2101, Rahu, 1976

2101, Rahu, 1976

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

2101, Rahu, 1976

Postitus Postitas Rahu »

Omanik alates 1999 dets. Kere vahetatud 1990, viimane värvimne 2000 sügis, 1500 mootor remeonditud ja vana 1300 vastus vahetatud 2003 dets. Lisatud signalisatsioon ja kesklukk (Mongoos). Plaanis ka el aknad aretada ja istmed 07 omade vastu välja vahetada ning sisemist iluravi teha. Vana 1300 mootor jooksis taganttuulega 150 välja uut pole saanud veel proovida.:spin
EDU UUENDUSTES!
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Ei masin ilus, midagi pole ütelda.

Ainult et kuidagi tuttav tundub. Räägi, ega sa ükskord kevade paiku Tartus Sõbra maja hoovis polnud, ja üks sõber aitas sul karbussi sättida?

Kui oled, siis äkki mäletad, mina ehitasin sinist kopikat seal samas kõrval.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

For Mess:

Tundisd ära jah. Kui hästi mõtlen oli meid seal 2 punast sigulli. mina olen see "suurema kõhuga" mees ehk siis see kes karbussi sättis (üritasime sellele teisele eluvaimus sissse saada). Muide sinu tundisn ma juba ammu ära.;)
Kuda masin jookseb?

Igatahes tänks kõigile kiidusõnade eest, ise arvan et minu auto on olnud paremas seisus, eriti peale värvimist.:)
EDU UUENDUSTES!
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Originaali postitas Rahu
For Mess:

Tundisd ära jah. Kui hästi mõtlen oli meid seal 2 punast sigulli. mina olen see "suurema kõhuga" mees ehk siis see kes karbussi sättis (üritasime sellele teisele eluvaimus sissse saada). Muide sinu tundisn ma juba ammu ära.;)
Kuda masin jookseb?

Igatahes tänks kõigile kiidusõnade eest, ise arvan et minu auto on olnud paremas seisus, eriti peale värvimist.:)
Massin jookseb hetkel hästi ja kevadeks või vähemalt suveks plaan veel paremini jooksma saada, tuleb käimari ja mootori vahetus ja veel nipet näpet :rolleyes

Aga ma vaatan et sa oled tulesid vahetanud, varem oli nagu ümaraid terve nina täis. :)
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Originaali postitas mess
Aga ma vaatan et sa oled tulesid vahetanud, varem oli nagu ümaraid terve nina täis. :)
Tead juhtus selline asi et tagurdasin ühele wolkarile lõnakeskuse juures sisse ja kraapisin natsa neid läätsesid see mees lõi põnnama et ehk ei valgusta enam nii hästi ja ma ostsin need ära panin endale ette ja valgustavad paremini kui eelmised kokku (HELLAD ikkagi). Ülevaatusel kontrolliti ja mingeid probleeme ei olnud. Seetüttu on siis väike tulede muutus tulnud ja kenam näeb ka välja.:cul
EDU UUENDUSTES!
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

....et kas see massin säilib originaalsusena või ....!?
Minu huvi on ikka vaz'ist see viimane võtta, sest ta ikka kuidagi lahja....samas on missiooni tundeks saanud vaz'i suure küttekulu põhjuste uurimine ja siis ka likvideerimine...peamine kurikael on karbuss, kuid olen arusaanud, et ega need kolvid ja kepsud ka suurem asi täppistöö seal sees ei ole, seega tuleb.....töödelda!

igatahes jõudu ja edu kulgemisel!
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Originaali postitas skahar
....et kas see massin säilib originaalsusena või ....!?
Vähe haaval teeks ikka arendust ka juba kuid ega väga rallikaks ei taha kätte ajada sest tuleb ikka tänavail ja maanteil kulgeda, kunagi kui õnnestub hankida mõni uuem auto ja garaažis suuremaks saab siis ehk ka mingi kopikast "tänava sõitaj" ehitada, noh et ikka rullnoksidele koht kätte näidata.


:cool:
EDU UUENDUSTES!
Vasta