WINTERCAMP 2005

WINTERCAMP 2005

Juba toimunud üritused
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

Algselt postitas: Agur
Mina stardin laupäeva hommikul kõige eelduste kohaselt kell 8.00 Tallinnast, et siis rahulikult sõites (väikesed peatused kaasa arvatud) kell 11.00 Otepääle jõuda.
Võin Sikupilli parklas oodata kui on minuga tulijaid.
tlen ka sinna

kas minigt magamiskott läheb ka vaja või midagi muud kaasa?
a
Agur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 25 Mär 2002 09:49
Asukoht: Klooga
Autod: pole ladat, pole probleemi

sõit

Postitus Postitas Agur »

7.45 olen sikupillis sõitmisvalmis.
8.00 on ära sõit.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Need kes on siiani koha broneerinud nende jaoks on olemas majades nii voodid, tekid, kui linad. Saunavarustus ehk käterätikud, kummipiilud ja muud aksessuaarid peavad endal kaasas olema.

Need, kes plaanivad ehku peale üritusele tulla, need peavad arvestama, et nende ööbimine sõltub kaasvõitlejate heast tahtest vastavalt kas kaasavõetud magamiskotis mõne toa põrandal, soojas voodis teki all kellegi kaisus või väljas lumehanges. Toitlustamisega on veidi lihtsam, õhtusöögi sööjate arvu peame ütlema Laupäeva päevaks - ütleme kella 13.00-ks. Seega, kui olete selleks ajaks endast märku andnud, saate kehakinnitust ka. Pühapäevase hommikusöögiga sama lugu.

Avaldati ka soovi, et paneksime üles meie umbkaudse päevakava nende jaoks, kes ei saa kohe hommikul kohal olla.

Laupäev
11.00 Kogunemine Otepää kesklinnas ja sõit lumerajale
12.00 Programm välitingimustes
16.00 Lahkumine lumerajalt, bensu ja õlle tankimise peatus Otepääl
17.00 Saabumine Annimatsile, majadesse jagamine ning sisse seadmine
18.00 Õhtusöök
19.00 Õhtune programm sisetingimustes ning saun

Pühapäev
10.00 Hommikusöök
11.00 Ladaklubi laiendatud koosolek
Edasine programm jätkub vastavalt vabakavale. Võimalike ühissõitudega talvist Lõuna - Eestit vaatama jne.

Tervitades,
Mess

Näeme Otepääl!
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Osalejad seisuga 10.02.2005

Postitus Postitas mess »

1. 765Aix/don (4)*
2. Doris/olaaf (2)*
3. Valdz/Eve (3)*
4. Priidic (4)*
5. Viaccess*
6. Kriisa - Ei soovi majutust ja toitlustamist
7. Rahu (1,5 :)) - Ei soovi majutust ja toitlustamist
8. Zero*
9. Mess (3)*
10. Tuhajuhe
11. Skahar - Ei soovi majutust ja toitlustamist
12. Agur (2)*
13. Laizk*
14. moosmoosik*
15. Boxer*
16. zajetz (2)*
17. Tarts (2)*
18. revolutsionäär (2)*
19. Acid (2)*
20. Põletaja (2)*
21. Jaakpoiss - Ei soovi majutust ja toitlustamist
22. Jeejee - Ei soovi majutust ja toitlustamist
23. zikz (2)
24. Paju
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
s
siksik�ng
Suletud kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas siksik�ng »

ei saa ööseks jääda ja tahaks teada kas autodega möll on laupäeval või pühapäeval.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Algselt postitas: siksikäng
ei saa ööseks jääda ja tahaks teada kas autodega möll on laupäeval või pühapäeval.
Laupäev
11.00 Kogunemine Otepää kesklinnas ja sõit lumerajale
12.00 Programm välitingimustes
p
Paju
Foorumi kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Juun 2003 22:03

Postitus Postitas Paju »

liitun ommikul sikupillis olijatega
j
jan007
Suletud kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jan007 »

Kuna see üritus on mulle nii kodu lähedale tulnud, siis oleks patt mitte kasvõi korraks läbi astuda. Seega ilmselt ühinen päeva esimses pooles mõneks ajaks.
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

Head reisi teile :)
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Postitus Postitas revolutsionäär »

tagasi jõudnud juba mõnd aega tagasi ja rahul
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Peaks ütlema, et vägagi kordaläinud üritus (minu jaoks oli siis esimene).
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Üritus läbi ja nüüd jälle õige aeg tulla foorumisse postitama :D Minu jaoks teine üritus millel olen käinud ja samuti võin öelda, et oli kordaläinud.
Mõned pildid ka siis http://www.pilt.ee/view/320202/
b
Boxer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Aug 2003 20:23
Asukoht: Harju mk, Harku v, MUraste küla, Muraka 55
Autod: Vaz 2103 - 1974
Kontakt:

Postitus Postitas Boxer »

Kah elusalt tagasi :)

Täitsa BRO üritus oli :lol
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Nonii, me Olaafi, Zikzi, Krysto , Zajetsi ja Momoga just praegu jõudsime ka Tallinna. Tehnilisi rikkeid oli palju teepeal, seega olime meie viimased cambitajad. Eks igaüks räägib ise oma seiklustest :)
Aga väga tore oli:cool:
Roolin nii kuis jaksan
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

jõudsin ka just koju:) väga tore oli, tänud korraldajatele ja väga suur tänu olku ja dorisele, kes mind tartu tirisid ja messile kellel veepump oli ning siglele ja põletajala, kes selle ära vahetasid(vot see on klubi)
eks kuni järgmiseni:)
i
ints868
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ints868 »

üritus oli väga tore, juhtus nii mõnelgi, et läks nihu. A muidu väga lahe:)
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

tore üritus oli:) mulle siis esimene camp
tartus sai lõpuks korralikult ära eksitud ja mis iganes teid pidi hoopis tallinna maantele 7 km kaugusele jõutud, kus me loobusime tartusse tagasi sõitmisest ja uuest orienteerumisest ning tallinna poole sõitma hakkasime suures tuisus. Tol hetkel ootas meid tõrkuva masinaga Paju Mäe risti kandis, kes siiski enne meie kohale jõudmist uuesti liikuma sai.

Mis puutub tehnilistesse riketesse, siis ei jäänud minagi neist kõrvale. Tallinna kesklinnas mind ilusti oodanud auto keeldus kategooriliselt käima minemast. Oli siis viga bensiinis (puudumine või solk), nõrgas akus, tõrkuvas signas või naises, kes seda oli üritanud 30 min käivitada, et mulle vastu tulla. Igatahes tänan Boxerit moraalse toe eest ja suured tänud sõbralikule Vaho OÜ mehele, kes abistas taskulambiga ja mu lõpuks käima sikutas:)
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Mina sain siis tartus enda auto paaki statoili solk kütuse mis isegi mitte ei tahtnud põled mootoris (niisama põletada pole proovinud). Aga kuna oli paak täis siis tuli see kõik välja valada ja seega kahjud suured :kuri . Tööd oli kõvasti aga õnnex olid head klubi kaaslased kes selle töö ära tegid. Mina siis täna: Olkut , Dorist, Messi, Põletajat, Siglet. eile oli näha siis milline on KLUBI.

Üritus oli hea.
p
Paju
Foorumi kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Juun 2003 22:03

Postitus Postitas Paju »

ei saanud minagi ilusti koju.

läksin siis enne kelgutamist minema ja kuni mäoristini oli kõik korras, kui mäos söömast tulin ei tahtnud auto enam käima minna:(. peale pikka käiamist olid muidugi pütid bensu täis:kuri. õnneks leidsin yhe lahke kaubiku juhi kes mind 3 km endajärel vedas. auto sain kolme püti peal tööle ja kodutee võis jätkuda.

yritus muidu igati hea.
-
-gena-
Suletud kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Igati rahul (Y)

Postitus Postitas -gena- »

Nu nii... ma võtan ka siis sõna;)
Ühesõnaga meie lahkusime Acidiga enne kelgutamist ja saabusime Tartusse kuskil kella 15 paiku... Ei jäänud kelgutama kuna ei olnud just kõige sõbivamat kelguriietust kaasas ja ilm oli ka nagu ta oli.
Meie ebaõnnestumistest siis nii palju, et jäärajal otsustas parempoolne esiratas vasakuga mitte enam koostööd teha ja kokkujooks ei klappinud enam. Tänu sellele oli ka tagasisõit kohati suhteliselt aeglane ja jõudu nõudev tegevus. eriti oli see tingitud neist "toredatest" lumevallidest mis tee peal olid, ma usun et suurem osa meist nägi neid. Aga koju me jõudsime;)

Camp oli minu jaoks siis teine ladaklubi üritus ja esimene suurem üritus (esimene oli kokkusaamine Tartu laululava taga, kui ka Tallinna rahvas otsustas paari autoga pulli pärast juttu rääkima tulla:D) Cambiga jäin igati rahule:P Eriti see sauna vestlusteema ja Aaclub'i ja Tuuma kommentaarid, need olid üle kõige:D Eks see lumerada oli nagu ta oli. Ja tuli ette ka palju ebaõnnestumisi (Eriti minul, kes on ajalises järjestuses viimane:P) aga meil vähemalt oli rada, see oli väga positiivne! Siinkohal tahaksin tänada kõiki kes aitasid kaasa yrituse toimumisele ja kordaminekule. Loomulikult Aaclub'i ja Tuumat tuju hoidmise eest ja Acidit, kes mu kaasa võttis ja isegi rooli pani:P Minu arvates oli üritus mega ja igati õnnestunud. Loodan, et järgmiseks cambiks olen nii rikkaks saanud, et võin kahte autot pidada, siis olen ka ise Ladaga kohal, praegu veel kahjuks ei ole võimalik:P Aga ma püüan selle nimel:D

Minu tehtud pildid asuvad siin(vähe sai, aga selle eest on mul videoklippe):

http://www.pilt.ee/view/320358/

Videoklippe võin soovi korral saata või kusagile üles panna, niisama kõiki korraga ei pane üles, kuna kõik videod kokku on mahult natuke suur hulk... Videod on siis järgmised:

1. 4x Acid (kes juba videod sai).
2. Põletaja viimane kurv enne fini?it.
3. 2x Boxeri start.
4. Rahu start.
5. Sigle kraavisõit, kui liikusime otepääle peale lumerajasõitu :P
6. Ja siis on 4 videot lihtsalt autost filmitud, kui kolonnis sõidame... mitte midagi erilist.

No loodan et sai nüüd kõik kirja, mida ma eile unise peaga kaks korda üritasin postitada. MÕLEMAL korral kogemata panin exploreri akna kinni ja tekst kustus, sis mõtlesin, et oleks targem teha postitus väljapuhanuna ja läksin ära magama:P:D.

Jään ootama järgmisi üritusi ja veelkord suur aitäh!
Suletud