WINTERCAMP 2005

WINTERCAMP 2005

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

WINTERCAMP 2005

Postitus Postitas Landy »

WINTERCAMP 2005

Järgides traditsiooni algatan uue teema. ;)

Eesti vanasõna ütleb: "rege rauta suvel ja vankrit talvel"
Võttes eeltoodut ja eelmise ürituse orgunnimise pikka vinna alauseks, oleks vast tagumine aeg hakata mõtteid mõlgutama talvise Klubürituse ümber.

Enne kui veekogud kaanetavad ja valge lumevaip taas maad katab oleks paslik siin foorumis kokku leppida ja läbi arutada kuidas vii läbi järjekodset tavist kokkusaamist, mis LADA inimesi ühendaks.

Talvine üritus annaks fantstilise võimluse näidata kõigile oma suto talitsemise oskusi talvistes oludes ja korrldada muidki külmale aastaajale sobiliku.

Loodetvasti jõuate siiski enne lumikellukeste tärkasmist nii kaugele, et saate kokkuleppele toimumise koha, aja ja programmi suhtes. Ka peakorraldaja leidmine ei teeks paha.

Kuna Harju, Lääne-Viru, Lääne ja Tartu maakonnad on Lada üritust juba tunda saanud, siis järgmised maakonnad on ootel.
Pärnu, koos oma lennnuväljaga jätaks ehk tulevaks suveks, Miks mitte külastada taas mõnd teist Lõuna-Eesti maakonda?

Seega jõudu ja jaksu veelkordse vahva ürituse läbiviimiseks!!
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
a
Agur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 25 Mär 2002 09:49
Asukoht: Klooga
Autod: pole ladat, pole probleemi

FIBO , KÄBI , AHTO kuidas keegi tahab

Postitus Postitas Agur »

miks peab alati talvise üritusega kaasnema jäärada
möelge uusi ja huvitavaid teemasid ja üritusi kui jäärada.
ma ei leia mingit mönu seal jääl uisutamisest. seda enam et ei tea kas jääd ongi siis kui üritus toimub.
eelmine talvekas jäi palju pönevamaid vöistlusi pidamata .

aga mis ma siin ikka seletan .
pole ma mingi klubiliige siin ja
kasutasin kurjalt aguri nime .
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Ühinen Ahto arvamusega, et jäärada pole hädavajalik. üldkokkuvõttes võidab see kellel paremad kummid. iseäranis asi oleks see kui kõik sõidaksid ühe autoga mis pole aga tehniliselt võimalik.

Olles mitmete inimestega rääkinud ja konsulteerinud ei näe praegu võimalust korraldada wintercamp hiiumaal ega muul saarel, kuna niigi kopsakale arvele lisandub siis veel ka 2x praamiülesõidu tasu.
muud kohad on minule kõik vastuvõetavad alates võrust lõpetades narvaga :D
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Tere!

Hiiumaa on ahvatlev, aga ilmselt jääb tõesti enamikule veidi kaugeks ja kulukaks. Ehk mõni teine kord. Talvine Otepää või Valgamaa oleks igati bro'd kohad. Via uuri kindlasti neid turismitalusid!

Minu meelst peaksid Ladaklubi üritused juba nii kõrge mainega ettevõtmised olema, et inimesed peaksid aktiivselt tahtma neid oma kodukohale võimalikult lähedal pidada :D Seega seltsimehed kes huvitavates kohtades elavad, pakkuge ja uurige ise välja võimalusi kus võiks üritusi korraldada. Ärge muretsege, kui hätta jääte, küll me korraldamisega aitame!!!

Ega see jääraja sõit olegi tõesti eesmärk omaette, tore on, kui saaks väheke külge libistada, aga tõesti võiks seekord mõelda hoopis mingile ühis suusa-kelgu-uisu spordi peale näiteks. Eelmine kord oli ka palju huvitavaid etteasteid plaanis, aga põhivastasteks said keerulised ilmastikuolud.
Kuna pikal pimedal talveõhtul kipub enamik üritusest nii kui nii tubaseks, siis, et mitte lihtsalt aega maha jorutada ning ainult õllekest ja kangemat libistada, siis võiks analoogselt suvise etteastega ka mõni Workshop olla.

AGA kõige olulisem on ju veel paika panemata - ürituse toimumise aeg. Mina pakuks välja Jaanuari viimase nädalavahetuse nagu eelmiselgi aastal. Selleks ajaks ollakse vast jõulupohmelusest ja verivorsti ülesöömisest juba toibutud ning võiks taas seltskondlikku aktiivsust üles näidata.

Tüüpiliselt pikk targutus siis minu poolt jälle :)
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

TERE LADALISED e. SIIS Klubikaaslased!


Pole ammu siin foorumis sõna võtnud, nüüd siis mõned sõnad , näpunäited, soovitused - seda just eelmise wintercampi korraldaja kogemusest.

Olen aru saanud et talve campi tahetakse korraldada jälle lõunapool mis on igati tervitatav. Ning kindalsti leidub siinkandis kohti kus seda teha.

1. Aeg on väga tähtis kokku leppida juba paraegu. Miks nii vara? Toimumise aeg on kõige aluseks
2. Sõltuvalt ajast saab hakat siis välja noppima kohti kus kogu krempel toimub. seda just see tõttu et talvel on lõunaeesti kant väga populaarne ja ühist majutust leida, mis sobiv ürituste ja osalejatega, raske - hea tahtmise juures saab aga kõike.
3. Eelnevast punktist koorub välja see, et oluline on ööbida ühiselt, sest kui keegi peab kuhugile kaugemale sõitma on see ebamugav õhtuse workshopi ja kangema pruukimisega, teisalt lõhustab see ka seltskonda ning tekkib eelistusi öömaja suhtes.
4. Talvel on jää/lumerada väga oluline, sõltumatta esimese ja viimase startija tingimusetest. Kui 20 autot mõned tiirud tava kummiga teevad ei muutu need tingimused eriti, ning eelmise aasta tulemuustes ei olnud Tarts esimene olgugi et võimsaima mootorga auto temal, vahe võib olla kummil ja kummil kuid egas me juuksekarav lõhki hakka ajama
5. Samas ei pea väliürituste ja ööbimise koht kõrvuti olema, vaja oleks kas mingit telki, varjualust et tuule eest varjuda, teed rüübata teistele pakkuda ning jälgida toimuvat.
6. Need üritused mis eelmisel aastal tegematta jäid võib selle aastal ära teha, minul ja messil on asjad meeles, ja keelel kui vaja.
7. kuu lõpp ei ole ürituse suhtes tõesti hea aeg veebruari esimene või teine nädalavahetus siis minu arust ka parim lahendus.
8. AA soovitus saadjärvel teha on varjant kuid kahel aastal samas kohas pole põnev.


Igatahes edu korraldamisel ja kui vaja olen abiks.
Rahu:)
EDU UUENDUSTES!
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kuna enamusest postidest on kõlama jäänud, et Wintercamp on Lõuna - Eesti üritus rohkem, siis Valgamaa võik olla otsustatud. Küsimus nüüd, et kus täpsemalt. Via ehk ütled midagi konkreetsemat nende turismitalude kohta. Kui palju inimesi mahutab, mis maksab jne.

Ma ise peast ei mäleta, Rahu ehk sul on täpsemad arvud kusagil alles, aga minu meelest oli eelmisel aastal ca 20 - 25 inimest kohapeal. Sel aastal võiks arvestada ilmselt samuti suurusjärguga kusagil 25 - 30. Seega enely111 poolt pakutud variant võiks ka vast isegi kõnealla tulla (vist pakkusid kuni 20 inimest?)

Aga selleks, et saaks teada osavõtjate arvu, vaja panna käima registreerumine aga selleks, et registreerumist käima panna, tuleb selgeks vaielda kuupäev!

Jään oma senise pakkumise juurde 29 - 30 Jaanuar. Seda palgapäeva hala ma juba tean, sellega pole mõtet foorumit risustama enam tulla, pakkuge siis välja paremad KUID konkreetsed kuupäevad ning hääletame!

Siis saame ka edasi minna. Ladaklubi juhatuse esindajana võtan õiguse ütelda, et kui järgmise nädala lõpuks pole kuupäeva paigas, siis määrab selle Ladaklubi juhatus oma otsusega ehk siis põhimõte et ka halb otsus on parem, kui otsustamata jätmine! Nõus?
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Eelmisel aastal oli 27 inimest maximaal hetkel ööbis 21 klubilist.

Muidugi oleks päris shef klubiga rallit kaema minna ja tekitada rahva seas väikest furoori kui kiiruskatsele vurab mitsude ja subarute kõrval 15 LADA autode ronkäik lipude signaali ja vastavate embleemidega. See oleks vast vahva.

Teglikult olen mina aa poolt 12. 13. veebruar oleks parim.


Tänud
Rahu
EDU UUENDUSTES!
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Võiks toimuda kas jaanuari lõpus 29-30 või veebruaris 12-13.
Asukoht oleks mõnesmõttes hea kesk-eestis, siis ei oleks seda nurinat nii palju et kaugel vms. Samas ega EI ole ju nii oluline et kihutada jäärajal- võidu määrab ikka suuresti ära rehvi valik ja mitmendana rajal oled. Eks sõiduoskused loevad ka naca;)
Miks ei võiks just panna rohkem rõhku sellistele seltskonna üritustele nagu kelgutamine, suusatamine jne. Paljud kindlasti tahavad tulla peredega või lastega ja ega siis ei saa ju aind autode ümber ka asi käia :rolleyes
Et võiks seekord pöörata näiteks tähelepanu rohkem üksteisega suhtlemisele/tutvumisele ja niisama olemisele. Kes ikka tahab olla kapotiall ja hinnata nüüd kui puhas või korralik see välja näeb kui väljas tuiskab või on 30kraadi külma.
Et siis mõtleme....
Roolin nii kuis jaksan
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

siin kohal olen nõus Dorisega.
nagunii jääb tavaliselt vähe aega lume ja teiste mõnude nautimisele
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

No nii. Kuna miskile asjalikule otsusele pole siinsete arutelude käigus jõutud, siis Ladaklubi juhatus otsustas - nagu enamusele siinkirjutajatele tundub sobivat - toimub WinterCamp 12. - 13. veebruaril.

Eeldatav koht saab olema kusagil Lõuna-Eestis, kas siis Valga või Võrumaal, ehkki ka muid ahvatlevaid paiku võib pakkuda, kuid sel juhul paluks nimetada konkreetne koht kus oleks võimalik inimesi majutada, mingit programmi läbi viia ning kus oleks soovitatavalt ka mõni jää või lumerada. Igasuguseid "ma ei tea, äge koht" tüüpi poste katsuks edaspidi vältida, tühja juttu niigi juba palju aetud. Seega konkreetsed ja asjalikud ettepanekud ürituse toimumise koha ning programmi osas on oodatud mu daamid ja härrad.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Tere!

Uurisin veel ühte kohta, kus olen ka ise käinud ning pidades mõnede teadjamate liikmetega aru otsustasime koha kinni panna.

Tegemist on Annimatsi kämpinguga, mis asub üsna Otepää külje all, samuti ei jää Kääriku ja muud populaarsed kohad kaugele.

Broneeritud sai neli 5 kohalist kämpingmaja (4*500EEK), saun kuni hommikuni (500EEK) ning õhtu- (30-35EEK per nägu) ja hommikusöök (25EEK per nägu). Lootes vähemalt sama arvukat osavõttu kui eelmisel aastal peaks kõik kokku tulema 150 - 200 EEK inimese kohta.

Täpsemat infot majutuse kohta saab http://www.hot.ee/annimatsi
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Olen isiklikult käinud Annimatsis. Veetsin seal eelmisel aastal töökohaga talvepäevad. Koht iseenesest on suurepärane ja mega vaikne ja armas. Ma ei olnud küll seal kämpingus aga seal kõrval olevas ülemuse majakeses :)
Paari kilomeetri kaugusele jääb otepää keskus ja kes tahab saab siis vabalt suusatada (võtke rullsuusad kaasa:lol)või kelgutada või mida iganes :D
Roolin nii kuis jaksan
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

Annimatis kämping on tore koht jah...
Saun on igati normaalne, ees on pikk laud ja puha. Ilmselt on võimalik ka jääauk tekitada, kui piisavalt külma on ja jää tekib, niiet saun on bra

Niih... iseloomustan siis kohta lähemalt ka. Otepäält on 6km, Pühajärvelt 3 km (seal on hea baar ja parimad piljardilauad kogu ümbruskonnas:P). Kääriku jääb kah umbes 6 km kaugusele, kui vaja sinna minna. Kuid mis puudutab jäärada, siis sellega on niru lugu. Olen kuulnud küll ühest mitteametlikust, kuid sellel aastal kole kahtlane. Samas, kes tõesti tahab ekstreemsusi, ja kui tibake külma on olnud... see võib minna sõita seal Annimatsi ümbruses suurema kiirusega kui 50km per h ja eks ta saab neid ;), käime seal alatihti autosid lõikamas ja välja sikkamas.
Kuutsemäe kah sealt paar kilomeetrit.

P.S. Seal on suhteliselt viisakas baar kah... hinnad olid varemalt midagi poehindade ja linnabaari hindade vahepealset... ja lahti oli niikaua kuni oli kliente... pole kaua käind, ei oska täpselt öelda.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Wintercamp 2005 12.-13. Veebruar [toimunud]

Postitus Postitas mess »

Toimumiskoht Lõuna - Eesti.
Kokkusaamiskoht täpsustamisel, õhtune sihtpunkt aga Annimatsi kämping (http://www.hot.ee/annimatsi)

Üritus on tasuline hinnaga 185 EEK inimese kohta. Nõutav on eelregistreerimine ning ühes registreerimisega ka ettemaks.

Osavõtutasu sisaldab:
1. Majutus (praeguste prognooside kohaselt peaks saama sel aastal kõik soovijad voodis magada)
2. Õhtusöök 12. veebruari õhtul
3. Sauna kasutus 12. õhtust 13. hommikuni
4. Hommikusöök 13. veebruari hommikul
5. Kogu ürituse programm, hea seltskond ning kui Agur piisavalt vaeva näeb siis ka suurepärane ilm :P

Täiendav info ning registreerimine e-mailitsi aadressil: mess@ladaklubi.ee
NB! registreerumisel palume märkida:
1. Registreeruja nimi
2. Registreeruja foorumi kasutajanimi
3. Inimeste arv, kes tulevad üritusele
4. Kontakttelefon

Registreerimistasu palume kanda arveldusarvele:
10010342552018
Makse saaja: Mehis Pärn
Makse selgitus: Wintercamp 2005 + oma foorumi kasutajanimi või registreeruja pärisnimi.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kuulutasin siis kõigile nähtaval oleva teemana ka registreerumise välja.

Ärme vast arutluse teemat päris kinni paneme veel. Kuna jäärada jääb Kagu-Aasialike ilmastikuolude tõttu ilmselt ära, siis ootaksime teiepoolseid ettepanekuid erinevateks üritusteks. Eelkõige võiks sõna võtta need, ümberkaudsed, kes kohalikke olusid hästi tunnevad.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
a
Agur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 25 Mär 2002 09:49
Asukoht: Klooga
Autod: pole ladat, pole probleemi

Postitus Postitas Agur »

et mis kellaks ilusa ilma peab tellima ?
öhtuks vöi juba hommikuks?

et siis millal kohal peab olema 12 veebruar annimatsil ;)
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Nii.. kes mu piiratud juhiloale kõrvalistujaks tahaks tulla?(lehti ei tohiks siis enam olla):)
Loodan, et pole väga hull kui ei tule siksiga.. aga täpselt veel ei tea.:rolleyes
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
t
Tarts
Ladaklubi Liige
Postitusi: 481
Liitunud: 06 Nov 2003 17:39
Asukoht: valga
Autod: Vaz 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

tuleme kahe autoga.tulen ise samaraga,naine tuleb kopikaga.
Aga Sankt-Peterburis pidi selline vinge minetitegija baba elama,et imeb Lada kasvõi -30C juures sumbutitoru kaudu käima.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Algselt postitas: Agur
et mis kellaks ilusa ilma peab tellima ?
öhtuks vöi juba hommikuks?

et siis millal kohal peab olema 12 veebruar annimatsil ;)
Ilm võiks ikka hommikust alates juba ilus olla. :)

Kohale saabumise aega ja kohta veel täpsustame. Sõltuvalt sellest, kuidas ürituse programm kujuneb.
Algselt postitas: Tarts
tuleme kahe autoga.tulen ise samaraga,naine tuleb kopikaga.
Kõva :cool:
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Algselt postitas: Olari
mis sinna ürituse programmi kuulub?
Kohale tulete, siis saate näha! Nagu ikka:rolleyes
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
Suletud