Ladaklubi kanuuretk 8. august Võhandul.

Ladaklubi kanuuretk 8. august Võhandul.

Juba toimunud üritused
Vasta
Kasutaja avatar
sansa
Ladaklubi Liige
Postitusi: 737
Liitunud: 30 Sept 2010 15:04
Asukoht: otepää
Autod: BA3 2101, 2105,21013, Viamobile

Ladaklubi kanuuretk 8. august Võhandul.

Postitus Postitas sansa »

Hei, aeg on taas võtta koos ette kanuuretk. Seekord on plaanis minna Võhandu jõele, mis on pikim täielikult Eesti territooriumil asuv jõgi. Ta algab Saverna küla lähistelt ja suubub Võõpsu lähedal Lämmijärve. Võhandu jõe pikkus on 162 km.

Meie stardime Võru maakonnas Lasva vallas Paidra vesiveski juurest ja lõpetame Süvahavva vesiveski juures.

Stardipaik<--

Kogunemine 11.30 stardipaika. Siis viime autod lõpppunkti. Ideaalis kell 12 start.

Matka pikkus ca 4-5 h.

Kanuuretk läheb maksma 14 euri inimese kohta- sisaldab lõunasööki.

Nii, kõigil kanuutajatel on võimalik pärast kanuuretke Viira saunas end puhtaks pesta.

http://www.viirasaunad.edicypages.com/vaike-saun

Saunahuvilistel igaks juhuks varuda natuke sularaha kaasa.:)

Kõigil soovijatel anda siin teada.:)

Registreerunud:
1.Sansa
2-3.Ando+1
4-5.Zajetz+1
6-7. Ronn+1
8. Kytt
9.Mikk
10. Mel
11-12. Logman+1
Žiguliga juba igav ei hakka.
Kasutaja avatar
sansa
Ladaklubi Liige
Postitusi: 737
Liitunud: 30 Sept 2010 15:04
Asukoht: otepää
Autod: BA3 2101, 2105,21013, Viamobile

Administreeriv toiming

Postitus Postitas sansa »

 ! Sõnum kasutajalt: sansa
Teemat on hüpitatud.
Žiguliga juba igav ei hakka.
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Tulge julgelt osavõtma. Siiani on olnud see väga tore üritus :D
h
hunter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 255
Liitunud: 19 Nov 2006 10:22
Asukoht: Jüri-Pildiküla
Autod: vaz 2103 ja 21013 UAZ 31512

Postitus Postitas hunter »

Alati on mingi probleem miks ma ei olek ühelegi kanuutamisele jõudnud :(
Kasutaja avatar
sansa
Ladaklubi Liige
Postitusi: 737
Liitunud: 30 Sept 2010 15:04
Asukoht: otepää
Autod: BA3 2101, 2105,21013, Viamobile

Postitus Postitas sansa »

Nii, kõigil kanuutajatel on võimalik pärast kanuuretke Viira saunas end puhtaks pesta.

http://www.viirasaunad.edicypages.com/vaike-saun

Saunahuvilistel igaks juhuks varuda natuke sularaha kaasa.:)
Žiguliga juba igav ei hakka.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

En iks viil miskit kindlat, a ku to laubane päiv miskit elutähtsat tuuman en olõ, siis äkets liitume kua.
Katekeste.
Aig ant arutust.
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Olen kohal.
Heal meelel ühineks Tallinnast mõne ekipaažiga või kui keegi tahab ühineda minuga, siis teeksin 099-ga esimese pikema otsa.
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

Kahjuks endal ei mängi välja, kuid teile head sulistamist, ilm peaks ju ilus tulema.
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Kuna ise olen harjunud kasutama guugli maad ja selle järgi siis navigaatori tööle tõmmanud, siis vbl. leidub veel mõni säärane, kel koordinaadid tähtsad.
Pildifail lisatud, koordinaadid leiab siis juba edasijõudnu ise ka sealtsamast avanenud vaatest.

Võib tiba Lääne poole nihkes olla olenevalt sellest kumma teeotsa peal kokkusaamine teha. A silmside säilib vähemalt :D.

Stardipaik.kmz
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Ladaklubi on lahe! Endiselt.

Sama lahe nagu kunagi, mil esimest korda aastate eest arglikult temaga tutvust sai tehtud...
...kuskil Tartumaal, kuskil mingi järve ääres grillil osaledes.
Ei hakkagi dateerima kuupäeva. Nõup! Ei viitsi leida ajaloost seda hetke ja kohta, mil esmakordselt oma sõrme selle kuradikese poole sirutasin, mille peale klubi seltskond ja tema ümber hõljuv uimastavalt hullutav fluidium mind haaras.
Arvukad matkad, autodega võistlusradadel kihutamised, ühised muuseumite külastamised, kõrtsides istumised ja kokkuvõtete tegemised, lõkke ääres varajaste hommikutundideni muljetamised-soigumised... -
see kõik on lihtsalt võrratu! Seltskond, ühised eesmärgid ja huvid... - minu jaoks põgenemine igapäevatöö ja -toimetuste eest teise maailma, teise reaalsusesse. Vabastav ja lõõgastav, samas hariv ja silmaringi laiendav. Varsti kümme aastat sedaviisi. Minu jaoks. Klubi jaoks juba rohkemgi.

Hommik alustas teekonda, et järjekordsest päevast läbi rühkida.
Särav ja soe, ilma ühegi pilvemüksuta taevas kuskil Eestimaa Kagu-nurgas. Meie plaaniks sai liuelda jõel läbi selle päeva.
Olla. Lihtsalt olla ses Ajas ja Ruumis, lihtsalt olla ses kohas ja punktis neil hetkil, milliseid Maa omal teekonnal läbi Universumi tormamisel pole võimeline registreerima. Tunda end osana, tillukese tolmukübemena planeetide-tähtede virrvarris ja nautida vaadet, mida kodune Eestimaa pakub.
Nautida neid looduse hääli ja -elanikke, kes toimetavad päevast-päeva ja ööst-öösse meie kõigi ümber, kuid millede-kellede märkamiseks meil pahatihti lihtsalt mahti pole. Kahjuks.
Jõelt vaadatuna on kõik teistsugune. Sulle avanevad need hääled ja pildid mida enese ümber kuuled-näed hoopis senitunnetamata nurga alt. Alguses võtab sinna maailma sattumine kõhedaks, muudab inimese kartlikuks ja kompivaks. Kuid juba mõne tunni pärast märkad, et see on justkui ikkagi oma, justkui see kõik on sinu ümber kuskil sügavas peidus olnud ja alles nüüd sa avasid selle ukse, et sinna sisse piiluda...
Tunned hetkeks piinagi, kui peast vilksatab läbi küsimus, et "Miks küll alles nüüd?", "Kus kurat ma enne olin?!"...
Sellele ei saa vastata.

Võiks kirjutada raamatuid.
Iga klubi kuttide-tšikkide kokkusaamise kohta võiks kirjutada raamatu.
- Ei usu?
- :D Tegelikult võiks! Kui vaid leiaks viitsimist ja aega...

Olen kaua klubist eemal olnud. Kaua ka Eestimaast eemal olnud. Näinud, kuidas kaugemal elatakse ja samas näinud sealt kaugemalt kuidas siin, Eestis, elatakse. On kõiksugusedi pilte ja muljeid. Häid ja halbu. Kuid üht ma ütlen ja jätke meelde -
Ladaklubi on õigel teel!
Mõelge selle all, mida tahate, head lugejad.
Mõelge pidades silmas headust või halba.
Mõelge meenutades neid hommikuid, mil olete pidanud ärkama kuskil männilõhnases maailmas, paotades seal telgiust ja kirudes samal ajal ligumärga küljealust või eilsest pikale veninud pidutsemisest kumisevat pead...

See kõik on ikkagi võrratu!
Täname teid mõnusa eilse koos veedetud päeva eest!

Jan&Heili.

Vaat selline pisut naputrullakas tekst minu poolt sel korral siis :D.
Tegin lühidalt ja lünklikult jättes nii mõnegi otsa lahti, ripakile...
Aga las ta olla...
...sest võiks kirjutada raamatuid... ;) :D :lol


Pilt
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Minu jaoks oli see üle pika aja esimene lebo päev. Päris tõsiselt, peale seda kui kevadel kolm nädalat haige voodis olin pole aega olnudki tervet päeva vabaks võtta. Alati on olnud midagi teha, mis pool päeva vabast päevast ära võtab. Mitte, et ma oma elustiiliga rahul ei ole, aga mõnikord on hea võtta ka päev lihtsalt ise endale. Ja eilne oli see päev.
Kanuu kaaslane oli seekord väga tasemel, mis tõttu oli võimalik nii vaikselt ulpida kui ka vajadusel tõsiselt mõlaga hoogu lükata. Ja kõik muu seltskond, mis sest et aastast aastasse ühend näod, teist lihtsalt ei ole võimalik neil üritustel ära väsida.
Ja küüdi eest tänud Kytile, kes hommikul minu lakkamatu 3 tundi möla jõudis kuulata ja õhtul roolis Zajetzit jälitas, ilma et minu kõrval istmel norksamine teda uinutanud oleks.

Aitäh!
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

>> Pildilink! <<

Ebamugav muidugi, eriti nutika aparaadi kasutajatele, aga nagu saunatamise käigus selgus, siis nutikas ongi üks suur nuhtlus :lol
Rüperaalid ja lauakad ruulivad seekord edukamalt.

Ärge siis mind kõvasti lööge, kui kunagi taas kohtume.
Olen kaustade kättetoimetamisel ja ftp kasutamises alla käinud ja muidugi mugavaks ka muutunud :).
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Priidic »

 ! Sõnum kasutajalt: Priidic
Teema on liigutatud.
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Vasta