Retro Night Race 14 - Edukalt toimunud

Retro Night Race 14 - Edukalt toimunud

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1355
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Retro Night Race 14 - Edukalt toimunud

#1

Postitus Postitas Jonx » 13 Apr 2014 12:44

Aeg on küps, et avada taaskord vanade autode orienteerumissari - Retro Night Race. Sellel aastal on kavas neli osavõistlust. Iga osavõistlus peaks avardama osalejate silmaringi ja olema mingilgi moel hariva suunitlusega. Esimene etapp leiab aset Tallinnas ja seda juba 29. aprillil. Võistluse teemaks on mälestused. Et mäletused ei kustuks, on paljudesse Tallinna kohtadesse paigaldatud erinevaid mälestusmärke ja mälestutahvleid. Tallinnas on neid üle 60 ja võistluse käigus tulebki neist umbes pooled, ehk 30 ülesse leida.

Võistlusala hõlmab kogu Tallinnat ja ürituse kestus on 3 tundi. Võistlusel ei ole kasutusel kaarti, vaid on antud kas foto mälestusmärgist, tekst mälestusmärgilt või mälestusmärgi autor. Tundes ära koha ja leides ülesse mälestusmärgi leiate mälestusmärgi lähedalt või küljest QR koodi, mille peate oma nutitelefoniga sisse skäneerima.

Võistluse start ja kogunemiskoht on Sidepataljoni taga asuva sõjaväekalmistu parkimisplats. Võistlus algab kogunemisega kell 19.00-st ja esimene auto saab rajale kell 20.00. Stardiintervall on 2 minutit. Võistluse lõpp on 23.00-00.00. Kuna kõigil vanatehnika omanikel on nädalavahetused niigi broneeritud siis üritus toimub nädala sees teisipäeva õhtul.

Võistluse starti on oodatud kõik osalejad, kelle istumise all on jõuvanker vanusega 25 ja rohkem aastat. Uuem tehnika võib saada starti korraldaja eriloal. Osalema ootame kuni 30 võistkonda.

Võistlusel tulevad kõikide osalejate külge GPS seadmed. GPS seade peab käima ka igas punktis. Punkte tuleb võtta õiges järjekorras ehk 1-2-3-4 jne. Võistkonna peale on vajalik vähemalt 1 nutitelefoni olemasolu.
Võistluse eemärgiks on tuua kokku vanatehnika omanikud, avardada nende silmaringi ja pakkuda tegusat ajaveetmist õhtuses Tallinnas. Võistlusmonent on sellel üritusel teisejärguline.

Võistlusele saab registreeruda läbi http://www.seiklusministeerium.ee/10593 lehe. Osavõtutasu võistkonnale on 25 eurot. Osalustasu saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega Seiklusministeerium OÜ arvelduarvele Swedbank 221051575334. Selgitusse tuleks lisada võistkonna nimi.

Küsimuste tekkimisel võib kontakteeruda 5226895(Joonas) või kirjutada Joonas@seiklusministeerium.ee
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee

Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1355
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

#2

Postitus Postitas Jonx » 01 Mai 2014 07:30

Teisipäeva õhtusele võistlusele tuli kohale 19 võistkonda. Kohale tuli nii uuemat kui vanemat tehnikat ja üks võistkond tuli starti jalgratastel. Peale lühikest tutvustust tuiskasid võistkonnad rajale. Rajal oli 30 kontrollpunkti, milleks olid skulptuurid, mälestusmärgid ja ausambad. Rada viis võistlejad Kadriorgu, Kesklinna, Piritale ja Nõmmele. Väga palju oli keerutamist ja kõvematel sõidu meestel kogunes raja lõpuks kilomeetreid üle 100.

Kuidas võistkonnad liikusid saab vaadata siit: http://sportrec.navirec.com/ui/#19ls660.

Juhin tähelepanu, et punktid on kaardil väikse nihkega. Kaardilt on puudu Nõmme punktid 10,11 ja 12. Need lihtsalt ei mahtunud kaardile ja on aimatavad osalejate liikumistrajektoori järgi. Aga võistluse tulemustest ka paari sõnaga. Kaheksa võistkonda suutis läbida kogu raja.

Eriti tahaks tänada ka rattureid, kes väntasid maha rohkem kui 55 kilomeetrit.

Kes need olid ja kuidas teistel läks saab vaadata siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/osalejad_retro.pdf.

GPS logi näitas, et osalejad olid korralikud ja suuri rikkumisi, mis trahvi vääriks silma ei jäänud.

Loodan, et osalejad jäid võistlusega rahule ja kohtume juba järgmisel võistlusel 24. mail Ida-Virumaal.

Joonas
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee

Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 611
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: 2102, Samara Baltic

Administreeriv toiming

#3

Postitus Postitas Priidic » 01 Mai 2014 11:12

 ! Sõnum kasutajalt: Priidic
Teema on liigutatud.
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:

KÕIK FOORUMIST VÄLJA JA KOKKUTULEKUTELE!


Mine “Toimunud üritused”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist