Ladaga autoorienteeruma juba sel laupäeval Tallinnas

Ladaga autoorienteeruma juba sel laupäeval Tallinnas

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1365
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Ladaga autoorienteeruma juba sel laupäeval Tallinnas

#1

Postitus Postitas Jonx » 20 Aug 2014 10:29

Juba 06. septembri öösel vallutavad Tallinna tänavad vanad autod. Nad tulevad selleks, et võtta üksteiselt mõõtu autoorienteerumises. Võistlus saab alguse Nõmmelt Vääna tn ja Pärnu mnt ristis asuvast parklast laupäeva õhtul kell 22.00 ja kestab 6,5 tundi.

Võistlus on mahutatud 7-le kaardile.Tulemuse kirja saamiseks tuleb võistkonnal igalt kaardilt võtta vähemalt 3 punkti. Seega minimaalne punktide arv on 21 ja maksimaalne arv on 82.

Võistluse võidab kontrollaja jooksul maksimaalse arvu punkte võtnud võistkond. Punkti jõudes tuleb punktist teha digifotokaga selge pilt. Pilti tehes peab järgima, et digika kell ja kuupäev oleks õige ja fotode suurus jääks vahemikku 500 kb kui 1 mb.

Võistlusele on eelkõige oodatud Retro tehnika, mis tehasest veeres välja enne 1985 aastat. See piirang ei kehti kunagise NSVL pärandile. Korraldaja eriloal saab Retro klassis startida ka uuem ainulaadne tehnika.

Kui retro masinaid piisavalt ei kvalifitseeru, siis saab starti ka vabaklassis uuema sõidukiga, millele puuduvad piirangud.

Võistlusel osalemiseks võiks võistkonnas olla vähemalt üks enamvähem vormis olev võistleja. Minimaalse arvu punktide läbimiseks peab võistkond jala liikuma vähemalt 5 km.

Võistlusele saab registreeruda läbi www.seiklusministeerium.ee veebilehel asuva vormi. Tehes seda enne 1. septembrit on osavõtutasu 30 eurot. Hiljem registreerudes on osalustasu 40 eurot võistkond.

Küsimuste korral saab alati abi: Joonas@seiklusministeerium.ee või telefonil 5226895(Joonas)

Rohket ja aktiivset osavõttu oodates!
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee

Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1365
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

#2

Postitus Postitas Jonx » 07 Sept 2014 14:15

Aitäh unetud! Suur tänu kõigile 21 võistkonnale, kes viitsisid ja tahtsid ning ka jaksasid need 6,5 tundi vastu pidada. Emotsioone oli ühest äärmusest teise, aga loodan, et igaüks sai sellest võistlusest midagi. Nagu tulemused näitavad, siis rada oli raske ja osaliselt küllaltki ebamugav. Harku ja Saku maastikud olid päris vesised ja nii mõnigi osaleja lõpetas rinnust saati vees. Usun, et rada ja selle üles ehitus oli paljudele üllatus, aga ma ei saanud ka seda varem väga palju avalikustada, sest siis kadunuks üllatusmoment. Võitja võistkond suutis 103 punktist võtta 66, seega varuks jäi veel 37 punkti.

Vaadatates võistkondade träkke ja kuuldes vastasvõistkondade kommentaare, pean kahjuks tõdema, et endiselt on probleemiks sõitmine seal, kus tegelikult ei tohiks. Seekord ei kaota üksi võistkond sellest punkte, aga rikkujad saavad hoiatuse ja järgmisel etapil taas liikluseeskirju rikkudes ootab võistkonda tühistamine. Kes ja mille eest hoiatada saab selgub lähi päevil kui käin maastikul ja kontrollin üle keelumärkide olemasolu ja nähtavuse.

Aga õnnitleme siis selle võistluse võitjaid. Vabaklassi esikolmik on järgmine: Xclubüberfight 66KP, TuleMõistusKoju 65KP ja kolmandaks tuli Must Ratsu 63KP. Retro klassis võidutes OKAS/Volrem 63KP, teiseks tuli Laomelli Gang 51KP ja kolmandaks võistkond Moorits ja CO 46KP.
Kõiki tulemusi on võimalik vaadata siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/tulemused.pdf
Liikumisteed on nähtavad siit: http://www.tracklog.us/event/63/

Aitäh kõigile osalejatele ja loodan, et kohtume kõigiga uuesti juba oktoobri alguses natuke klassikalisemal autoorienteerumisel Tallinnas.

Rajameister, Joonas
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee

Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 611
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: 2102, Samara Baltic

Administreeriv toiming

#3

Postitus Postitas Priidic » 29 Sept 2014 21:54

 ! Sõnum kasutajalt: Priidic
Teema on liigutatud.
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:


Mine “Toimunud üritused”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist