Rajapäev Vasalemma krossirajal 18.10.2014 Kohad täis!Kooskõlastatud EAL-iga: nr 18102

Rajapäev Vasalemma krossirajal 18.10.2014 Kohad täis!Kooskõlastatud EAL-iga: nr 18102

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Kui kõik hästi läheb, siis oleme isaga rajal!
Tõenäoliselt 2107, 1.6
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
tafffguy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 26 Okt 2012 17:22
Asukoht: Türi/Tallinn
Autod: Lada 21051

Postitus Postitas tafffguy »

Suur aitäh sulle vastuse eest!
m
mario20031
Foorumi kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Sept 2014 10:57
Asukoht: Tartu | Jõhvi
Autod: [b][color=#800000]VW GOLF II 2.0[/color][/b]

Postitus Postitas mario20031 »

Igaks juhuks küsin, et kas antud rajapäeval võib puurita autos olla korviste + 6p vööd?
"The fear of death is the most unjustified of all fears, for there's no risk of accident for someone who's dead."
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

 
mario20031 kirjutas:Igaks juhuks küsin, et kas antud rajapäeval võib puurita autos olla korviste + 6p vööd?
Soovitatav selline tegevus ei ole.

Kui miskit juhtub ja keegi peadpidi istme ja katuse vahele jääb, siis vastutab ta täielikult oma vigastuste eest ise.
MännikuLaiali.
l
likoor
Foorumi kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Sept 2008 14:31
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Postitus Postitas likoor »

Küsiks igaks juhuks üle - spetsiaalrehvide poolepealt siis: Kas M+S tähistusega tavalised tänavalegaalsed lamellid on lubatud? Hetkel ei lugenud seda päris hästi välja.

Paneks kirja ka ennast:

Iž 412 - 1,5L
Kasutaja avatar
atzkarik
Ladaklubi Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 01 Aug 2005 20:52
Asukoht: Tallinn(Kalinini rajoon)/Männiku laiali garage
Autod: vaz 2101,2107

Postitus Postitas atzkarik »

 
likoor kirjutas:Küsiks igaks juhuks üle - spetsiaalrehvide poolepealt siis: Kas M+S tähistusega tavalised tänavalegaalsed lamellid on lubatud? Hetkel ei lugenud seda päris hästi välja.

Paneks kirja ka ennast:

Iž 412 - 1,5L
Rehvid - tänava legaalsed ja asfaldi slikk rehvid. Spetsiaalrehvide (kruusa/ m+s, jääpiik rehvid) kasutamine KEELATUD.
Võistlusauto ei saa mitte kunagi valmis, ta läheb ühel hetkel lihtsalt starti!
Kasutaja avatar
tafffguy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 26 Okt 2012 17:22
Asukoht: Türi/Tallinn
Autod: Lada 21051

Postitus Postitas tafffguy »

Kas on keegi kursis sellega, et kas Vasalemma rada on pidevalt avatud, ehk kas sinna saab ka niisama sõitma ja proovima minna?
k
kriss-sten
Foorumi kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 15 Aug 2011 14:36
Asukoht: Keila
Autod: lada 21063 85a

Postitus Postitas kriss-sten »

Ei saa,betoon plokid on ees.
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1030
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Mitte ainult, et ei saa, vaid ka ei tohi. Rajale mootorsõidukiga peale minemine ilma loata rangelt keelatud.
l
likoor
Foorumi kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Sept 2008 14:31
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Postitus Postitas likoor »

 
atzkarik kirjutas: Rehvid - tänava legaalsed ja asfaldi slikk rehvid. Spetsiaalrehvide (kruusa/ m+s, jääpiik rehvid) kasutamine KEELATUD.
Sellest konkreetsest lausest ma ei loegi seda välja - esimesest pooles loeb välja, et on lubatud tänavalegaalsed rehvid. Teisest poolest loeb välja, et spetsiaalrehvide all on "kruusa/m+s" nagu ühte patta pandud (ei ole mitte koma nende vahel vaid kaldkriips) - on olemas rehve, millel on M+S märgis, kuigi on tegelikult kruusakas (tänavalegaalne ei ole). Ühesõnaga, tahtsin küsida, kas tänavalegaalne M+S markeeringuga (nt. Masteri prott vms) rehv on lubatud või mitte?
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
likoor kirjutas: 
atzkarik kirjutas: Rehvid - tänava legaalsed ja asfaldi slikk rehvid. Spetsiaalrehvide (kruusa/ m+s, jääpiik rehvid) kasutamine KEELATUD.
Sellest konkreetsest lausest ma ei loegi seda välja - esimesest pooles loeb välja, et on lubatud tänavalegaalsed rehvid. Teisest poolest loeb välja, et spetsiaalrehvide all on "kruusa/m+s" nagu ühte patta pandud (ei ole mitte koma nende vahel vaid kaldkriips) - on olemas rehve, millel on M+S märgis, kuigi on tegelikult kruusakas (tänavalegaalne ei ole). Ühesõnaga, tahtsin küsida, kas tänavalegaalne M+S markeeringuga (nt. Masteri prott vms) rehv on lubatud või mitte?

Sõnastus võibolla ei ole jah kõige paremini välja kukkunud kuid üldmõte jääb siiski selliseks, et rajale lastakse a) slikkidega või b) suverehvidega varustatud autod. Rajale ei lasta m+s märgistusega ning spetsiaalrehvidega(kruusakad, piigid).

Samas kui teema juba sinna lubatud ja mitte lubatud rehvide kanti kiskus siis on mul teoreetiline küsimus tehnilisele kontrollile. Kas järgnevad viis rehvimudelit on lubatud või keelatud.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Ning lõpuks rehv, mis mu 06 all aastaid üpris edukalt sõitis
Pilt
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Vabandan oma jäädavalt vigast õigekirja.:rolleyes Paluks inimestel aru saada, et rehvi piirangu ei ole mina välja mõtelnud, vaid rajahaldaja. Kui kruusarehvid oleks lubatud, siis oleks osavõtumaks kolm korda kallim, kuna kruusarehv lõhub rada rohkem. Pehme lamellrehv lõhub samaväärselt kruusarehvile. Sama kehtib Vene aegsete Спортивное,nispi, mummuliste või suure lahtise klotsiga rehvid. Masteri m+s on KEELATUD
Kytt. Sellised rehvid on lubatud.
Kui sul on all niinimetatud Itaalia m+s rehvid, millel on tähis, aga lamellid puuduvad, siis mina laseks need rajale kui raja haldaja ka nõustub. Mina usun et selline rehv ei lõhu rohkem kui suverehv.
MännikuLaiali.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
Walter kirjutas: Kytt. Sellised rehvid on lubatud.
Kui sul on all niinimetatud Itaalia m+s rehvid, millel on tähis, aga lamellid puuduvad, siis mina laseks need rajale kui raja haldaja ka nõustub. Mina usun et selline rehv ei lõhu rohkem kui suverehv.
Sinna ma tegelikult tahtsingi jõuda.
Läbi klubi rajapäevade ajaloo on konkreetne nõue sõnastatud veidi valesti, sest kõik mu eelmises postituses näidatud rehvid kannavad tähist M+S/M&S/M.S./MS aga ilmselgelt pole nende näol tegu talverehviga(ausaltöeldes pooltega neist ei sõidaks ma suvelgi ;) ).
Mul pole küll ideaalset lahendust nõude sõnastamiseks, sest kirjutades "lamellrehv" annaksime JOKK skeemi kasutades õiguse rajale pääseda nn. klotsmustriga rehvikasutajatele(näiteks hakkapeliitta 10, mõned "venelased"), samas kirjutades "talverehv" võrdub see ju tegelikult M+S-ga, kuid tõenäoliselt kannaks sõna "talverehv" siiski kõige täpsemalt edasi rajahaldaja soovi eristada rada rohkem lõhkuvaid rehve nö. lubatud rehvidest. Lisaks on ju korraldajatel täielik õigus kohapeal kasutada võistlusjuhendi lisatingimuste viimast punkti kui keegi näiteks LUAZi rehviga(M+S tähis puudub) peale soovib tulla.
l
likoor
Foorumi kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Sept 2008 14:31
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Postitus Postitas likoor »

 
Walter kirjutas:Vabandan oma jäädavalt vigast õigekirja.:rolleyes Paluks inimestel aru saada, et rehvi piirangu ei ole mina välja mõtelnud, vaid rajahaldaja. Kui kruusarehvid oleks lubatud, siis oleks osavõtumaks kolm korda kallim, kuna kruusarehv lõhub rada rohkem. Pehme lamellrehv lõhub samaväärselt kruusarehvile. Sama kehtib Vene aegsete Спортивное,nispi, mummuliste või suure lahtise klotsiga rehvid. Masteri m+s on KEELATUD
Kytt. Sellised rehvid on lubatud.
Kui sul on all niinimetatud Itaalia m+s rehvid, millel on tähis, aga lamellid puuduvad, siis mina laseks need rajale kui raja haldaja ka nõustub. Mina usun et selline rehv ei lõhu rohkem kui suverehv.
Ei ole norinud õigekirjaga, lihtsalt tahtsingi selgust saada. Saan aru, et see on rajahaldaja nõue. Nüüd on vähemalt asi selge.

Ega muidu poleks uurima hakanud, kui poleks kuurinurgas vedelemas M+S tähisega kruusasid, millel puudub kiri "For competition use only" ja samal ajal Masteri protte (lamell), millel pole M+S tähist peal... Samal ajal Kytt-i välja toodud rehvidest olen ka teadlik, et neil M+S tähis peal - kuidas nendega on jne...

Minupoolt tänud ja lõpetan offtopicu. :)
h
hendu
Ladaklubi Liige
Postitusi: 296
Liitunud: 04 Juun 2006 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: 2105

Postitus Postitas hendu »

Paneks ka kirja... Hendu Lada 112, 1500cc, 16V
Kasutaja avatar
sansa
Ladaklubi Liige
Postitusi: 737
Liitunud: 30 Sept 2010 15:04
Asukoht: otepää
Autod: BA3 2101, 2105,21013, Viamobile

Postitus Postitas sansa »

Sansa ja IngmarSid, autoks 21011 1600cc.:)
Žiguliga juba igav ei hakka.
Kasutaja avatar
atzkarik
Ladaklubi Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 01 Aug 2005 20:52
Asukoht: Tallinn(Kalinini rajoon)/Männiku laiali garage
Autod: vaz 2101,2107

Postitus Postitas atzkarik »

Nagu ma näen siis 39 autot stardis:o:o:o
Võistlusauto ei saa mitte kunagi valmis, ta läheb ühel hetkel lihtsalt starti!
Kasutaja avatar
Rannamäe
Foorumi kasutaja
Postitusi: 152
Liitunud: 15 Okt 2007 17:14
Asukoht: Tallinn
Autod: 21061 '99 & 21063 '84

Postitus Postitas Rannamäe »

Üllatavalt populaarseks on see rajapäev kasvanud. Kas kaks meest ühe Lada-tüüpi sõiduautoga veel üldse pääsevad starti?

Mina, Kapa
2105 1300S
Venemaa tööstus- ja kaubandusministeeriumi autotööstusosakonna juhataja Aleksei Rahmanov: "Tegelikult toodetakse Venemaal väga häid autosid, [---] üksnes nende töökindlus jätab soovida."
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

panen kirja 2105 1700
j
jaaniuss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 23 Okt 2008 10:00
Asukoht: Maardu
Autod: 2105 /MB C200 CDI
Kontakt:

Postitus Postitas jaaniuss »

Tore seltskond jälle koos, tulen ka 2105 ,1600cc
Vasta