Ohekatku võistlus. Toimunud. Järekaja.

Ohekatku võistlus. Toimunud. Järekaja.

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
Sander
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 28 Apr 2011 19:09
Asukoht: Tallinn
Autod: VAZ 2101, VAZ 21011
Kontakt:

Postitus Postitas Sander »

Huvitaval kombel olen viimases voorus saanud oma kõige parema aja, kuigi stardis esimene käik jamas ja sinna läks nii mõnigi sekund, on näha arengut, kuna siiski esimene kord üldse rallil :D
Järgmise ürituse aega tahaks isegi teada, ostan omale ilmselt talverehvid ka ära, kui talvel kasvõi mingi üritus peaks olema. Igaljuhul kindlalt kohal :P
www.autokleebised.ee - Läbi minu saab kleepse soodsamalt ja võite saada ka oma kujundatud kleepse jne.
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

 
kusti kirjutas:mina olen siin uus kasutaja aga huvi on täitsa olemas.käisime ka viimasel rallil kaasa elamas kuna ei saanud enda autot korda,aga järmisel korral peaka koguni kolm uut autot ja sõitjat juures olema nii,et seega küsimus suurele ringile.kus ja millal järgmine üritus toimub?
Hetke seisuga on järgmine üritus kavas 16. detsembril. Selleks on Ladaklubi Hooaja lõpetamine Imavere kõrtsis. Järgmise rajaürituse toimumise koht ning aeg on veel teadmata, aga suure tõenäosusega toimub see jaanuari kuus alles.
Kui midagi täpsemalt selgub, siis ilmub ka ürituste teema alla selle kohta täpsustav info.

 
Sander kirjutas:Huvitaval kombel olen viimases voorus saanud oma kõige parema aja, kuigi stardis esimene käik jamas ja sinna läks nii mõnigi sekund,
Kõigis kolmes voorus oli lendstart, ehk aeg hakkas jooksma umbes 30m peale stardikohta.
Kui kohal minema ei saanud, siis veel aeg ei käinud :)
Lower your standards and you'll never be disappointed!
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

Tänan omapoolt korraldajaid. Rada oli väga hea ja huvitav, kuna sõitsin seda esimest korda. Samuti oli meeldiv näha niipalju sõitjaid kruusal. Väga tore päev veedetud teiega. Ja kõigi rahustuseks võin öelda et minu väikse tütrega on kõik korras, tänan veelkord Alarit ja teisi.
Järgmise sõiduni klubilised.
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Nii väike kokkuvõte. Rada pidas üllatavalt hästi vastu, ainult jokkeri välja tulek oli pehme kuna seal uus kate peal ja ei ole veel kinni tambitud. Olenematta shikaanidest kergitas rada kergemaid ja kiiremid masinaid ikka (oleks pidanud veel aeglasemad shikaanid tegema). Aga nagu kuulda oli, siis jäi ikkagi võistlejad võistlusega rahule ja kõik said piisavalt sõita, ei osanud arvata et nii kiiresti pimedaks läheb ainult. Tänan kõiki tulemast ja SUURED tänud kõigile kes aitasid korraldada( ajavõtjaid, lipumehi, ajakirjutajaid autos, kohtunikke ja abivalmis inimesi rajaääres.) Järgmine kord jälle.:bouncing
MännikuLaiali.
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Administreeriv toiming

Postitus Postitas reiner »

 ! Sõnum kasutajalt: reiner
Teema on liigutatud.
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Vasta