2103 jeejee 1974 [R.I.P.]

2103 jeejee 1974 [R.I.P.]

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Suletud
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

2103 jeejee 1974 [R.I.P.]

Postitus Postitas jeejee »

Minu nunnu :)

Pilt
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

mõtlesin, et räägiks vahepeal natsa oma oma autost ka.

Tegu siis 03-ga, millele on pandud 06 valged suunatuled ja esimene iluvõre. tagumine stange on ka mingi teine (päritolu teadmata). see spoila, mis pildil on läinud ja asemele on pandud Volvo 740 esipõll (sobib ideaalselt), sinna juurde RING udutuled. tahaks veel tuuningvõrku, siis oleks enam-vähem. taga aknal on nn "moosiriiul", mis küll pole kahjuks Lada originaal ja loomulikult toonklaas:cool: Praegu on all 14" plekkvelg 195/60 kummiga aga ära on ka ostetud samade parameetritega kärg-valuveljed (ootavad pikki veljepolte ;) ). välimuselt on veel sellisedi väikseid asju, millest ei viitsi rääkida. seest suht originaal. pandud Mitsubishi Galandi esiistmed, sportrool, 07 keskkonsool samuti vahetatud kõik polstrid (nüüd mustad) ning matid. paigaldamist ootavad ka valged kellad. mootoriks originaal 1500, mis tahaks vända vahetust aga sellegipoolest liigub hästi. oma osa selles võib olla ka kergemal hoorattal ;) . tutikas solex kah olemas, aga ei viitsi tagasivoolu vedada:P . välja on ka vahetatud terve pidurisüsteem otsast lõpuni, kõik zarniirid, rooliotsad, reaktiiv vardad jne. oleks vaja vahetada veel esisilla kummipuksid, aga jällegi see laiskus:lol. mugavuse mõttes on kõik uksed varustatud kesklukuga, mida juhib alarm. sees mängib mingi pioneer makk, seda selleks, et müra ei tapaks :D

Ühesõnaga autot nii et vähe pole.

PS: kui kellegil on pakkuda korralikku 06 dokumentidega kere, siis antku teada :)
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Pilt
Valged kellad panin ka ära :)
Pilt
Konsool
Pilt
Kasutaja avatar
overspeed
Foorumi kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 31 Okt 2002 18:46
Asukoht: Eesti VABAriik, mitte KRDI euroliit
Autod: Omapärane Vene Tehnika
Kontakt:

Postitus Postitas overspeed »

Esialgne postitaja jeejee
see spoila, mis pildil on läinud ja asemele on pandud Volvo 740 esipõll (sobib ideaalselt)
Kas see "sobib ideaalselt" tähendab seda, et: peale külgeorgunnimist sobib väljanägemise poolest auto välimusega kokku
vöi
möötmetelt sobib nii hästi ja öieti, et imelihtne siksile külge panna, ei mingit ümberlöikamist
?
Arrogance diminishes wisdom.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

no minu autole läks enam vähem ilusti (06 stange alla). aga teiste kohta ei oska öelda:puzzled natuke pidi ikka lõikama, ilma ju ei saa:D
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Postitus Postitas VeilSide »

Maardu Romuralli 2005 :
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

jeejee käis ladaklubi reklaamimas? :lol
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

kle nii oligi:) ma jeejeele nalja pärast rääkisin, et lähme su siksiga romurallile, ja ta oligi nõus... põhimõtteliselt ta ise ei tulnud, vaid andis mulle võtmed ja minge! Ma ehitasin autot öösel kella 3-ni vist, aga päris timmi sai kõik! juht oli mu sõber, kes muidu mängib hokit ja on nö (põrutamistega harjunud!)
Nii hämmastav kui see ka ei ole, siis me VÕITSIME :spin

üldiselt mingi 100 korda suri ära, aga alati saime korda... isegi minu opeli rattad sai alt ära kistud parklas ja alla topitud! eelviimases voorus läks pooleks jagajakaas ja rootor... õnneks ühtedel lahkus keps tööpostilt ja sai kaubale :D ja 3 seki enne viimase vooru algust sai jagajakaane ja rootori peale!
Viimane pauk mis konkurendile kirja läks, halvas konkurendi, ja siksil murdus rool ära nuudi küljest (sportrool!!!), aga auto veel töötas! plokikaane tihend lahkus teise sõidu ajal, nii et igasugustest radika aretamistest polnud sittagi kasu! igaljuhul näitas romuralli, kui mäda see vanake oli! katuse postid esiakna juurest murdusid pooleks üsna pea, supportid punnis jne...
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Nojah...ega siin rohkem juttu ei ole...oli teda, kaua oli, kuid nüüd sõidab ta kuskil kaugel kõrgel pikki valgeid maanteid jne jne jne...võeh kui läägeks läks... :P
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Suletud