2101, urmo, 1972

2101, urmo, 1972

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
u
urmo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 09 Jaan 2010 00:50
Asukoht: viimsi
Autod: oman nivat
Kontakt:

2101, urmo, 1972

Postitus Postitas urmo »

endine vanaisa auto mul sõitnud olen temaga umbes 5 aastat.viimased 2 aastat on seisnud. on vahetatud mootor 011 mootor sai ostetud uus 5 käigune kast.tulevik on et tahaks ta uuesti kiikuma saada et ülevaatuselt läbi läheks ja siis vaadata mis saab ilmselt armatuuri vahetus ja midagi veel aga eks paistab

mõned pildid on mul ka siin
http://www.pilt.ee/view/738694/


Viaccess: Hakkan suurte piltide peale kurjaks minema!!! Lubatud suurus 640x480!!!Pilt
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Päris kobe pill.

Natuke asju uuendada ja sirgeks ajada ning ongi tip-top.
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Väga korralik six sul tõesti. Aasta arvu kohta vaadates igati kobe. Aga nüüd garaasi tagasi kohe :spin Veel pilte poleks kah mitte paha. Sest neid niigi meil siin eestis juba vähe (korralikke).
a
allah
Foorumi kasutaja
Postitusi: 282
Liitunud: 23 Okt 2003 18:48
Asukoht: Tallinn
Autod: 02, 013, 083

Postitus Postitas allah »

Auto enamvähem.
Puuduvad kroom osad ka külge panna (ilukilbid, küljekarpidel käivad iluliistud) siis väljast näeb originaali moodi välja. (noh jah need lisatuled võiksid olemata olla või siis kroomitud korpusega variant)

Sellise aastaarvuga auto üheks eeliseks on see, et ülevaatusel ei mõõdeta heitgaase!

Edu siis korrastamisel!
u
urmo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 09 Jaan 2010 00:50
Asukoht: viimsi
Autod: oman nivat
Kontakt:

Postitus Postitas urmo »

lisatuled said ostetud siis kui autol olid veel originaal reflektorid küljes.kuna küünla valgel tallinna ja võru vahet sõita oli kehv.neid originaal külje liistusid ei lasknud ma enam peale auto värvimist tagasi panna sest nede all pidi rooste hästi levima hakkama ja ilu kilbid on lihtsalt sõites ära kadunud.on olnud mõned väiksed avariid ka aga õnneks midagi hullu ei ole olnud.auto on vähe talve sõitnud.mootor on 011 oma ostsin ma ta täiesti uuena 4500 kr 2 aastat tagasi ja nüüdseks on läbi sõit mingi 7000 km. tulevik toob 03 või 06 armatuuri ja midagi veel mootor jääg ilmselt selliseks nagu ta on
k
krister
Foorumi kasutaja
Postitusi: 249
Liitunud: 09 Aug 2004 12:53
Asukoht: Tallinn, Lilleküla
Autod: 2101 '80

Postitus Postitas krister »

Õnnitlused ilusa esimeste partiide kopika omamise puhul!

Karpidel olevad iluliistud pane ikka tagasi. Seda juttu ei tasu küll tõsiselt võtta, et iluliistu alt hakkab roostetama. Sinna alla pannakse roostetõrje vahendit. Muuseas, kui auto on 30 aastat ilma roostetamiseta hakkama saanud, siis saab vast edaspidi ka. Nikkel ilukilpe saab ehk autoturult.

Paadunud originaali fännina soovitaks originaali jätta... aga, mugavamad istmed teevad auto paremini sõidetavaks küll, eriti kui pidevalt Tallinn-Võru otsa teha. Ülevaatusel ära siis CO-d mõõta lase.
f
Fazer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 10 Juul 2006 17:49
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 01

Postitus Postitas Fazer »

Kas siis tõesti ei pea CO pärast muretsema ülevaatusel nii vanade autode puhul? hmm...imelik aga hea uudis samas kui tõsi on.
Auto tõesti täitsa kena!
Vasta