2106, grimes, 1993 MÜÜDUD!

2106, grimes, 1993 MÜÜDUD!

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Nii kevad käes ja nagu paljud teevad ja korrastavad enda autosi siis ka seda teen mina.Präägu on kere tööd käsil.Ja peale keretöid on ka värvimine jne.Veel teen sisu korda.
Muusika paigaldus jne.
Eks vaatab mis saab.Kui kellegil üldse huvi võin panna pilte kah ülese.
r
robikbobic
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas robikbobic »

Lp. grimes! Palun pange lisapilte auto sisemusest ning välimusest. Sooviks neid imelisi "kärgesid" näha!
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Nii nüüd läheb mu six täitsa lmmutamisele.Kuna se rooste hakkab juba liiale minema.Ning selle mootor, sillad, sisu jne lähevad teisele kerele.Ja uus kere on juba tegemisel.Täna tegin põhja.
Lasin veelkord traatkettaga trelliotsas põhja üle ja siis krunt peale ja tagasilla alt on veel tegematta.Kuid homme üritan selle kah veel ära teha siis tuleb mastiks peale ja kui se kah peal siis tuleb valge värv.
Siis sillad kui teiselt ära võtan värvin kõik korralikult ära ja siis ka vahetaks kõik puksid välja.
Vaatan kui saan panen pildid kuhugi ülesse
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Jõudu tööle!

Kõige raskem ongi rooste pidama saada...kokkupanemine on tühiasi selle kõrval ;)
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Algselt postitas: Raxo
Jõudu tööle!

Kõige raskem ongi rooste pidama saada...kokkupanemine on tühiasi selle kõrval ;)
Äitäh et jõudu andsid :D:D:D
Kuid ma olen kogu su lada lehekülje läbi lugenud ja vaadanud ja täitsa huvitav.Tahaks ise kah midagi siukest teha kuid kuna ei ol eriline arvuti spets siis ei oska siukest asja teha.Aga äkki õpetaksid või aitaksid mind selle tegemisel.
Saada kiri U2U-le
räägime seal nata.Ja äkki saaksid ka näpunäiteid teha.Et nagu ma ise teen ka sede suurt tööd esimest korda.
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Nii sai nata pilte tehtud enda uue kere põhjast.Ja ka nati seest mastiksiga möksitud.Nüüdsels on juba põhjal krunt peal ja tagasild alt kah ära võetud.Ning ka seest enamus kohad krundiga üle käidud.Ja ka kapotialune.
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Pilte on natuke seal
http://pilt.ee/view/453814/


KÜSIMUS:Kas 15 tolline valuvelg läheb alla koos keskmise kõrguse kummiga. Ma mõtlen sixile 06-ele
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Nii sai nüd veel üks väike kaaslane muretsetud.
Kui midagi huvitab siis küsige.Kuna ei ole mosseklubi sin siis ei või sellest vist siin eriti rääkida.
Lisan mõne pildi ja kui pakub huvi siis küsige.Pilt
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Tegemist on 2140
Ja mõned pildid veel --> http://www.pilt.ee/view/511600/[img]htt ... id/422.jpg[/img]
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Noh, kas auto hakkab varsti valmis ka saama :puzzled?
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

See sigull on nüüd maha müüdud ja ehitan ühe teise kere peale. Aga pole präägu raha ja sobivat kohta kus ehitada ja teha. Kuid eks vaatab. vahepeal tegin mootorit jne.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Aga milleks oli vaja teine kere osta? Ma küll ei usu, et see 93-nda aasta kere nüüd nii mäda saab olla. Karbid ja tiivaääred võivad küll läbi olla, aga põhi küll nii kiiresti alt ei tohiks mädaneda. Ja üks õige Ladafänn ehitab ka külmaga oma autot ;)
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Ega ma ei öelnudgi ju et mäda on. Lihtsalt müüsin maha ju. Ja kui on mul tahtmine teha teist tasapisi siis miks ka mitte. no jah seda küll et külmaga saab kah teha aga raha ka probleemiks.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Algselt postitas: grimes
Nii nüüd läheb mu six täitsa lmmutamisele.Kuna se rooste hakkab juba liiale minema.Ning selle mootor, sillad, sisu jne lähevad teisele kerele.Ja uus kere on juba tegemisel.Täna tegin põhja.
Lasin veelkord traatkettaga trelliotsas põhja üle ja siis krunt peale ja tagasilla alt on veel tegematta.Kuid homme üritan selle kah veel ära teha siis tuleb mastiks peale ja kui se kah peal siis tuleb valge värv.
Siis sillad kui teiselt ära võtan värvin kõik korralikult ära ja siis ka vahetaks kõik puksid välja.
Vaatan kui saan panen pildid kuhugi ülesse
Selles postituses oled ju kirjutanud, et kuna kere liialt roostetas, siis otsustasid uuele kerele auto ümber ehitada.

Aga mille poolest see uus siks siis eelmisest parem on?
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

No uuel sixil on kere korralik. Mõned plekid vajasid vahetamist. No ja teisel oli jah kuigipalju roostet. Ega ta nüüd nii mäda kah ei olnud. Uksed ja ka mõningad plekid roostetasid. Ja põhi oli juba eelnevalt keevitatud eelmisel ja seal midagi ilusat kah ei olnud. Mina ostsin selle siis kui ta oli veel korralik. Aga nagu näha oli oli sellel eeltööd halvasti tehtud. Ja pahtlikiht kah suht paks peal jne. Ütleme nii et otsustasin teise kere peale teha. Ja kui saab siis üritan enamus jupd uuele kerele uued panna.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Aga pane siis pilte ka sellest uuest kerest kui saad.
v
veiko
Suletud kasutaja
Postitusi: 150
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas veiko »

Vaatasin neid pilte, päris korralik pill tundus.;) Sain aru, et nüüd teise kere peale plaan panna, kaugel asi on või pole veel tööhoogu sisse saanud?
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

grimes, kuidas autoehitamine edeneb? Carratingus“ki kirjas, et suur projekt pooleli, hetkel kõik tegemisel. Tahaks huvipärast teada, et kaugele sa jõudnud oled oma tegemistega :rolleyes ? Hakkab varsti valmis ka saama?
k
kj
Foorumi kasutaja
Postitusi: 178
Liitunud: 31 Okt 2005 22:35
Autod: BMW E34 TDS, Renault Megane

Postitus Postitas kj »

auto maha müüdud tal kahjuks vist:(:rolleyes
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Algselt postitas: omega
grimes, kuidas autoehitamine edeneb? Carratingus“ki kirjas, et suur projekt pooleli, hetkel kõik tegemisel. Tahaks huvipärast teada, et kaugele sa jõudnud oled oma tegemistega :rolleyes ? Hakkab varsti valmis ka saama?
Ei ole seal carratingus käinud ja ära vahetanud. Selle sixi müüsin maha ma sõbrale. Ja sealt võtan juppe mida vaja. Sai sõbraga siuke tehing tehtud. Ja ehitan vaikselt teist 06-te.
Ehk homme teen pilte. Kui digika saan. Asi veel selles kah et 06 on sõbra juures. Garaasis. Kuna endal garaas hetkel puudub. Olemas on aga mitte tühi. JA ei saa seal kogu aeg käia. Panen homme käima ja saab ka koju sõita kui vaja.
Suletud