2106, Uku93, 1989

2106, Uku93, 1989

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
u
Uku93
Foorumi kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Okt 2016 21:29
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 2106

2106, Uku93, 1989

Postitus Postitas Uku93 »

Lisan oma projekti ka siia. Autoks 2106, 1.3l. Auto kere suhtes väga halvas seisus. Korralikult põllul sõidetud. Kuna autol dokid olemas ja aprillis ülevaatus lõppenud siis tekkis mõte see tänavale tagasi tuua. Kas ka õnnestub see jäägu tulevikku :D

Pilt
Pilt
Pilt

Pilt
Pilt

Pilt
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Vaja oleks selle plekialla poolraam tekitada, kuhu kinnitada tagasilla varras. Poolraam poolenisti väljalõigatud ja taastada pole võimalik. Küsin siis kas kusagil müüakse veel poolraame poes? või tuleb ise see valmis väänata?


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt

Pilt
a
ats97
Foorumi kasutaja
Postitusi: 139
Liitunud: 10 Jaan 2008 14:14
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 2106 “82a.

Postitus Postitas ats97 »

Enamuse vajalikest keredetailidest ning muudest osadest leiab siit: www.codevaruosad.ee , kuid vaadates seda kere siis oleks parem küll keredoonor leida. See paistab küll väga nutuses seisus olema.

Ats.
u
Uku93
Foorumi kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Okt 2016 21:29
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 2106

Postitus Postitas Uku93 »

Okei, tänud. Uurin mis sealt pakutakse. Kere jama jah aga ei raatsi vanarauda saata. Odavam oleks olnud sõitev lada osta. Ostsin eraldi ka traatkeevituse plekitööde jaoks, et kätt harjutada.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Minu arust just tore, et ka sellistest s****t saia tehakse. Ise olen ka ühe teinud ja teine roostehunnik käsil praegu. Kiitused minu poolt. :)
v
Vaz2103
Foorumi kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 18 Dets 2006 19:51
Asukoht: Haapsalu
Autod: vaz2103, vaz21063,vaz21013,vaz2108

Postitus Postitas Vaz2103 »

Oh jah enne põlluralli mehi oli see masin minu käes. Ostsin Viljandist vihmasel õhtul pimedas, ülevaatus kehtis mootor töötas, natuke viletsalt keevitatud uksed jäid ainult silma, katsusin karbid olid tugevad, küsisin kas põhi on korras, öeldi, et enam vähem. Nii ma siis selle helesinise unistuse ära ostsin ja Haapsalu poole suundusin. Mingi paarkümmend kilomeetrit enne Haapsalut, nii kiirusel umbes 110km/h hakkas masin kurvis ujuma, see oli tuttav tunne, kuna ennegi selline siguli olnud millel tagasild all lahti. Vähendasin kiirust ja sõitsin edasi, siis hakkas veel kütuse voolik ka lekkima, aga vedas koduni ära. See vinkel raud ühel pildil oli ajutine lahendus, et sild paigal püsiks, siis oli veel poolraami jäänus alles mille külge keevitada. Sai mingi aeg kasutatud lihtsamete otsade tegemiseks tagavara autona peaaegu ülevaatuse lõpuni. Kuna põhja alune nägi välja ikka väga jube siis jäi seisma. Panin müüki, tulid noored järgi Lihulast ja kuulsin veel kuidas tee nurga peal korralikult ketsi lasti, kuigi olin öelnud et tagasild võib lahkuda positsioonilt. Nagu piltidelt paistab on sel masinal peale mind olnud päris raske elu, kuna minu käes oli masin sirge ja suuremate mõlkideta. Soovin edu teile keretöödel, mina näiteks kandsin selle põhja maha, liiga suur töö tundus.
Kasutaja avatar
Tony_2106
Foorumi kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Dets 2011 20:36
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Autod: 2015 Aixam City
Kontakt:

Postitus Postitas Tony_2106 »

Soovin edu selle 06-e taastusel.
Tony_2106
2020.a. Aprilia SX Factory 2T krossikas. 6-käiku.
2015.a. Aixam City 400cc Diisel (Automaat)
u
Uku93
Foorumi kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Okt 2016 21:29
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 2106

Postitus Postitas Uku93 »

Karbid tunduvad sellel autol siiani päriskõvad aga eks näe mis seal värviall on. Auto tõin lihulast paarnädalat tagasi. Praegu seisab kapotiall kanister, tundus jah paagi toru alt katki olema aga pole veel süvenenud sellesse, eks veab uuetoru sinna. Vaikselt tasapisi nokitsedes ei tundugi see töö nii suur aga palju ees veel, et korraliku asja saada ja kiiret ka pole kuhugi.
v
Vaalo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 01 Nov 2007 16:24
Asukoht: Tallinn
Autod: vaz 2101, vaz 21033

Postitus Postitas Vaalo »

Tere!
Üks soe soovitus oleks tööde ajaks auto sisu tühjaks ja enda ümbrus korda teha. Praegu jääb osi pilte vaadates paratamatult mulje, nagu ehitataks peldikus peldikut. Lisaks sellele, et puhtamas keskkonnas on endal mõnusam toimetada, on see ka ohutum, sest et sellises sodihunnikus keevitades võib juhtuda teadagi mis.
Aga igatahes soovin edu sellel raskel teel!
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Lisan veel, et võiks klaasid ka eest võtta, sest kui juhuslikult kunagi toonkilet tahad panna, ss pole midagi teha enam nende klaasidega - keevitus- või relakatäppe täis. Ise kogenud juba.
Vasta