SummerCamp 2012 4.-5. august Kiltsi lennuväljal. LISATUD VIDEO!

SummerCamp 2012 4.-5. august Kiltsi lennuväljal. LISATUD VIDEO!

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Võistluste edetabelid

Postitus Postitas Kytt »

Veidi tulemustest:

Rahva lemmik:
Kokku said hääli 24 erinevat autot ja 1 järelkäru, toon välja vaid esineliku, teised said juba alla 10 hääle
1. Ronn (187 AXM) 30p
2. Zajetz (296 KAE) 14p
3. Kytt (901 MHJ) 13p
4. Sarunas (EKN 584) 10p

Pühapäevane täpsussõit:
Lada66:
Sansa 1.11,54
Fred 1.48,42
Marge 4.10,00

Lada80:
Viaccess 1.14,64
Priidic 1.19,6
Rojev 1.25,26
Mel 1.34,14
Ando 1.36,45
Elts 1.39,8
Kytt 1.54,8
Eneerias 2.25,26

Lada PRO
Siim789 1.27,02
Jaaniuss 1.36,04
Alar 1.40,8
Matzz 1.41,8
Zajetz 2.02,6

Lada FWD
Hendu 2.48,51


Hooratta heide meestele: Madmur
Piduritrumli tõuge naistele: Doris

Laupäevaste ürituste tabelid tulevad lähipäevil
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Tänud korraldajatele!!!
Mul ja kõige tähtsam mu perele väga meeldis!
Üllatuseks mulle sai ka karikas koju toodud (bussijuhi amet oli ehk abiks ;))
Sai suheldud välismaa külastega Leedust, Lätist ja Valgevenest ja nad kõik üllatunud et kuidas Eesti Ladaklubi arenenud on :cool:
Valgevene külaline lubas olla järgmine aasta kohal oma autoga (mõtlemisainet nendele kes peab 100km liiga pikaks maaks üritusele tulemiseks)
Jääme siis järgmist üritust ootama ;)
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Super üritus, super ilm, super seltskond - nagu ikka! Tänud abisilmadele, kes ajavõtuga stardis aitasid ning kõikidele, kes end suve lahedaimale üritusele kohale veeretasid. Lisan ka kiirenduse ja viguri ajad.


LK SummerCamp_2012(kiirendus).xls

LK SummerCamp_2012(vigur1).xls
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1109
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

Päris viperusteta rongkäik siiski päris kõkidele ei läinud:) Nimelt kellelegi suvalisele sohvrile. Olles oma mitte-ladaga rongkäigu viimases autos, nägin kuidas linna peatänava ehk siis Tallinna mnt. ristil keegi sohver tegi parempöörde. Ehk siis tuli sealt kuhu meie keerasime ning suundus sinna kust meie tulime. Hetkega oli tal vilkudes kõrval peatänava liiklust kinni pidanud ment Mõlemil autol olid aknad lahti ning kõrvalistme ment vehkis käte-jalgadega, et sohver seisma jääks. Ilmselt oli küss nende reguleerimismärguandes, mida too sohver eiras. Mismoodi nad seal liiklust reguleerisid, seda ma ei näinud.
Ehk õnnestub järgmisel korral enda emb-kumb vaz ka liinile tuua. Elame-näeme ja loodame parimat!
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
e
Elts
Postitusi: 340
Liitunud: 02 Jaan 2005 00:05
Asukoht: Rae vald,Järveküla küla
Autod: 2107(1991);21083(1997)
Kontakt:

Postitus Postitas Elts »

 
Arvos kirjutas:Päris viperusteta rongkäik siiski päris kõkidele ei läinud:) Nimelt kellelegi suvalisele sohvrile. Olles oma mitte-ladaga rongkäigu viimases autos, nägin kuidas linna peatänava ehk siis Tallinna mnt. ristil keegi sohver tegi parempöörde. Ehk siis tuli sealt kuhu meie keerasime ning suundus sinna kust meie tulime. Hetkega oli tal vilkudes kõrval peatänava liiklust kinni pidanud ment Mõlemil autol olid aknad lahti ning kõrvalistme ment vehkis käte-jalgadega, et sohver seisma jääks. Ilmselt oli küss nende reguleerimismärguandes, mida too sohver eiras. Mismoodi nad seal liiklust reguleerisid, seda ma ei näinud.
Ehk õnnestub järgmisel korral enda emb-kumb vaz ka liinile tuua. Elame-näeme ja loodame parimat!
Sattusin ka nägema toda autot aga õnneks meie rongkäiku see isend ei häirinud. Ju siis arvasid värvilised,et väike loeng sellele juhile kuluks ära.

Minu jaoks oli nii suur rongkäik ladaklubiga esimene ja emotsioonid on positiivsed.:)
Pildistamise võiks tõesti iga aasta korraldada - see ka üks märk kohalolnutest.
Suured tänud ka peakorraldajale Hr. Kytile, ilma sinuta ei oleks asjad nii ladusalt sujunud. Ka teistele kaaskorraldajatele tänud!
Kasutaja avatar
Herkki
Foorumi kasutaja
Postitusi: 98
Liitunud: 03 Mai 2006 16:19
Asukoht: Vändra/Tallinn
Autod: 2 x LADA1200s (1979 & 1981)

Postitus Postitas Herkki »

Annan väikse tagasiside ka enda poolt.

Kuna Ladaklubi SummerCamp lihtsalt on selline üritus, kuhu ma esimest korda sattusin juba 2008 Pärnumaal Audru ringrajal, 2009 Haapsalu, 2010 jäi vahele seoses ajateenistusega, 2011 Hiiumaa (2009 ostetud 2 aastat seisnud lada sai selleks korraks vaid ~ 2 nädalaga kiired keretööd + ÜV + kindlustus tehtud), siis loomulikult ei saanud ka 2012 Haapsalu tulekut oma ürituste kalendrist välja jätta.
See on üritus, mis iga aastaga on jäänud üldpildis sisult samaks, kuid korraldamise kvaliteet aina paremaks ja paremaks ning ka ajagraafikust kinnipidamine üha sujuvamaks läinud.
Ootan juba järgmise aasta SummerCamp-i ja loodan samuti näha palju vanu ning uusi masinaid ja nägusid, kes nende kallal vaeva on näinud. SummerCamp lihtsalt on üritus, millest lihtsalt on patt puududa, kui sa oled paadunud lada fanatt. Seda tunnet on võimalik kirjeldada ainult kohapeal üritustel käies, sest, kuigi pilt ütleb tuhat sõna, on kohapealt saadud emotsioonid väärt meenutamist rohkemgi.

Eriti meeldejääv oli muidugi Haapsalu rongkäik, kus mul oli au üldkolonnis kolmas auto olla ja kuhu sai jõutud ülinapilt.

Väga meeldiv oli näha ka kohale tulnud väliskülalisi lähisriikidest lausa 5 autoga.

Ahjaa erilised tänuavalduse lisaks korraldajatele tahan avalda ka kõigile, kes vahetult enne kiirendusele vaatama mineku algust algatasid Workshop-i ja kiirelt asusid mu auto kapoti all tegutsema ja know-how-d jagama, eriti Härra kaabuga - vist oli Mess, samal ajal, kui ma hyper7 ja TugevPiiga -ga Haapsalu Fixusest viimased 4 ploki korki (1 läks vahetusse), termosilikooni ja paar tihendit hankisin.
Kuid siiski vaatamata ebaõnnele ja heale juhusele õnnestus auto siiski sõidukorda saada ~2 tunniga. Kuigi pildistamise ajaks veel polnud auto päris sõidukonditsioonis aga vigane detail vahetatud uue vastu, jõudsime masina siiski sõidukonditsiooni seada. Tänud ka Priidic-ule oma kätepesu vee loovutamisest minu mootori jahutamise hüvanguks. Vigase korgi vahetus terve vastu õnnestus ja tagasi Tallinna jõudes oli ka lekkimine peatunud ja jahutusvedelikku enam märgatavalt kaduma ei läinud.

http://www.upload.ee/image/2575349/Pilt4024.jpg
http://www.upload.ee/image/2575194/Pilt4025.jpg
http://www.upload.ee/image/2575306/Pilt4026.jpg

Selleks, et järgmise aasta üritus õnnestuks samahästi või veelgi pareminigi, tuleb ürituse toimumiskohta varakult planeerima hakata, loodan et saan ka ise, kui vähegi aega on abiks olla. Osalejate arvu rekordi võiks järgmiseks aastaks küll juba eesmärgiks seada.
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

Pean minagi üritusele ainult kiidusõnu jagama.
Mul algas teekond reedel 22.00 paiku Elvast ja lõppes see esialgu Pärnumaal Valgerannas. Magada oli aega umbes 4 tundi.
Hommikul enne üheksat sai startima hakatud ja natuke peale 10-t olime kohal.

Tundub et ainukeseks lagunemiseks jäi juhi ukselingi tross, mis sai traadijupiga terveks ravitud.

Kütusekulu oli minnes 10l/100 ringis, tagasi tulles pärnusse nõks alla 10l/100 (proovitud ilma lamdata) Pärnus sai lamda tagasi ühendatud ja paar juhet lahti ühendatud ja kütusekulu 7-8l ringis 100-le. Möödasõite oli päris palju ja kohati päris pikad möödasõidud. Tundub, nagu sai madalatel pööretel natuke jõudu ka juurde.

Järgmiseks kiirenduseks peaks vastavad tagarehvid alla saama, kui 01 originaalist poole laiemad veljed saan tehtud.
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
Kasutaja avatar
veljo15
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 25 Juul 2010 17:47
Asukoht: Harjumaa,maidla
Autod: 2101 - 210V8 - 2105 - 2106 - 2x2107 - Niva - Vis

Postitus Postitas veljo15 »

Käidud , nähtud = tore üritus oli , kindlasti ka järgneval aastal !
Väike tagasiside ka piltide näol : http://fotoalbum.ee/photos/veljo15/sets/1311728
Ladapisik--PISIK KOGU ELUKS !!!
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Priidic »

 ! Sõnum kasutajalt: Priidic
Teema on liigutatud.
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Aega läks aga asja sai :)
Fred-Ander meisterdas me suve suurüritusest väikse video kokku http://www.youtube.com/watch?v=3JFfgHnG ... re=g-all-u
NB! video on HD-kvaliteedis, seega valige vaatamiseks vähe parem kvaliteet juutuubis.
Vasta