WinterCamp2013 9.-10. veebruar Tartumaa. (Edukalt toimunud)

WinterCamp2013 9.-10. veebruar Tartumaa. (Edukalt toimunud)

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Nii.... Vahva oli. Süüa sai, juua sai, sõita sai.... inimesed olid toredad ning mina jäin igatahes küll ürriga rahule.

Siinkohal oli väga meeldiv, et meie Ladaklubi üritused on leidnud tähelepanu ka mujal maailmas - näiteks Võrtsjärve äärset võistlust külastas ka Hollywoodi filmikuulsus, Brad Pitt isiklikult :P

untitled.jpg-thumb.jpg
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1030
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Ma vaatan, et see Brad Pitt on külastanud ka TLN maratoni :)

Raja ääres tundus kõik sujuvat, samas oleks võinud sealgi midagi pealtvaatajatele mõeldud olla. Ööbimiskoht oli väga heal tasemel, kui siis ilmselt kangemajad saunatajad pidid sauna võimsuses pettuma, sest tegu oli lihtsalt mõnusa lõõgastus sauna, mitte leili saunaga.
Hommikul maratonile minnes tabas aga mind üllatus, kui koridori vaheuks oli lukus ja võtit ka ees ei olnud. Õnneks oli maja peremees krapsti voodist väljas ja jõudsin õige aegselt maratonile.
Üks piisk tõrva vist siiski lisandus meie meepotti.... jutt siis vahejuhtumist ööbimiskohas, vist vahetult enne hommikut. Loodame, et selliseid asjad enam ei kordu, kus sõna kaklus esile tuleks.
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Oli taaskord huvitav WinterCamp. Tänan kõiki, kes aitasid ajavõtuga ning veel suuremad tänud pühapäevastele seltsilistele, kes aitasid meid kaeve- ning väljatõmbe töödel.
Kasutaja avatar
sansa
Ladaklubi Liige
Postitusi: 737
Liitunud: 30 Sept 2010 15:04
Asukoht: otepää
Autod: BA3 2101, 2105,21013, Viamobile

Postitus Postitas sansa »

Suurim tänu korraldajatele!

Mulle meeldis, tehnika pidas vastu ja sai isegi esikoht koju toodud, mida on raske uskuda. ;)

Nüüd on ürituse pildid galeriis ka olemas:

http://www.haagissuvila.ee/ladaklubi/al ... ?album=113
Žiguliga juba igav ei hakka.
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Kas ma olen ainuke "dirty minded"?:lol
Pilt
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
h
Hendrikk
Foorumi kasutaja
Postitusi: 126
Liitunud: 05 Mär 2012 18:21
Asukoht: viljandi
Autod: vaz 2108 samara

Postitus Postitas Hendrikk »

Ei PuZuP sa ei ole ainuke ...:lol:lol
,,kiirus sõltub mootorist ja juhiistme ning roolivahelisest tihendist mitte auto välimusest ...''
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Üritus oli hea nagu alati. Ilm oleks võinud vähe külmem olla, seda muidugi ainult raja suhtes. Aga rada oli mõnus sellegipoolest. Zajetzile tänud masina laenutuse eest, eks ma pean sulle uue esispoila muretsema. Tõenäoliselt ostan ma selle poest vedelal kujul ja küll me selle korda "teeme" :D
Ööbimine oli minu campide ajaloos parim. Koht super!

Korraldajatele kummardus ja musi püksi!:)
Nüüd tuleb SummerCampi ootama jääda..
Lower your standards and you'll never be disappointed!
k
kusti
Foorumi kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 09 Nov 2012 22:09
Asukoht: laekvere
Autod: 05,06,01

Postitus Postitas kusti »

minu poolt oli korraldus ja võistlus väga hea.rada ja majutus olid kõik väga head ja suur vabandus selle tõrvatilga pärast.küsimus 80 sarjr aegade kohta.kas 2-3nda koha aegade kokkuvõte on ikka õigesti arvutatud? kui ikka lubatakse siis olen järgmine ralli kohal.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
kusti kirjutas:mküsimus 80 sarjr aegade kohta.kas 2-3nda koha aegade kokkuvõte on ikka õigesti arvutatud?
Ajas hetkeks mindki segadusse, kuid kiire pilk reeglitele näitab et kõik on õige
tulemused määratakse voorutulemuste punktide liitmisega. Vooru kiireim saab 1 punkti, teine 2 punkti, jne. Kokku liidetakse 2 parimat voorutulemust. Võrdse tulemuse puhul eelistatakse kolmandas voorus kiirema aja saanud võistlejat
k
kusti
Foorumi kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 09 Nov 2012 22:09
Asukoht: laekvere
Autod: 05,06,01

Postitus Postitas kusti »

suured tänud.asi selge.
e
Elts
Postitusi: 340
Liitunud: 02 Jaan 2005 00:05
Asukoht: Rae vald,Järveküla küla
Autod: 2107(1991);21083(1997)
Kontakt:

Postitus Postitas Elts »

Öömajas alguse saanud segadus, 3 inimese lisanudmise ja maksmise osas sai ka just oma lõpu.
Asjaosalised tasusid kenasti kõik Ladaklubi arvele ning võib joone alla tõmmata.

Ladaklubi juhatus
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Nüüd kui ka viimasedki arusaamatused on lahendatud võivad ka korraldajad juubeli-Campist (jah, see oli juba 10. WinterCamp) kokkuvõtteid teha.
Kõigepealt heast. Nii kaasaegseid elamistingimusi kui Vehendis, pole WinterCampide ajaloos veel olnud, eks me kõik ole veidi vanemaks jäänud ja esimeste campide „pead-jalad-koos“ olemisi on küll mõnus meenutada kuid mitte nii mõnus korrata. Enele ja Jevgenile sügav kummardus, rajaäärne supp oli reedeste piduliste vaevatud kõhtudele nagu rusikas silmaauku ja kook oli ülimaitsvaks üllatuseks. Tuhat tänu Helenile, ilma sinu abita oleks korraldajate elu, ja ma ei räägi siin mitte ainult selle campi vaid viimaste aastate ürituste korraldajate nimel, oluliselt raskem olnud. Suured tänud ka Mikule, mees teab mis mees teeb ja seega korraldajatel jälle üks mure vähem. Tehnilise meestele kummardus, hoolimata niimõnegi ülevaataja kehvast tervisest ;) sujus kõik konkreetselt ja kiiresti. Kindlasti suured tänusõnad Johannes Sikkule, kes vesisest ilmast hoolimata meile täiesti arvestatava raja pakkus ning maja lõunasöögi jagamiseks soojaks küttis. Tänusõnad ka kõigile teistele kes enne üritust, rajal, raja ääres ja ööbimiskohas meile abikäe ulatasid. Kõigile kohaletulnutele kestvad kiiduavaldused, just Teie teete Campist Campi.
Veidi ka halvast.....ah mis sest ikka meelde tuletada, loodame vaid et tulevikus meie üritustel sellised arusaamatused enam ei kordu.
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Vasta