Vaz 21061, omega, 1982

Vaz 21061, omega, 1982

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Algselt postitas: Kert
4K selle auto eest ei ole mingi raha.
Ma arvan ka, et see 4K polnud üldse palju küsitud, kuid siin foorumis arvati vastupidist...

Aga ok, mis siin ikka enam halada, auto pole enam minu kätes.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Algselt postitas: omega
Eks ma mõne aja pärast helistan uuele omanikule ja küsin, mis olukorras auto on.
[Muudetud: 6-2-2007 omega]
Täna helistasin ja sain teada, et kahjuks läks jälle üks mu autodest vale omaniku kätte :kuri

Auto pidi küll veel täitsa olemas olema ja kerenumber vist vahetati isegi ära. Aga...

...aga tehti see auto ümber rallikaks, st. torud sisse keevitatud jne.

Kurat küll, kui kahju on autost. Ei oleks pidanud ikka müüma :sein . Seda autot oleks pidanud originaalina säilitama! Ise hoidsin spetsiaalselt seda autot aasta aega garaa?is ja ei sõitnud autoga külavahel, et auto säiliks sellisena nagu ta oli. Ja ikka suutis vale inimene selle auto ära osta ja ära rikkuda... Per**e!

Mälestuseks väike pilt:
Pilt

[Muudetud: 23-4-2007 omega]
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Auto müümisega jah on kahjuks selline teema, et sa ei või kunagi auto tulevikku ette teada, isegi kui tuttavale müüd. Ostja võib ju lubada, et kavatseb hoida jne. Aga plaanid võivad muutuda ja kuna masin on juba täielikult teise isiku valduses, siis on see tema mure mis ta sellega teeb. Ainult seda, et sitt mees on kui oma lubadusest kinni ei pea. Hea küll, aitab offtopicust.

Küsimus selle 061'e kohta. Kas pilt moonutab või ongi nii, et see iluliistu ülemineku koht esitiivalt uksele hästi ei lähe kokku?
Muidu on väga kena masin. Enda onul oli ka sama värvi 06, väga korralik jne. kahjuks läks külavahele mingitele tatikatele rallitamiseks:flaming
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Vasta