SUMMERCAMP 2004 HAAPSALU LENNUVÄLJAL 10-11 JUULI [VÄGA EDUKALT TOIMUNUD!!!]

SUMMERCAMP 2004 HAAPSALU LENNUVÄLJAL 10-11 JUULI [VÄGA EDUKALT TOIMUNUD!!!]

Juba toimunud üritused
Suletud
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

http://www.ladakerho.net/suomi.htm
Seal foorumis on üles kerkinud mõningaid küsimusi (topic - Yleistä ja teema Viro 09 - 11.07).

Kas Camp hakkab siis ikka 9-ndal?
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

campi algus on 10 juuli, kokkusaamine on samas kohas nagu kokku lepitud 8:00 laagri maksi parklas :)

mina ootan teid paari autoga kohapeal :)
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Tänast Raportit telekast vaadates tekkis mõte, et äkki võiks üritusele kutsuda mõne tuttva pollari, kes läbinud opertaiivsõiduki juhti kursused ja seda ka praktikas valdab.
Võiks demonstartsioonsõiduna näidata, kuidas kummide vilinal vigursõidu rada puhtalt läbitakse. See oleks tase:o
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
m
miq
Foorumi kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 08 Dets 2002 19:24
Asukoht: Läänemaa
Autod: 2106&2121

Postitus Postitas miq »

lugesin seda ürituse kodukat.
kas see, et lubadeta juhte rooli ei lasta, tähendab seda, et ei saa osa võtta auto juhtimist eeldavatest üritustest. va. vigursõit?
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Algselt postitas: miq
kas see, et lubadeta juhte rooli ei lasta, tähendab seda, et ei saa osa võtta auto juhtimist eeldavatest üritustest. va. vigursõit?
sa oled päris nupukas ja saad asjadest kohe esimese korraga aru ;)
jahil
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Algselt postitas: miq
lugesin seda ürituse kodukat.
kas see, et lubadeta juhte rooli ei lasta, tähendab seda, et ei saa osa võtta auto juhtimist eeldavatest üritustest. va. vigursõit?
Jah!
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Kes siit Tallinna juurest lähevad? Äkki keegi viitsib minu ka peale korjata, ma ei saa muidu tulla. Olen nõus bensuraha maksmisest ka osa võtma loomulikult. Saatke U2U peale kiri, kui kellelgi koht vaba veel.

EDIT: Sest muidu ei saa Acid ka tulla äkki, ma oleks muidu Haapsalus tema masina sangas, kuna poisil load alles papist ja kile sees :P
EDIT2: Tänu meie ARK nõmedusele ja uimasusele olen mina Eesti teedel persona non grata kuni 13nda juuli hommikuni :mad: Kas äkki viitsib keegi mind oma masinapeale võtta Maksimarketi eest? Nüüd langes isa masinagagi kohaletulek variantidest välja...
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

mina enne laupäeva väga õhtut ei jõua:( see nüüd suht kindel:( loodan, et võtate mu hiljem ikka omaks:puzzled

aga küsimus siis selles, et sõber ladaklubi liige, aga ülevaatus tegemata ja saaks tulla campile mossega? kas see on väga suur patt?
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

Juhti ei ole ikka. Kes tahab tulla?

MossOpel, kui ma juhi leian, siis võiks sind ju peale võtta.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Algselt postitas: laizk
mina enne laupäeva väga õhtut ei jõua:( see nüüd suht kindel:( loodan, et võtate mu hiljem ikka omaks:puzzled

aga küsimus siis selles, et sõber ladaklubi liige, aga ülevaatus tegemata ja saaks tulla campile mossega? kas see on väga suur patt?
Kohale tulek on juba pool võitu. ;) Las sõber tuleb ka, seltsis segasem. :D
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Panin Vaz.ee lehele ka teade, kuid siiani keegi pole huvitatud......

http://vaz.ee/modules.php?name=Forums&f ... 7acca9afaa
Jupid Venemaalt!
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

Nii, asi siis niikaugel, et võtaks ka selle teema all sõna...
Jääb tulemata, nii minul kui ka Rocky'l. Rocky sai tööle, ja graafikut katseajal suht raske ümber teha, mul enda omal ilmselt mõra plokikaanes (esmane diagnoos). Kardan, et masin ei pea lihtsalt vastu seda teekonda... Palgapäeva ka kunagi nädala sees - ei saa niikiiresti korda ka.
Kahju küll, aga seekord jääb tulemata.

Kuid egas siis Otepää omad esindamata jää:bouncing üks masin pidavat minema(tulema)... niiet seda ikka näete

Eks järgmisel üritusel siis...
w
wilson
Foorumi kasutaja
Postitusi: 534
Liitunud: 13 Mär 2004 19:45
Asukoht: haapsalu
Autod: 21053
Kontakt:

Postitus Postitas wilson »

kelle kätte sis tuleb sis see registreerimis tasu maksta?? sest saan maksta alles bensukas laupääva omikul.sest ma pole veel tulemises kindel.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

...Jääb tulemata, nii minul kui ka Rocky'l. Rocky sai tööle, ja graafikut katseajal suht raske ümber teha, mul enda omal ilmselt mõra plokikaanes (esmane diagnoos). ...
Kuid egas siis Otepää omad esindamata jää üks masin pidavat minema(tulema)... niiet seda ikka näete
No kui töö pärast tulla ei saa, siis kahju muidugi, aga Jaak sa ära küll tulemata jäta! Liiatigi, kui Otepäält masin tulemas. (vastav liige registreerunud ka juba, võin privas saata kontaktid, et saaksid kokku leppida) Ja kui kodukandi mehed kaubale ei saa, siis Tartust ja Valgast ikka masinaid minemas nii et peale peaksid ikka saama.
kelle kätte sis tuleb sis see registreerimis tasu maksta?? sest saan maksta alles bensukas laupääva omikul.sest ma pole veel tulemises kindel.
Tasu tuleb maksta selle kätte, kes kohapeal kõige rohkem karjub ja seletab :D ehk siis minu kätte.
tegelt ma arwan et osavõtu tasu võiksgi kohapeal koguda aga ma ei tia mida teised liikmed sellest arwawad?
Milleks nii keeruliste küsimustega nüüd veel oma pead vaevata. Teised liikmed arvavad sellest niipalju, et viimasel koosolekul otsustati raha ette koguda. Ning põhjuseks see, et korraldajad ei peaks nii lennuka renti, kui kõiksugu muid kulutusi, mis seoses üritusega kaasnevad omast taskust ehku peale kinni taguma ning pärast pika ninaga jääma, kui suured lubajad kõik tulemata jätavad.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

kuna rakverest on ka tulijaid,võiks koos minna.kokku võiks saada raja poe ees.kellaaja jätan teie otsustada.võib ka haljala ristis,kui see rohkem sobib.
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
k
KIX
Foorumi kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 06 Sept 2003 12:36
Asukoht: läänemaa
Autod: 2106--84a.
Kontakt:

Postitus Postitas KIX »

nii lubatud pildid ( sry et tumedad on tegin kiirelt vastu päikest , ei olnud aega teise lennuka otsa sõita)


Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
ostan 06 esimesi istmeid (musti) ja 06 esi ja tagustanget. txlk@hot.ee
e
erki92
Suletud kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas erki92 »

probleem...nimelt lähen õllesummerile ning ei tia veel kas jõuan reede või siis laupäeval millalgi tagasi.....et kui ma tuleksin pühapäeval camp'le kas siis pean sama palju maksma nagu teised e. 75.- või 100.- ??


ja kas see on väga suur probleem kui ma tulen teise autoga, kuna mul lihtsalt pole võimalik kuskilt sixi orgunnida:(
a
AaClub
Foorumi kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 13 Nov 2003 22:54
Asukoht: Tallinn Liiva
Kontakt:

Postitus Postitas AaClub »

Eile sai PuZuPiga vesteldud ja väheke neid võistlus asju arutatud. Et asi põnevam oleks ja sportlik hasart tekiks tuleks kaasa võtta mõningad asjad:

-STOPPER (vähemalt 3tk ja ideaal kui leiduks printeriga versiooni et vältida hilisemaid pretensioone ja vaidlusi)
-LIPUD (ruuduline ja mingi suvaline värvus)
-AEROSOOL VÄRVI (soovitavalt neoone ja 3 purki vähemalt)
-TEEDEMÄRGISTUS TORBIKUID (mis ei lõhuks autot kui kogemata üle sõita ideaal oleks samad mida kasutavad teedeehitajad)
-RAADIOSAATJAD (ideaal kui oleks 4tk ja mõned varu akud)

Nüüd palve, kellel on midagi sellest nimistust või kel oleks täiendust nimistusse see andku teada siin foorumis või helistagu PuZuPile ja informeerigu 53910444

:cool:
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Algselt postitas: Landy
NB! Landy paneb ISIKLIKULT :cool: välja eriauhinna (uus ja pakendis Logitech Pilot Mouse) parimale lubadeta juhile vigursõidu rajal !:)
Tingimuseks, et ei tohi saada rajal ühetgi karistuspunkti ja peab mahtuma esimese kolme hulka.
Seega määravaks on kiirus ja täpsus KOOS!
Üks väljakäidud lubadus tahab täitmist!
Kui nüüd mõni Tallinna korraldaja võtaks minuga ühendust, siis saaks ta selle auhinna TÄNA kätte!
Tedmiskeks kõigile, et välja antakse auhind vaid ülaltoodud tingimustel! :rolleyes
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Kas keegi ilmateadet on kuulanud või vaadanud. Lääne-Eestisse lubadakse laupäevaks vihma nii et tulex varuda mingi kil või asi mille all saaks suurem seltskond kuivas olla.
ja kui ilm on vihmane siis tekib ka probleem söögi valmistanmisega!!!


Nii et pead tööle !
Mul on telefonil stopper kus saab ka salvestada :P
Suletud