21011, Kriisa, 1979

21011, Kriisa, 1979

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Postitus Postitas revolutsionäär »

juhtusin täna Otepäält läbi sõitma ja nägin valget ladat rullis nokaga noormees sangas seismas tee ääres(linnast läbi sõites siis peale politseijaoskonna silti parkimisalas) algul ei tundnud ära kuid kui lähemale jõudsin nägin räsitud sumpaotsa ja lõi kohe selge pildi ette-->kriisa

mööda sõites nägi tegelt isegi täiesti viisakas välja valukate ja pütiga, aga eks lähedalt ole neid iluvigasid jah palju.
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Ma täna seisin jah seal. Sumpaots pole räsitud tegelikult, ei kujuta ette miks sulle nii tundus. Iluvigasid jagub tõepoolest, nende kõrvaldamiseks on vajalik auto ülevärvimine. Oli plaanis see kohe pärast jaanipäeva ette võtta, kuid siirdusin uuele töökohale ja seal hakkab töö alles juulikuust ning esimene palgapäev alles augusti alguses, olemasoleva raha eest tuleb jaanipäeva pidada ja veel üle kuu aja elada, nii et värvimine lükkub edasi, kuid tulemata ta kohe kindlasti ei jää. Auto kere veel üldiselt hea, kuskil auke ja läbivat roostet pole, seega ei tahaks head kere rooste lasta ning senikaua kuni on kere tasub minu arvates seda auto veel kasutada.

Mütsinokats polnud midagi nii väga rullis, tavaline nokamüts oli :)
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Uusi pilte:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Täna juhtus mul autoga avarii :S
Läksin maal elavale oma parimale sõbrale külla ja metsavahe tee mis sinna viib on kitsas ja kurviline, läksin sinna paraja hooga ka ja samal ajal juhtus ta oma Audi Coupe'ga vastu tulema. Sõitime kokku. Minu siksil lähevad vahetusse kapott, juhipoolne esitiib radikas, tuli ja muud esiosa plekid, need mis stange ja iluvõre taga on. Audiga on aga lood palju hullemad seal on stange, tiib, kapott, radikad, raam on kõver ja ratas viltu all, juhiuks ei käi lahti jne.
Palju jama siis kokku.
Homme vast pildid ka panen ülesse.

Mehed ärge kihutage sellistes kohtades!!!

Aga näen asjas ka positiivset. Siks mul niikuinii oli eest mäda, saabki uued tiivad ja terve auto üle värvida, kuna nüüd olen mõnda aega niikuinii jalamees. Muide ma poleks ilmselt leidnud ka aega ülevärvimiseks. Audi oli ka paras saan, saab selle ka korda teha :) kui saab, kui ei saa, siis saab uue auto.
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

sellised teed sakivad jah:mad:, kui just suletud tee pole ning teaks et 100% keei vastu ei tule :D endal mitmeid napikaid olnud sellistes kohtades ning nüüd võtan igat kurvi vaikselt töristades sest igast hulle võib külg ees vastu lennata:sein

autost kahju aga nüüd on hea et saad värvima jne hakata. vahest muudmoodi ei saagi töödega pihtahakata :P
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Kuna kokkupõrke hetkel oli kiirus ikka päris suur, siis hakkasin täna mõtlema, et ostaks äkki uue kere autole või mõne korraliku kerega auto kuskilt mis keretöid vajab. Korraks tekkis siuke mõte, aga enne ei otsusta midagi kui olen juba auto lahti võtnud ja näinud mis olukord täpselt on. Täna õhtul tuleb kahjukäsitleja ja vaatab mõlemad autod üle, siis kui see tehtud saan hakata enda oma juba taastama. Samas mu autol palju asju juba vahetatud ja tahaks ikka selle korda teha, aga kui kellelgi on pakkuda kere või midagi odavat siis andke teada.
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

osta uus kere, ära sa ladamehe hinge kaota, ladajumal võib karistada :D
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Arvan, et ikka ei osta uut kere, üritan ikka selle korda teha ennem. Jumal juba karistas, sest ma Ladat liiga palju piinasin :)
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Pilte saab esialgu näha siit: http://www.kriisa.pri.ee/pildid/avarii/
Praegu nad megasuured kuna fotokal kvaliteet oli väga heaks pandud, praegu aga ei saa väikseks teha, sest tööarvutil pole ühtegi fototöötlusprogrammi.
Viimastel piltidel on näha ka see auto millele otsa sõitsin.
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Algselt postitas: Kriisa
Pilte saab esialgu näha siit: http://www.kriisa.pri.ee/pildid/avarii/
Praegu nad megasuured kuna fotokal kvaliteet oli väga heaks pandud, praegu aga ei saa väikseks teha, sest tööarvutil pole ühtegi fototöötlusprogrammi.
http://www.axiomx.com/picsizer.htm - piltide jaoks..

Päris kõva pauk :o
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Jah oli.
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Aga kas keegi mu autot ära ei tahaks osta, saaks soodsalt kätte, mulle endale tehti üks norm pakkumine.
Muidu auto norm, palju uusi asju pandud.
Kui huvi siis andke teada ega ma veel pole täielikult otsustanud mis temaga teen, võtan ta lahti tiiva maha jne, ning siis vaatan mis hakkab saama.
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Nüüd siis pildid väiksemaks tehtud ja uues kohas ka üleval.
http://www.pilt.ee/view/502530/
Kui juhtumisi keegi veal dial-up'i kasutab, siis ta saab ka neid vaadata, mäletan, et kui omal ajal dial-up'i kasutasin oli alati probleemiks see, et suured pildid jube kaua laadisid.
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Täna alustasin remonditöödega, tiib sai maha võetud ja samas avastasin, et juhipoolne esiuks ei avane siis kui tagauks on lahti, lukusti läheb vastu tagaust, seega oli see mats nii kõva, et kere läks paigast ära, esimene uksepost on natukene tahapoole nihkunud. Aga sõiduomadused tundub, et on säilinud, nii palju kui ma masinaga olen sõitnud püsis teel ja ei kiskunud kuskile poole. Seega teen ikka korda, pole need jupid nii kallid.
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Nüüd auto sõidab jälle, remont pole veel täielikult lõppenud, vaja veel käiata ja pahteldada ja värvida, aga kuna aeg kiire ja autot vaja, siis keerasin praegu tuled külge, lähiajal loodan ka keretöödega alustada ja siis juba terve auto või vähemalt küljed üle teha uue värviga.

Mõned pildid ka hetkeolukorrast:

Pilt

Pilt

Siin pildil need asjad mis väljavahetamisele läksid/lähevad.
Pilt
Kasutaja avatar
Kert
Foorumi kasutaja
Postitusi: 118
Liitunud: 14 Mär 2002 07:50
Asukoht: Tallinn
Autod: 21013

Postitus Postitas Kert »

Et siis ikka enne värvimist selle musta krundi ilusti maha lihvid. Viimane lastakse karestamata pleki peale. Maha saab lihvida suht lihtsalt nitro lahusti ja karukeelega (nitrolihv :) ). Endal tegin nii ja päris hästi tuli must krunt maha.Pilt
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Ma ei tea kas lihvingi, enam. Praegu lasin kiirelt aerosooliga üle tiiva, ajutiselt, et teha mõne nädala pärast keretööd, aga pole kindel kas hakkangi neid tegema. Autol vajaks mootor vahetust ja keretööd ja mootori vahetus kokku päris kallid, peale selle ka muid uusi juppe vaja on.
Mõtlesin, et äkki oleks kasulik osta korralik auto, hea otsimise peale peaks neid ikka leidma eestimaalt. Eks näis mis saab, pole veel otsustanud. Mõte liigub siis 07 või 05 suunas.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

mõte on õige ;)
isiklikud kogemused
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

No vot. Järelikult ma pole ainuke "loll" kes nii arvab. :)
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Mis mootor siis sul peal hetkel on, käisid jalgpalli(NRG) vaatamas ja tagurpidi kohalt ära võtt oli huvitav. Rahvast oli ju ka peal või mis? Ja mis siis edasi saab, muretsed uue auto või teed vana.:)
Suletud