Ohekatku võistlus. Toimunud. Järekaja.

Ohekatku võistlus. Toimunud. Järekaja.

Juba toimunud üritused
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Foorumis on eelregristreerimine, et viisakuse huvides oleks meil mingisugune ettekujutus palju rahvast tuleb. Viimane, põhiline regamine ja raha maksmine on kohapeal. Mitmes klassis sõitmine tähendab niimitut osavõtutasu.
MännikuLaiali.
f
france2
Postitusi: 549
Liitunud: 17 Nov 2006 21:18
Asukoht: Märjamaa
Autod: Lada Vfts

Postitus Postitas france2 »

kas rada ka sõidetav? Vaatates viimase aja ilmasid:)
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Rada lähen omasilmaga kontrollima nv. või päev pärast seda.
MännikuLaiali.
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Rajapeal käidud ja kontrollitud. Niisiis on oht, et masin läheb tolmuseks (poriseks) Hetkel on rada sile ja ilus. Paar lompi on mis muutuvad ajapeale pehmeks ja võiks kasutada kojamehi. Rada ei ole nii pehme kui oli Taali rada.

Buljetään nr 1:
Spetsiaalne piikrehv on keelatud.

Rajaga tutvumine algab ilma motoriseeritud vahenditeta kell 9:00

Pro klassis on oma rada (ehk täis mahus Ohekatku rada koos trampliinidega) ehk, siis nagu oli eelmine aasta.

Kui Pro klassi osavõtjatel on sellega probleeme, siis palume sellest varakult teada anda ja kui on piisavalt vastukaja selles suhtes, siis sõidavad kõik sama rada. Otsustamine kohapeal.

Eelregristreerimine toimub kuni 14. november 2012. kella 23:00.
MännikuLaiali.
Kasutaja avatar
Sander
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 28 Apr 2011 19:09
Asukoht: Tallinn
Autod: VAZ 2101, VAZ 21011
Kontakt:

Postitus Postitas Sander »

Mina küll trampliini ei soovi, pärast jääbki see auto sinna rajaäärde seisma.
www.autokleebised.ee - Läbi minu saab kleepse soodsamalt ja võite saada ka oma kujundatud kleepse jne.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
Walter kirjutas: 
Kytt kirjutas: 
Walter kirjutas: Pro klassis on oma rada (ehk täis mahus Ohekatku rada koos trampliinidega) ehk, siis nagu oli eelmine aasta.
Pro ei sõidagi karikasarja punktidele?!?
Minnakse ju hetkel vastuollu hooaja eel kokkulepituga.
Kui klassis võistlejad selle vastu ei ole, siis on kõik rajal sõitjad punktiarvestuses.
Seda muidugi, kui kõik kohale tulevad PRO sõitjad hüpetega nõus, siis ei näe selles mingit probleemi. Aga kui kasvõi üks sõitja PROs trampliiniga nõus pole, siis hüppajad hüpaku vabas klassis ja punktidele sõitjad paugutavad 66, 80 ja esiveoga sama rada. Tegelikult võiks sama asi kehtida ju ka ülejäänud klassidele.
j
jaaniuss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 23 Okt 2008 10:00
Asukoht: Maardu
Autod: 2105 /MB C200 CDI
Kontakt:

Postitus Postitas jaaniuss »

Tervitus kõigile.
Tulen ka sõitma, PRO-klassi.
Tuleb minuga veel kaasa üks Golf ,vabaklassis sõitma.
Minu poolest võiks trampad olla,loodetavasti soovivad kõik pro-klassis sõitjad seda rada nautida,tema täies hiilguses.
Kasutaja avatar
Sander
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 28 Apr 2011 19:09
Asukoht: Tallinn
Autod: VAZ 2101, VAZ 21011
Kontakt:

Postitus Postitas Sander »

Olgugi, et tulen kärupeal. Siiski on mul ilma puurita auto ja vedrustus jne on täisoriginaal. Kuna pole ka kogenud juht mingi hüppelisel rajal siis väga hüpata ei julge kuna eluisu on liiga suur. Selliseljuhul jätan vast tulemata kui seal kaugushüppeid hakkate tegema.
www.autokleebised.ee - Läbi minu saab kleepse soodsamalt ja võite saada ka oma kujundatud kleepse jne.
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

Tulemas, Lada80
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Kui kodanik Sander soovib tulla võistlema PRO klassis ning tal on vastav masin, siis on tal selleks õigus ja kui ta juba praegu ütleb, et ei soovi trampliine rajale, siis asi lihtne ju.
Lower your standards and you'll never be disappointed!
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

Kui töölt saan ära siis tulen arvatavasti sõitma, ja minu arvates ei ole vahet kas on trampliin või ei. Mina tulen rada nautima. Seega minu arvamus kes ei taha seda ju vägisi ei sunnita, pigem jäägu koju
e
Elts
Postitusi: 340
Liitunud: 02 Jaan 2005 00:05
Asukoht: Rae vald,Järveküla küla
Autod: 2107(1991);21083(1997)
Kontakt:

Postitus Postitas Elts »

 
Sander kirjutas:Mina küll trampliini ei soovi, pärast jääbki see auto sinna rajaäärde seisma.
Oot oot , kas keegi on siis käskinud hüpata? Sõita saab ju ka nii,et trampal gaasipedaali veidi järgi andes.
See ei tähenda veel,et nüüd kui 1 sõitjale ei meeldi hüpped siis tehakse rada ümber. Mina isiklikult sõidaksin oma 80ga ka hüpped läbi. Eks ma sõidus otsustan ise ,et kas ja kui palju rattad maast lahti sõidan.
Rada on rada ja keegi ei vajuta sinu eest pedaalile. Kui soovid autot hoida siis võtad hüppel veidi hoogu maha. Aga kui peas keerleb soov,et tahaks võita aga lihtsamal rajal mis autot säästaks siis......
ME EI SÕIDA JU MM TIITLILE
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

no kuulge mehed. Kas te tahate uusi liikmeid võid mida te siin haugute noore poisi kallal, kes on uus potensiaalne liige, neid on niigi viimasel ajal vähe tulemas.

Krt küll. Mida me siin klubis propageerime kas autode retsimist või hoidmist.
Mina tulen kohale standard autoga ja sõidan pro klassi ja kindlasti ei tahaks sinna mingeid hüppeid.
Aasta punktiarvestus on mul oma koht saada ja sellepärast sõidangi pros, ei taha lihtsalt teistele kohta kinkida selle trampliini pärast.

Mis on saanud meie raja korras oleku reeglist. Ikkagi läheme vedrustust lõhkuma???
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

Tundub et see plekist plönn ja A4 paber on nii hinge läinud paljudel et ajab siia kirjutama. Paljud pro klassi kuuluvad sõitjad tahaks sõita kruusa aga näe ei saa kuna ei korraldata. Aga mis ma öelda tahan... Iga mees on oma auto roolis, gaasi vajutab tema ja ei keegi muu. Samuti ei sunnita kedagi ennast seal puruks sõitma. Pigem kõigile ühed tingimused, mis ürituse korraldaja paika paneb ja kui ei sobi siis keegi ei sunni ju sõitma. Mina isiklikult olen üks isikutest kes lahkub samuti klubist kui ei hakata korraldama kruusasõite. Mis teha, auto ma ehitasin just kruusa jaoks ja samuti ei ole mul ükskõik oma masinast, kui vaja hoian ka mina hüpetel tagasi. Seega tahan öelda teile, juhatus ja liikmed, arvestage üksteisega. Ja ilusat ürituste korraldamist teile.
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Selge, selge kuna on piisavalt vastukaja Pro klassi täis raja kohta, siis sõidavad kõik klassid sama(trampliini vaba) rada.
MännikuLaiali.
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

 
Walter kirjutas:Selge, selge kuna on piisavalt vastukaja Pro klassi täis raja kohta, siis sõidavad kõik klassid sama(trampliini vaba) rada.
Pigem sooviks sõita ikkagi täisrajal ja nautida seda
Kasutaja avatar
erx141
Foorumi kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 10 Nov 2009 11:21
Asukoht: Türi/Tallinn
Autod: 2105

Postitus Postitas erx141 »

Sooviks lühikirjeldust, milline see trampliini vaba rada väljanäeb? Olen täisrajal sõitnud oma standard vedrustusega ja mina küll mingeid 10 meetriseid õhulende ei suutnud teha :)
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Esimese trampliini kõrvalt läheb jokkeri rada, siis shikaan ennem väikest küngast mis natukene kergitab ja teise ehk ennem viimast trampliini on veel üks shikaan mis võtab ennem hüpet hoo maha.
MännikuLaiali.
Kasutaja avatar
atzkarik
Ladaklubi Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 01 Aug 2005 20:52
Asukoht: Tallinn(Kalinini rajoon)/Männiku laiali garage
Autod: vaz 2101,2107

Postitus Postitas atzkarik »

osalen lada 80, natalja sõidab ka kui saab.
Võistlusauto ei saa mitte kunagi valmis, ta läheb ühel hetkel lihtsalt starti!
h
hendu
Ladaklubi Liige
Postitusi: 296
Liitunud: 04 Juun 2006 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: 2105

Postitus Postitas hendu »

Plaan osaleda ja Lada fwd.
Vasta