Ohekatku võistlus. Toimunud. Järekaja.

Ohekatku võistlus. Toimunud. Järekaja.

Juba toimunud üritused
p
Photographer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 16 Dets 2005 10:32
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada
Kontakt:

Postitus Postitas Photographer »

Vaatasin huvipärast kunagi tehtud video läbi, kui hooga sõita saab 2 kohas kindlasti rattad maast lahti ja 1 kohas kergeks. Pange nuki peale śikaan vahele ja ongi hoog maas, või näiteks kes tahab trampast hooga sõita, peab mujal mingi śikaani läbima!
metsas on igasuguseid trampliine, kes pidurdab kes proovib hooga ülelasta: http://www.youtube.com/watch?v=Br2jPguHK0s
Ühe kilomeetri kohta on alati kaks kilomeetrit kraavi !
Kasutaja avatar
siim789
Foorumi kasutaja
Postitusi: 735
Liitunud: 07 Apr 2006 18:56
Asukoht: Rapla, Alu
Autod: Vaz 2107 90a, Ford Taunus 81a, BMW e39 530dA Touring 00a

Postitus Postitas siim789 »

Mina sõidaks kah hea meelega täis rada nii nagu ta on. Masin täiskomplektsuses tänava auto, millega hetkel liiklen ka igapäevaselt. Pro klassi pandi Fordi karpa pärast:) Ei ole need hüpped seal midagi hullu. Nagu eelpool juba mainiti, siis korraks ainult gaasi tagasi lastes saab künkast ilusti sujuvalt ilma hüppamata üle:) Muidu rada ise, kui on hooldatud, on väga mõnus sõita.
Kasutaja avatar
Sander
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 28 Apr 2011 19:09
Asukoht: Tallinn
Autod: VAZ 2101, VAZ 21011
Kontakt:

Postitus Postitas Sander »

Kuidas toitlustamisega lood on? Kas saab kohapeal midagi hambaalla või pean võtma kodust kaasa / söömas käima kusagil ?
www.autokleebised.ee - Läbi minu saab kleepse soodsamalt ja võite saada ka oma kujundatud kleepse jne.
p
priimats
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 04 Mär 2011 13:10
Asukoht: Põltsamaa
Autod: lada 2107

Postitus Postitas priimats »

Tulemas, Lada80
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

 
Sander kirjutas:Kuidas toitlustamisega lood on? Kas saab kohapeal midagi hambaalla või pean võtma kodust kaasa / söömas käima kusagil ?
Oma toit võta kaasa.
MännikuLaiali.
v
vaz05
Foorumi kasutaja
Postitusi: 157
Liitunud: 18 Mai 2009 18:02
Asukoht: tartu
Autod: mitu bmw-d
Kontakt:

Postitus Postitas vaz05 »

Kui palju nendel üritustel ültse sõita saab? Plaanis enda punasega ka ehk tulla, aga pole kindel.
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

 
vaz05 kirjutas:Kui palju nendel üritustel ültse sõita saab? Plaanis enda punasega ka ehk tulla, aga pole kindel.
Trennisõidud, 3 ringi võistlust ja nii 3 vooru. Peale võistlust vabarada mingiaeg.
MännikuLaiali.
Kasutaja avatar
k6lu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 27 Veebr 2009 09:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2x2101, 2106, Nissan Murano, Fiat Barchetta

Postitus Postitas k6lu »

K6lu on kohal Lada 66, kui mootor homme käivitub ;)
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

Mul auto siiamaani mootorita, kuid homme-ülehomme viskan ajutise 8v mootri peale ja loodan kokku jõuda auto. Hüpped mulle meeldivad, kuid siis vaja natuke vedrustust tõsta.
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Tambet võistleb Lada 80
MännikuLaiali.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Kytt »

 ! Sõnum kasutajalt: Kytt
Teemat on hüpitatud.
Kasutaja avatar
Sander
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 28 Apr 2011 19:09
Asukoht: Tallinn
Autod: VAZ 2101, VAZ 21011
Kontakt:

Postitus Postitas Sander »

Üritusel käidud ja jäin igati rahule.
Raja seisukord oleks võinud mõnes kurvis olla parem aga see on andeks antav, sest see pole korraldajate süü.
Aeglased ajad olid minul suverehvide tõttu ja millegipärast kolmandas voorus esimene käik viskas end välja.
Viimases voorus oleksin peaaegu ka külje sodiks sõitnud aga vedas, et sirgeks sain.
Seltskond oli tore ja üleüldse päris mõnus päev, kui see uduvihm nüüd välja jätta muidugi.
Kaamerat kahjuks ei saanud, seetõttu filmida ei saanud. Mingi pisikese digikaga sai siiski paar pilti tehtud, need saab homme :P
www.autokleebised.ee - Läbi minu saab kleepse soodsamalt ja võite saada ka oma kujundatud kleepse jne.
Kasutaja avatar
sansa
Ladaklubi Liige
Postitusi: 737
Liitunud: 30 Sept 2010 15:04
Asukoht: otepää
Autod: BA3 2101, 2105,21013, Viamobile

Postitus Postitas sansa »

Kodus, mõnus üritus oli.
Sai juttu aetud ja sõidetud. Rajaga võib ka enam-vähem rahule jääda.
Igatahes suur aitäh korraldajatele.

Järgmise korrani...
Žiguliga juba igav ei hakka.
j
jaaniuss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 23 Okt 2008 10:00
Asukoht: Maardu
Autod: 2105 /MB C200 CDI
Kontakt:

Postitus Postitas jaaniuss »

Mina ka kogu oma kolaga kodus tagasi.
Tänud korraldajatele väga hästi organiseeritud võistluspäeva eest.Rada oli ka sellise lahendusega sõidetav ja lõpus sai ka õiget rada proovida. Kõik oli väga hästi.
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Väsinult kodus.
Ürituse korralduse pool oli hea. Eks pisemaid pause tekkis ikka sisse, aga see käib asja juurde.
see ka hea tegelikult, et seal ajamärkijate juures koguaeg sagimist ei olnud ja ajad ilmusid peale vooru kõigile vaatamiseks. Kahju on ainult sellest, et oma viimase vooru aega teada ei saanud. Millise tulemuse eest see koht, siis ikkagi tuli :D
Tänud kõigile kes abistasid 2. ja 3. vooru vahel. Kui oleks plaan järgmine aasta sama masinaga sõita, siis ehitaks juba trossi süsteemi külge :D
Rada ei pidanud küll nii hästi vastu, kui oleks võinud, aga sellisel aastaajal väga paremat ei saagi tahta..

Järgmise korrani!
Lower your standards and you'll never be disappointed!
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Vooru aegadele on juba liidetud trahvid, mis muud moodi tabelis ei kajastu.

Proov.odt

MOffice.doc


Pilt
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Punktitabel täidetud.
Juhul kui keegi ei märka ja midagi jääb arusaamatuks, siis täiendav kommentaar on viimases postituses.
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
siim789
Foorumi kasutaja
Postitusi: 735
Liitunud: 07 Apr 2006 18:56
Asukoht: Rapla, Alu
Autod: Vaz 2107 90a, Ford Taunus 81a, BMW e39 530dA Touring 00a

Postitus Postitas siim789 »

Rada oli üldiselt vägev, ainult rehvidest shikaanid ja jokker tegid natuke kitsaks asja:) Muidugi jokkerist väljasõit läks lõpuks päris hulluks ja tuli vaikselt läbi sõita.

Kahjuks auto ei pidanud seekord vastu:( Esimese velje suutsin puruks sõita (ei tasu ikka vanade juustude plekkvelgedega sellisele rajale ronida:)) ja tagasillas hakkas midagi hirmsasti peksma. Seepärast loobusin 3ndast voorust.
Kasutaja avatar
ROJEV
Postitusi: 309
Liitunud: 27 Apr 2007 11:40
Asukoht: Viljandi linn.
Autod: Ноль шесть, была(((

Postitus Postitas ROJEV »

Korraldajate töö hinne 5+!!!
Väga sujuvalt läks, kui nägin et rajale läksid autod N.22, 23, siis pidin ise jooksma autose (N 3.), väike soendus ja tuld. Igal juhul sellist korraldust mina ei mäleta.
Mina küll suur pois aga korraldajate sõna ei kuulanud, kaisin ikka tüdrukute juures värskeid aegu piilumas - loodan et väga ei seganud!
Rada oli ... no mis ta oli ... oli kruusa väljas kus saaks karter haiget, oli libe nagu jääl, oli p¤ska kus kinni jääda, hüpata sai ka aga mitte mina. Kolmandas voorus peale esimest ringi juba tahtsin loobuda aga vaikselt saab ka ju ( kolmas voor seitsmest 7 koht). Üldiselt oli hea, ja minule oli see täitsa uus asi see kruusa rada (Laitsega ei saa võõrelda).
Tore laupäev oli!!!
Kirjutan suvaliselt, kuulmise järgi!
k
kusti
Foorumi kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 09 Nov 2012 22:09
Asukoht: laekvere
Autod: 05,06,01

Postitus Postitas kusti »

mina olen siin uus kasutaja aga huvi on täitsa olemas.käisime ka viimasel rallil kaasa elamas kuna ei saanud enda autot korda,aga järmisel korral peaka koguni kolm uut autot ja sõitjat juures olema nii,et seega küsimus suurele ringile.kus ja millal järgmine üritus toimub?
Vasta