OLEN TAAS LADAKlubi Liige-
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

edu sulle, hakkad siis varsti jälle rallit sõitma we?:)
v
vfts6
Suletud kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas vfts6 »

kas pilti ka näha saab?
ja muide kas su VFTS tühikäigul alla 3000 päärde ei käinudki? või sain ma valesti aru...
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja vfts6
kas pilti ka näha saab?
ja muide kas su VFTS tühikäigul alla 3000 päärde ei käinudki? või sain ma valesti aru...
Jah tänud teile
uuesti sõitma hakkan siis kui vähemalt 200 000 tuhat eesti krooni vaba raha varvel või 15kilo eurot....:lol
enne ei hakka üldse ajusi uuesti Nu....ima!

To vfts6: et kui kohalt ära saada, siis ära imesta, alla 3000rpm seda ei juhtunud, sest mootor seiskus, aind kui sidurit libistad, aga sidurit ju RASKE vajutada niigi ja ega teda kulutada ka odav ole;)
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Lähiajal ilmuvad ka pildid, kui Acid sellega yhele poole saab;)

masinast vel nii palju, et esialgu tuleb tast tänava vurr, nii kaua kui kuskilt suuremaid summasid laekuma hakkab;)
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

Seda kõike oli väga mõnus lugeda :D
Welcome back to the club :)
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Esialgne postitaja skahar
Lähiajal ilmuvad ka pildid, kui Acid sellega yhele poole saab;)

masinast vel nii palju, et esialgu tuleb tast tänava vurr, nii kaua kui kuskilt suuremaid summasid laekuma hakkab;)
No saada pildid mulle mailile, siis on kohe üleval!
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

No teate...hingel hakkas kohe hea kui sellist südantsoojendavat lugu lugeda sai...eks need nn. ''ladahetked'' ole ikka need kalleimad mälestused jaaa...:P...
Aga mida see M.R.A. su masina puhul tähendab kui küsida tohib?
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
p
pvr
Suletud kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pvr »

M.R.A= mitte ralli auto ????:puzzled:puzzled:puzzled
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Äkki hoopis Minu Ralli Auto
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Minuga juhtus umbes samamoodi, väga huvitav oli lugeda. Ja see on tõsi näen oma kopkat unes ka:)
Edu sulle!!!!!!!!
Jupid Venemaalt!
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja Acid
Äkki hoopis Minu Ralli Auto
No ma saatsin Sulle need pildid!?
beret@hot.ee aadressil!!!!

no ma võin uuesti saata:)

Ja kõigile teadmiseks, mida tähendavad need tähed lõpus......eee esialgu veel ei ytle, nuputage veel, aga võin öelda, et kaks sõna olete juba loogiliselt õigesti pakkunud aind 1 veel on vale;)
ei taha enne öelda kui asi valmima hakkab, eks sis näha ole;)
n
nts
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas nts »

M.R.A-minu ringraja auto?????:puzzled
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja nts
M.R.A-minu ringraja auto?????:puzzled
auto on õige:cool:
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Pilt

Pilt
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Tänan Acid;)

masinal valed numbrid, et liikuda, aga muidu jah tahab ikka korralikku keevitust, et trennimasinaks teha....originaali ma teda kahjuks/õnneks ei jäta, sest ralli pisar on ikka veres ja katkestamisega ei tahaks küll lõpetada;)

Aga masinast veel niipalju, et võibolla teen ta lihtsalt korda ja sõidan nii kaua kui elan aga no ei tea, mida tulevik toob...tahaks küll rallikaks ehitada...aastaga oleks pill peeeeene:)
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Nii... back in intranet ja kirjutaks mis toimunud...

Nimelt masin töötab/laulab nagu seinakell ja kõik on tibi-tobi, tõesti, ei mingeid probleeme pole olnud, juba kuu aega:)

Vaikselt olen nüüd 14"veljed alla kruttinud ja veel mõned VFTS'st järele jäänud jupid külge aretanud...seega hakkab teine juba ilmet võtma... kuid kui sõjast tagasi(kevadel ilmselt), siis võtan ta juppideks=viimse lahti monteeritava osani laiali, ja hakkab trall pihta....
muidugi äkki keegi tahab hoopis endale ta ära osta siis saame juba vastavalt tema soovidele masina üles ehitatud ja soovitud mootoriga.....kuid rääkides mootorist, siis enam-vähem on ta mul valma, aga kõik seisab kepsude taga....tuleb välja, et Eestis ei leidu sellist meest, kes kepsud toorikust välja "joonistaks".....aga eks otsime edasi ja kyll leiab rohtu:)

Seniks aga....PILLID PEEEEEENEKS!!!

Siim is driving with 21013@5000rpm
@IIIGear on Gravel-----its fantastic!!!
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

skahar...kas tahad uut avatari...
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Nii...Jõudu siis kõigile!

M.R.A. sai uued naastud ja ATS'id alla ning kipub juba vihasemaks minema...hetke mootor peal 1.7 pritse(Nivalt) mis timmimise järgi ca. 100 hobust venitab!
Kuna Suur sõda minu jaoks läbi, on nüüd juba rohkem aega hobiga tegeleda...

Vastaks VFTS'le et ma hangin avatari pildi ja saadan!!!

Olge tublid!


PS: Huvitav teadmine teile, et hr. Tarmo Kivi alias Rocky on ka minuga ühes üksuses aega teenimas, temal on see roheline 03....(või 06!?)
nii et kaks siksi meest yhes ruumis;)
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Masin MÜÜDUD, teema lukku!
Suletud