2101, Reddoggy, 1973

2101, Reddoggy, 1973

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

mulle ka värv meeldib. vaadates neid originaalide pilte, nägin et 01l pole iluliiste.. krt ma ei tea miks ma olen alati arvanud et 01'l olid ka külgedel iluliistud
w
wilson
Foorumi kasutaja
Postitusi: 534
Liitunud: 13 Mär 2004 19:45
Asukoht: haapsalu
Autod: 21053
Kontakt:

Postitus Postitas wilson »

ma nägin samasugust masinat täna 28.04.2006 risti virtsu maanteel(mõni km peale ristit,seal kus parkla on)
u
uki
Suletud kasutaja
Postitusi: 110
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas uki »

Minuarust ma nägin seda masinat täna Saaremaal, Nasva lähedal Kuressaare poole sõitmas. Muidu tundus väga korralik, kuid see parempoolne esiuks torkas silma, et ta laineline oli. Teiseks ei sobinud kokku ka need kleepsud. Auto ise nagu veidi retrostiilis, kuid kleepsud on uued.
Kui asud saaremaal ja oled huvitatud, võin anda 01-e kõrvalistujapoolse esiukse pleki. See on kasutamata, kuid seismisest on tulnud peale roostet. Kui oled huvitatud, saada U2U
r
reddoggy
Suletud kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas reddoggy »

see teil õigus. Ma olin saaremaal kuni tänaseni :P Nyyd jälle Tlna vallutamas temaga. Mingi hetk saan ka mootorist ja salongist pildid yles :P samas räägime sellest tahavaate peeglist :P
Olete ikka kindlad et see originaal pole;)
r
reddoggy
Suletud kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas reddoggy »

Nyyd siis ka mootorist ja salongist pildid yleval... andke aga soovitusi mulle :cool:
http://www.carrating.org/car.php?10206
v
veiko
Suletud kasutaja
Postitusi: 150
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas veiko »

33 aasta vanuse auto kohta näeb päris hea välja.;)
r
reddoggy
Suletud kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas reddoggy »

ex jah a hoolitsema piab ka ikke ta eest :P
r
reddoggy
Suletud kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas reddoggy »

nyyd siis juhtus selle masinaga nii et ta sattus avariisse:P aga edu.ee ei juhtunudki kõige hullemat.. Asi sai pisikese mõlgi juhipoolsesse esitiiba suunatule juurde kus on väike mõlk mida kindlustus isegi nõustus välja tõmbama ja ää tegema aga krt aff rsk sõitis mul oma mazdaga stange kõveraks. Ja oiblaa tuli välja et ei olegi enam kuskilt esistanget uuena saada ja isegi moskva saatis sellise kysimise pikalt... Tegin siis ajalugu ja kontrollisin terved tlna autopoed kes tegelevad vaz-idega ja nii huvitavaid jutte räägiti. Aaasta poolteist tagasi taheti ka taastada yx 01 ja noormees ajas stanget lausa läbi usiisilma taga ja sai aga paraku 3 kuu ootamisega ja 1500.- kaotamisega.. Yllatav et ka 01 osad yletavad vahel auto terviku hinna.. See aga andis mulle jõudu juurde oma 01 taastada edukaks nostalgia masinaks ja seda ma ka hakkan tegema.. Iga väiksema muudatuse kohta ma hoian ka teid siin kursis nii et edu.ee lugemisel ja ootamisel:spin
Vasta