lada 1111, sr_oka, 1993

lada 1111, sr_oka, 1993

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
s
sr_oka
Foorumi kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 30 Sept 2004 21:35
Asukoht: Tartu
Autod: lada 1111 ja iz27151 ja alfa 156 ;)

Postitus Postitas sr_oka »

Sellest soundi-ideest veel, aitäh soovituste eest. Tegelt muidugi olen ma need teemad läbi lugenud, teooriat ma küll jah tean. Aga ega sellest suurt tolku pole kui ma praktikas veel miskit ära teinud pole. Ja veel ega ma ise enam eritu hea kõrvaga nende asjade peale pole, rohkem püüan selle visuaalse poole poole. Sellepärast ei tahagi ma miskit eriliselt uhket tehnikat sinna toppida. Kasutan lausa streetrace foorimis sõimatud SSS võime ja Boshmanni kõlareid. Arvutiteemadel olen ma muidugi veidi tundlikum :D Aga see pole otseslt ju autole ette nähtud ka siis tuleb valida veidi tuntumad tootjad juppidele. Kui neid asju väga ei piina, pole vigagi. Ja kellele ma ikka ehitan kui mitte endale. Ja 5.1 soundi kohta eriti veel infot polegi, autosse ma mõtlen. Ju ta üks mõttetus jälle ole aga eks sellega tuleb kah tegeleda ;). Mulle vähemalt see idee meeldib.
Elu ainult projektide kuhja all :D
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Arusaadav ,sama siinpool ,vaatasin vaid ,et asi ehitamise järgus - vahva projekt ja miks mitte sinna istutada võimalikult hästi installitud kola. Seda enam ,kui tahad 1.5-ni välja jõuda.
Vahet pole siis ,mis materjale kasutad ,kasvõi vanast raadiost võetud "telefonid" ,mis muuseas vastava paigutuse peale kah laulma saab. Vähemalt ei pea laduma seda meeletut papihunnikut letile ,millega mõni mees ei saavuta sedagi tulemust mis võimalik tavalistest papikõllidest välja pitsitada.
Tähtis pole kvantiteet ,vaid kvaliteet.
s
sdd
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sdd »

Nii hea on lugeda teksti ja siis vaadata ka pilti et näha kuidas asi ka tehtud on. Sellised projektide kirjeldused meeldivad väga.
Edu ehitamisel ja et masin ka valmis/kokku pandud saaks.
s
sr_oka
Foorumi kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 30 Sept 2004 21:35
Asukoht: Tartu
Autod: lada 1111 ja iz27151 ja alfa 156 ;)

Postitus Postitas sr_oka »

Nu siis veel veidi pilte
Sai siis veidi vaadatud ja proovitud kuda arvuti võimu taga häält ka teeb, tulemuseks see, et võim peaks veidi võimsam olema :D arvuti kaart ei suuda subwoofrile nii tugevat signaali anda kui vaja. Õnneks veel teine võim ostmata, peab selle võimsama vaatama. Aga töökoht peab mugav olema ;).
Pilt
Tagumise otsa kõlarid, st 5,1 tagakõlarid. Või paneks 7.1 süsteemi :D:D:D krt võimud ei mahu enam tagaotsa ära , ei saa siis korralikku vormistust teha. Ahjaa aemaplaat tuleb sinna sisse ikka pisut väiksem. See testversioon.
Pilt
Ja siis ka subwoofer ;) tagasihoidlik sellele autole :D. Algul oli küll plaan 10 tolli panna a nad olid momendil ühe hinnaga müükis , et ei jäänud kahtlustki kumb osta :D.
Pilt
ja edasi peab nende tükkide kallal tulema jube siledaksajamise töö :D et värvi alla saada.
Elu ainult projektide kuhja all :D
g
GhostRider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 404
Liitunud: 17 Aug 2005 20:37

Postitus Postitas GhostRider »

hästi paned:P
midagi halba ei ütle:spin:D
mida veel sinna autosse installeerid(mikrolaine ahi?NALi:D)
Aga auto tuleb lahe.....
Mis värivi sa auto väljast värvid?

:spin
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

No ikka väga kreisi projekt.....
Kurat ,selle kvaliteedi nimel tasub pingutada ,mees!
r
Reno
Foorumi kasutaja
Postitusi: 92
Liitunud: 24 Mär 2011 16:52
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas Reno »

Miks subwoofer sellises imelikus asendis on?

Muidu väga kõva projekt sul! Ootame uusi pilte ja infot :)
s
sr_oka
Foorumi kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 30 Sept 2004 21:35
Asukoht: Tartu
Autod: lada 1111 ja iz27151 ja alfa 156 ;)

Postitus Postitas sr_oka »

A see subwoofer tuli lihtsalt nii välja, seepärast selline asend :D. A täna hea päev, sain pooltelje otsad ja rattarummud kätte. Homme veidi keemiat, rummud treialile koos 08 rummudega ja siis veel keevitusse ja saabki 4x98 veljed peale ;) See selline keevitus mida ise ei julge ette võtta ;) AS Võidusõidutehnika abiks ;)
Ja veel, paljudel probleemiks kuda saada alla valuvelge. Minu lahendus oli lihtne, ostsin 4x100 velje ja lasin juurde teha 4x98 augud

Pilt
Ja nii lihtne see oligi
Elu ainult projektide kuhja all :D
Kasutaja avatar
overspeed
Foorumi kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 31 Okt 2002 18:46
Asukoht: Eesti VABAriik, mitte KRDI euroliit
Autod: Omapärane Vene Tehnika
Kontakt:

Postitus Postitas overspeed »

Pull aparaat, mulle meeldib. Jöudu tööle.
Arrogance diminishes wisdom.
m
matu6
Foorumi kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 31 Okt 2004 20:46
Asukoht: lõuna osariigid
Autod: 2107

Postitus Postitas matu6 »

Algselt postitas: sr_oka
AS Võidusõidutehnika
Pilt
Ja nii lihtne see oligi

sorry et sinu teemat läbustan
millega see "as võidusõidutehnika" tegeleb?
s
sr_oka
Foorumi kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 30 Sept 2004 21:35
Asukoht: Tartu
Autod: lada 1111 ja iz27151 ja alfa 156 ;)

Postitus Postitas sr_oka »

Algselt postitas: matu6
sorry et sinu teemat läbustan
millega see "as võidusõidutehnika" tegeleb?
Toodab Estfielde ;) http://www.racetech.ee
Aga see rattatöö on muidugi mitte sealt. Tartus selline vana, kes miskise kummalise pingi peal selliseid asju teeb.
Elu ainult projektide kuhja all :D
s
sr_oka
Foorumi kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 30 Sept 2004 21:35
Asukoht: Tartu
Autod: lada 1111 ja iz27151 ja alfa 156 ;)

Postitus Postitas sr_oka »

Nu põranda keevitustööd on ikka tõsiselt igav tegemine. Seepärast polegi praegu veel miskit arengut. Kui sellega ühele poole saab, siis ehk hakkab asi jälle kiiremini liikuma. A krt siis tuleb talv peale :D:D:D ja külmas garaazis ei taha kah eriti nokitseda.
Elu ainult projektide kuhja all :D
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

5.1 heli maksab päris palju kui hakata vastavat autoaparatuuri sebima.
Sain Clarioni reklaamid ja ehk ei pahanda kui siia midagi üles sätin....

http://www.clarion.ee/

Vaata ja kui segama hakkavad ,siis võib ju ära kustutada.Pilt
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Juttu kah juurde...
Kahju ,et privasse faile saata ei saa.Pilt
s
sr_oka
Foorumi kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 30 Sept 2004 21:35
Asukoht: Tartu
Autod: lada 1111 ja iz27151 ja alfa 156 ;)

Postitus Postitas sr_oka »

Minu plaan panna asi arvutil baseeruma. Sellised http://www.mini-itx.com/store/?c=3#p1153 arvutijupid ju täiega olemas.Kõvakettaid ei kasuta, kui siis välist usb pordi oma, kus peal musa ja jms. Korraliku soundikaardiga on ka võimalik kõike sellist , ja enamgi veel, saavutada.
Ja ühe poole põrand peaaegu all, ehk saab ikka selle nädala lõpus selle tüütu keevitamisega hakkama :D:D:D ise ei usu :D
Elu ainult projektide kuhja all :D
v
velts
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Okt 2008 17:52
Asukoht: Pärnu
Autod: Huvi ladade vastu.

Postitus Postitas velts »

noh kus maal masin on:spin
ilus masin muidu:o
k
kj
Foorumi kasutaja
Postitusi: 178
Liitunud: 31 Okt 2005 22:35
Autod: BMW E34 TDS, Renault Megane

Postitus Postitas kj »

myts mah:wowa Su ees, see on ikka p2ris kreisi projekt t6esti.:o
o
oden
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas oden »

ei kujuta 5.1 süsteemis autos ette eriti. äkki keegi seletab, kuidas see reaalsuses välja näeb.

see, et autos on 5 kõlli ja woofer ei tähenda, et on 5.1 . sellisel süsteemil on kõik kõlarid iseseisvad ja sellega on helipilt tehtud võimalikult ruumiliseks, see siiski filmi elamuste saamiseks. lihtsalt muusika kuulamisel on ikke tavaline stereo, sest on ikka jube vähe laule kus näiteks iga kõlar mängib teisest erineval, mina ei tea ühtegi(ees ja taga ikke eraldi seisvad). 5.1 tagumised kõlarid mängivad tegelikult siisku enamasti taustahelisid ja kui nad autos samamoodi toimiks poleks neid üldse kuulda. kusjuures nendel süsteemidel on kindel kõlarite paigutus, mida minu mõistuse järgi pole autos eriti lihtne saavutada (nimelt üks kõlar peab olema ees keskel)
arvan et autos ei anna see effekti

kuradi pikk jutt sai, vaielge vastu , selline on minu nägemus
projekt on tõsine, soovin jõudu ja jaksu asi ikke lõpuni teha:lol
s
sr_oka
Foorumi kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 30 Sept 2004 21:35
Asukoht: Tartu
Autod: lada 1111 ja iz27151 ja alfa 156 ;)

Postitus Postitas sr_oka »

Niih, selleks aastaks jälle kõik. Tuleb hakata järgmist soojemat aega ootama , garaaz ikka veel suht külm koht majas ;) Peaks hoopis ette võtma projekti "Garaaz soojaks" :D 5.1 helist niipalju, et ega see suurt praktilist kasutust ei leiagi :D:D:D lihtsalt on olemas, tegelikult toimib see rohkem filmide vaatamisel. See soundisüstem rohkem enda huvi ja asja visuaalsuse pärast aretatud.
Auto tehnilisest kõljest veel niipalju, et ette on saadus alla 08 pidurikettad, supportid jäävad jäävad järgmist aastat ootama. 08 omad ei istu täpselt, näis kas hakkan aretama neid või siis mingi muu auto omi. Põrand ka uus alla pandud, kahjuks üll ainult ühele poole. Kui teine pool ka saab, siis peakski saama keevitustöödega ühele poole. Rattakoopad said tagant siiski veidi väiksemaks võetud :D polnud ratast mida sinna alla mahutada, 235 oleks sobinud :D. Koopakaared said võetud golfi omad, valmis asjad ja päris kobedad on.
Elu ainult projektide kuhja all :D
v
versus
Foorumi kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 19 Juul 2004 22:57
Asukoht: tallinn/haapsalu
Autod: =O=

Postitus Postitas versus »

Ilmad juba ammu soojad. Garaa?i pole vist vaja enam kütta.:puzzled Millised on olnud edasiminekud?
Vasta