SummerCamp2013 arutelu

SummerCamp2013 arutelu

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Klopsime siis hinna kokku ka neile kes ei oritenteeru, kes ei sõida kardiga, kes tuleb laupäeva õhtuks , ööbivad telkides, võtavad osa vigursõidust, võtavad kaasa omad söögid ja grillid ja hea tuju. Siis jääb hind tavapäraste summercambi hinna tasemele?
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Tore on näha nii palju arvamusi ja vastukaja.

Orienteerumine oli plaanitud selleks, et oleks põnevam ja ei peaks tuimalt mööda teed kohale sõitma. Kui inimesed tahavad otse sõita, siis saab orienteerumise välja jätta.

Kes tahab mugavusest loobuda, selle jaoks on hinnad samad nagu varasematel campidel.

Sööke ja majutust saab valida eraldi. Võib valida ka ainult telgi.

Lihtsalt teema mõte oli selles, et teada saada, kas osalejad oleks nõus mugavuse eest rohkem maksma. Kuna camp on juubelihõnguga, siis mugavust võiks natuke rohkem olla.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1471
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

 
hautz kirjutas:Sellisest üritusest osavõtt kaheldav.
Põhjenda ka natuke tagamaid palun!
Vastasel korral jääb mulje, et "tehke mis tahate, ma nagunii ei tule"

oleks abiks ka korraldajatele nüüd ja tulevikus.


Ilmselt see variant, et tuleb 2 erinevat hinda ja paketti olekski loogilisem. Suvel võib ju vabalt telgis olla, talvel mitte nii väga.
Festina lente!
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Seda varianti see aasta ei olegi, et saab juba reede õhtul cambitama hakata?:)
Sellisele üritusele tahaks ikka mitmeks päevaks kohale veereda.
Lower your standards and you'll never be disappointed!
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

See nö käed taskus variant tundub täitsa ahvatlev. Kuigi lõkke/grilli juures istumine ja vorsti küpsetamine loba kõrvale on ka oluline osa.
See 30-40 eurot väike raha ei ole, aga kui seal sees tõesti kõik kulud (va kütus), siis ega see midagi väga hullu ka pole. (Veidi meelevaldne võrdlus teistest meelelahutustest - teatripiletite hinnad 15-20€, Robbie Williams Lauluväljakul 69€. Või teisest valdkonnast - reede õhtul Tallinnas taksoga 15 minutit sõitu ja 12-15€).
Orienteerumine on igati hea mõte, enam-vähem sama asi proovitud Hiiumaal juba ära. Samas peaks ikka ka finiš teada olema, nt saaks üksi-kaksi sõitja kellegagi kopereeruda ja ühe autodest viia järgmiseks päevaks kämbi paika.
Kui orienteerumine kõrvale jätta, siis kas Ladadega otseselt seotud tegevus olekski ainult vigursõit? Seda tundub kuidagi vähe.
Kindlasti tasuks mõelda rongkäigule ja ühispildile, mis olid eelmisel aastal ühed parimad osad kämbist.
Kasutaja avatar
atzkarik
Ladaklubi Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 01 Aug 2005 20:52
Asukoht: Tallinn(Kalinini rajoon)/Männiku laiali garage
Autod: vaz 2101,2107

Postitus Postitas atzkarik »

Kirjutan siis ka natukene.
Hinnapoolst ok. Nigunii teada kõik lääb kallimaks ning mis vahet see on kui palju maksab nigunii see üritus üks kord aastas. See majades magamine miks mitte kes tahab see magab. Minule isiklikult meeldib telgis magada ja lõkke ääres vorsti/liha sussitada nii ,et söögid ja majad ei huvita.

Teine asi kas ladaga tulla.
Orienteeruda 200 Km 06-ga arvan, et jätan vahele. Kuna auto pole just ehitatud orienteerumise nautimiseks. (kuigi orienteerumine võib olla lahe üritus aga kahjuks vastavat autot ei ole)
Teine asi vigur. Kui vigur on selline nagu eelmine aasta haapsalus siis kindlalt kuuekaga kohal (sest see oli väga nauditav rada). Aga kui kurikate vahel slaalomit ja tagurpidi boksi teha siis jätan vahele.
Ning kardisõiduks ladat vaja ei lähe.

Nii ,et nende plaanide järgi on lihtsam tulla brelingoga.

Cambil võiks olla ikka (klassika) kiirendus, mingi rada või siis vigur, ronkkäik, ühispilt ning uue asjana siis orienteerumine.

Reineri mõttega ka nõus!!;)
Võistlusauto ei saa mitte kunagi valmis, ta läheb ühel hetkel lihtsalt starti!
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

Ma pole veel autoga orjenteerumas käinud, see ei tundu minu jaoks just k6ige huvitavam tegevus. Isegi tsikklitega metsas ringi kärutamine tundub huvitavam.
Summercamp v6iks siiski oma traditsioonide juurde jääda. Mind ladaklubi yritustest osav6tma kutsuvad ennek6ike rajapäevad. Kui need ära jäävad siis peab auto teiseks otstarbeks tegema, v6i yldse ladast loobuma.
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
Kasutaja avatar
ToM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1066
Liitunud: 26 Juun 2007 00:24
Asukoht: Kohila/Tallinn
Autod: 2107, 2101

Postitus Postitas ToM »

Võiks Ladadega võidu sõita mitte kartidega.
m'kay
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Nagu ma aru saan toimub asi hiiumaal? Esimesest postist pole võimalik välja lugeda kuhu orienteerutakse, kindlasti kuskil teises teemas see kirjas..

Kardisõit on tore küll, kuid kas just summercamp põhiüritusena seda serveerida?!
Eks kohale tullakse igal juhul, kuid aeglasest viguri rajast osavõtmiseks ma oma autopargist sobivat masinat ei leia.. Üheks ürituseks ümber ehitama ka ei hakka..

Kui vigursõit on mastaabsem, peab asja üle järgi mõtlema.
öösel orienteerumise asemel on plaan varem saarele saabyda ja korraldada kasvõi illegaalselt reede õhtune jämm alternatiivsel territooriumil.
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Alternatiiv lahendus oleks pakkuda Läänemaal. Ööbimine mereäärses puhketalus(Tooraku). Mugavuse soovija saab ööbida majas, telkida soovija telgib õues. Söögid samuti vabalt valitavad, kes tahab vorsti sussutada, kes midagi asisemat. Viguri, kiirenduse ning väikse kruusa-asfaldi raja saaks panna lennuväljale(ööbmiskoht 2 km kaugusel). Orienteeruda saaks väga põneval militaarmaastikul. Kes üldse tehnikaga tegeleda ei taha, see saab minna paadiga kalale.

Miinuseks see, et eelmine aasta oli camp samas kandis.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Helen --> Miks otsitakse kohta üldse ööbimisMAJA järgi?
Kasutaja avatar
atzkarik
Ladaklubi Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 01 Aug 2005 20:52
Asukoht: Tallinn(Kalinini rajoon)/Männiku laiali garage
Autod: vaz 2101,2107

Postitus Postitas atzkarik »

 
zajetz kirjutas:Helen --> Miks otsitakse kohta üldse ööbimisMAJA järgi?
Võistlusauto ei saa mitte kunagi valmis, ta läheb ühel hetkel lihtsalt starti!
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Olku, kust sa välja lugesid, et juhatusel plaanis camp Hiiumaal korraldada?

Muidugi ööbimismaja olemasolu ei ole kindlasti miinuseks. Kindlasti mõni lastega pere sooviks toas ööbida ja mõnele ehk lihtsalt ei kõlba telgis magada :D Ja noh, muidugi mugavus..
Endalgi plaan perega tulla, kuid majast huvitatud ei ole. Lapse ja naise paigutan perevagunisse, ise magan autoall :D

Kardisõit on igati tore ja väärt mõte, kuid ma arvan, et see ei peaks jääma Campi raamesse. Üritus peaks ikkagi jääma võimalikul Lada lähedaseks.
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

 
reiner kirjutas:...Lapse ja naise paigutan perevagunisse, ise magan autoall...
Loomulikult Sa magad :P
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Ma ei mõelnudki, et öömaja miinuseks on. Kuid see ei tohiks ka suvisel üritusel prioriteet number 1 olla, pigem lisavõimalus. Meil on ju lapsed ennegi üritustel käinud ning alati on hakkama saadud.
Kardisõit pigem eraldi ürituseks, kuna suvine Cämp on ikkagist ilusate ja armastatud Ladade jaoks mõeldud.
Orienteerumine OK, kuid seda laupäeva õhtul pigem õhtuse programmi osana näiteks (ning äkki hoopis jala?).

Pean endale vist ikka kasutaja ära tegema :D
m
matzz
Postitusi: 329
Liitunud: 14 Mär 2008 18:26
Asukoht: Saue vald
Autod: 21013 1.7Ti, Nissan 200sx 1.8Ti, BMW e60 545i, BMW e39 520i 98
Kontakt:

Postitus Postitas matzz »

Ööbimine ei tohiks olla minumeelest ka prioriteet 1. Lisaks toitlustus võiks olla igaühe enda asi, nii läheb paremini nagu. Kartimise teema on minumeelest out.

Lisaks mõned mõtted :
- Minumeelest võiks üritus toimuda sellises avatud kohas, nagu nt Haapsalu oli. Et saab rehve vajadusel sussitada, mingit vigurit korraldada jne.
- Asukoht võiks olla samas nagu nurgataga, et otseselt kellegile silma ei jää.
- Üks huvitav sellinne päeva sisustamise värk võiks olla remondi päevaku stiilis. Ehk siis kõik kellel on vaja midagi timmida, remontida, saavad abi teistelt.

Asukoha poolest, mõtted, mis pähe torkasid - Rapla Kardikas(Seal oleks vast ruumi telkimiseks, soovijad saaksid ringil kihutada jne) või siis mõelda tõesti mingi mõnusa koha peale nt kusagil Peipsi ääres, kus oleks rand, naised, sanatoorium jne :D

Need on lihtsalt mõtted, mis mulle pähe tulid, ehk on neist abi teile.
Meboosta
Life is too short to drive slow cars
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Minu mõtted:

Ürituse hind ei tohiks ületada 25 eur võistleja jaoks (LK liikme aastamaks), odavam hind grilling/chilling rahvale.
SC on alati olnud projektide valmimise tähtaeg, kui autoga üritust ei ole, siis tulengi mina Opeliga, Zajetz Škodaga, Reiner BMW-ga.. Eriti kui üritus on kallis ja mitmekesi tulla.
Miks teha alternatiivüritus, kui eelmine aasta oli meil traditsiooniline ja rekordiline.
Kui ööbimine pole raja ääres, siis on vaja ööbimiskohta asju viia, samuti on ebamugav kaasasolijail, kes ei võistle(nt hiired).
Orienteerumine öö otsa tapab inimese mitmeks päevaks, "cämbitamisest" ei tule siis midagi enam välja
Kas ei tuleks kõne alla mõne teelõigu sulgemine, kus kohe oleks olemas ka ööbimiskoht? Mina tahan küll panna kellegagi joonele ;)

Nagu ma aru saan, siis ei ole väga ahvatlev liikuda iga aasta kas Rutja või Haapsalu kanti, kuid millegi pärast ikka inimesed tulevad. Eks need kohad on tõestanud end vingetena, pole vaja jalgratast leiutada.
Mina omaltpoolt olen antud ürituse juhatuse poolse visiooni koha pealt skeptiline, kuna kardan, et üritus kaotab on senise võlu ning SC pole koht suurteks eksperimentideks. Iga muudatus peab olema kaalutletud ja läbi mõeldud, suhtumine, et küll kohale tullakse ei tööta minu silmis.
Juhatusele kainet meelt ja mina küll jään ootama viimast visiooni enne, kui asi reaalselt käiku lastakse, kuna vastasel juhul võib SC kaotada oma idee minu jaoks..
Jõud taga, peab minema.
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

Postitus Postitas SexSix »

Kui ööbimine pole raja ääres, siis on vaja ööbimiskohta asju viia, samuti on ebamugav kaasasolijail, kes ei võistle(nt hiired).:D
Õige! SC peab olema koht, kus saab teiste klubilistega joonele seada. Pole vahet, kas kiirendus, vigur või iludusvõistlus! Talv otsa kapoti all küürutatud. Suvel ikka tahetakse puhkuse aal teistele näidata tõestada kes parem ilusam. Mingi tähesõit mööda Eestit?
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Andoga ja teistega nõus, pole vaja peeneid ööbimisi ja sööke. Ei ole ültse selle vastu kui iga aastane parim suvine üritus toimub ja jääbgi toimuma kuskil lennukal. Ei ole näinud sellisel üritusel inimest kes kurdaks ööbimist telgis, autos, lennuka asfaldil või mereäärses sipelgapesas.
MännikuLaiali.
u
uzzac
Foorumi kasutaja
Postitusi: 859
Liitunud: 13 Aug 2007 00:19
Asukoht: prn/tln
Autod: Volvo S40

Postitus Postitas uzzac »

Kui olete mandril, siis siledal rajal võiks isegi Ladaga paar kiiremat teha. Olgu see siis kiirendus või vigur. Uusi asju on tore proovida :) Olen veel cambi-neitsi ka :)
Vasta