Ladaklubi Kanuuretk 6.mai Kooraste järvistus.(Edukalt toimunud!)

Ladaklubi Kanuuretk 6.mai Kooraste järvistus.(Edukalt toimunud!)

Juba toimunud üritused
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Mina jäin väga rahule. Esimest korda sai siis läbitud maakoha läheduses asuv "turismiatraktsioon" ning emotsioonid on ainult positiivsed. Autoaknast ja jalutades on loodust nautida üks asi, teine asi on liikuda mööda aheljärvistut ning nautida uusi vaateid igal järvel, mis teel lõppu tuleb läbida. Kaasas olnud tüdrukud jäid ka rahule, siinkohal eritänu dasf'ile, et neiule toreda väljasõidu korraldas.

Loodan, et kõik matkalkäinud jäid rahule ning sõidavad kanuuga teinekordki. Mina igatahes kavatsen teinekordki kasutada Ahjamatkade teenust ning veeta päev jõel päevitades ja loodust nautides. Järgmise korrani!

Kõige kiirem paatkond fotomontaažil.

Pilt
Jõud taga, peab minema.
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

Suured tänud kõigile kes olid toeks nõu ja jõuga. Kõik oli supper ilm seltskond ja loomulikult minu kanuus olev saatja. Samuti olen nõus inimestega kes arvavad et klubis peaks selliseid üritusi olema tihedamini. Tänan siis omalpoolt Andot kes selle vaeva ette võttis ja loomulikult Ahja matkad meeskonda ja Petzi.

Järgmise korrani ;)
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1030
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Oi kuidas mulle meeldib kuulda sellist lauset, et selliseid üritusi peaks olema tihedamini. Saab kohe hea enesetundega horisontaali visata. Jäime meiegi Kärdiga matkaga rahule. Parajalt pikk ja oli hea rahulik läbida praeguse veetasemega seda matka. Ootame veel pilte ja ka liikuvat pilti.
d
dzidzi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 130
Liitunud: 30 Okt 2005 13:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas dzidzi »

Kanuumatk oli äge aga natuke liiga pikk minujaoks. Oleks tahtnud rohkem niisama päikest võtta mõne järvepeal. Kahju, et üritus toimus pühapäeval, muidu oleks saanud pikemalt suhelda. Tundub, et ladaklubi liikmed ei sõidagi ladadega :D

Lisaks pilt Viale ja üks äge pilt Pühajärve äärest.


Järgmise korrani


Dzidzi



Pilt Pilt
Kasutaja avatar
petz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 77
Liitunud: 08 Dets 2004 21:32
Asukoht: Tartu, Põlvamaa
Autod: VAZ 1111 OKA

Postitus Postitas petz »

Ahoi! Olin natuke laisk ja seetõttu jäi ka piltide asi venima. Nüüd täitsa olemas ja alla laetavad:

www.ahjamatkad.ee/gallery/2012_05_06_jarvistu

Seltskond oli tore ja võime üritust korrata tulevikuski!
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Kel Ladaklubi facebooki lehele juurdepääsu pole, neile kanuuretke video ka siia teemasse: http://www.youtube.com/watch?v=ruZdLiwN ... ture=share
Vasta