SummerCamp 2012 4.-5. august Kiltsi lennuväljal. LISATUD VIDEO!

SummerCamp 2012 4.-5. august Kiltsi lennuväljal. LISATUD VIDEO!

Juba toimunud üritused
m
matzz
Postitusi: 329
Liitunud: 14 Mär 2008 18:26
Asukoht: Saue vald
Autod: 21013 1.7Ti, Nissan 200sx 1.8Ti, BMW e60 545i, BMW e39 520i 98
Kontakt:

Postitus Postitas matzz »

Võibolla ühinen teiega hommikul maksi parklas.
Meboosta
Life is too short to drive slow cars
d
dzidzi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 130
Liitunud: 30 Okt 2005 13:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas dzidzi »

Mina ühinen ka! 8:15 olen platsis.
Kasutaja avatar
ROJEV
Postitusi: 309
Liitunud: 27 Apr 2007 11:40
Asukoht: Viljandi linn.
Autod: Ноль шесть, была(((

Postitus Postitas ROJEV »

Viljandi ja Valga ja mujalt lõuna Eesti poolt tulijad (laupäev siis ...) kell 8.15 stardime sillest kohast:

http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php? ... pha=80#tc3

Hetkel kaks autot ....
Kirjutan suvaliselt, kuulmise järgi!
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Kuuldavasti tehnika laguneb meestel. Ei tea kas julgebki tulla. :D
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

Tervitused Polarbaasist.

Postitus Postitas SexSix »

Tervitused Rypefjordist Norras. N 70`38.008 E 023`39.774. Puhkus oli küll augustisse plaanitud aga läks siis sedasi.
Ärge siis pahandusi tehke.
Kell 21.30 juhtus liiklusõnnetus Läänemaal Ridala vallas endise Kiltsi lennuvälja maandumisrajal, kus sõiduauto BMW 520, mida juhtis vastava kategooria sõiduki juhtimisõiguseta 21-aastane Grete, kaotas suurel kiirusel sõiduki üle kontrolli, sõitis teelt välja ning rullus üle katuse. Sõiduauto juht ja kaasreisija 26-aastane Artur said esmaabi kohapeal.
l
lada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 496
Liitunud: 24 Veebr 2008 20:23
Asukoht: Tallinn
Autod: 2106

Postitus Postitas lada »

Üritan ka maksi parklas kohal olla.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Küll see tänapäeva tehnoloogia on ikka.... :)


Pilt

Jahh, aga neid, kes ladadega põhjalikult tegeleda viitsivad, jääb kahjuks aina vähemaks. Mina kaasa-arvatud :(.
Kuid see fakt ei sea millegi poolest tõkendeid, et peaks nüüd mõnusast seltskonnast eemal olema, irduma.
Ohh-ei! Kõik on endiselt lahe ja sundimatu.
Kiirenduskatsed peetud, kamp tilgub vaikselt tagasi Haapsalu linnas peetud näitus-väljasõidult ja peagi algamas kiire, sõiduilu pakkuv vigursõidu üritus.
:)

:lol Kes nüüd ei lugenud, mitu masinat pildile jäi? :lol
:rolleyes
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

NELIKÜMMEND KUUS!

Postitus Postitas SexSix »

46? Ja päike paistab ja puha. Ma pean piirduma + üheksaga! Auto ja näo järgi tunneb nii mõnedki tegelased ära. Vial tugevad tagavarad katusel...olaaf on end perega kaugeimasse nurka ära peitnud...esimese parempoolse auto omanik olen kunagi olnud...Mel on automudeli vahetanud 2104 vastu...Tarts mingi punase lennukiga?...Ronn auto sõitma saanud...traktorist Riiast...
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

Teil pole aimugi kui õnnetu ma siin Rootsis olen...:rolleyes
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Väga vahva üritus oli jällegi :) Ma kahjuks lahkusin lastega peale vigursõitu, sest eelmine öö telgis juba sai veedetud ja nüüd koju puhkama.
Seltskond oli väga vahva ja nii tore oli näha jällegi inimesi keda sai esimest korda kohatud 2004a samas kohas. Minu jaoks üheksas suve camp läbi ja väga tore oli!
Roolin nii kuis jaksan
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Jõudsin ka pooleks tunniks eile õhtul. Meeleolu ja õhkkond olid super. Tahaksin tänada klubilisi eilse meene eest. Oli tõesti liigutav.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Kahju, et ainult eilse päeva sain kaasa teha. Aga parem kui mitte midagi ning sellegi poolest oli üritus tasemel!
Jäin ülirahule kõige ja kõigiga, isegi enda tulemused olid oodatust oluliselt paremad :D
Au ja kiitus korraldusmeeskonnale!
Lower your standards and you'll never be disappointed!
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Super kaks päeva olid! Suur tänu korraldajatele! Muidugi kestvad kiiduavaldused kõigile, kes kohal olid! Lisaks oli ka ilm väga hea. Ideaalne puhkuse lõpetamine:)
Rongkäik oli kindlasti üks paremaid osasid. Lisaks minule autos olnud kolmele inimesele oli selline rongkäik esmakordne ja seda kirjeldati ikka ülivõrdes.
Väga hea mõte oli ühispilt - sellest võiks küll kujundada igaaastase traditsiooni.
Ka võistlused olid puhas lõbu.
Summercamp on ikka hea stiimul - päris mitmed autod olid selleks korraks valminud. Sama lugu mu endagagi - paremas töökorras "süda" autol sees. Enne kokkutulekut sõitsin viimati tagaveolisega põgusalt mai alguses. Nüüd igatahes järgmised paar kuud igapäevane sõiduvahend teada;)

Ka press kajastab me üritus sellel korral
http://www.autoleht.ee/uudised?id=6649
h
hunter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 255
Liitunud: 19 Nov 2006 10:22
Asukoht: Jüri-Pildiküla
Autod: vaz 2103 ja 21013 UAZ 31512

Postitus Postitas hunter »

Nii,kodus tagasi,ükski ratas alt ära ei tulnud.Väga fun üritus oli järjekordselt.Üle tüki aja sai tagaveolisega võistelda.Mõnus korraldus ja veel mõnusam seltskond .
Kasutaja avatar
kristjan92
Ladaklubi Liige
Postitusi: 836
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:14
Asukoht: Tamsalu
Autod: Lada Nova 21053 92' , Seat Cordoba 01'

Postitus Postitas kristjan92 »

Õnnelikult kodus ja sai läbitud 480km.
Väga tore ja mõnus üritus , ootan juba uut üritust. Seltskond , korraldus ja kõik muu oli super :) ! Selline üritus motiveerib , et enda masin korda seada ning kunagi kauges tulevikus kohal olla õige margiga .
Tehnika lolli käes on vanaraud!
Autosõit on nagu keeleoskus – seda tuleb praktiseerida; lõputult praktiseerida.
Kasutaja avatar
atzkarik
Ladaklubi Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 01 Aug 2005 20:52
Asukoht: Tallinn(Kalinini rajoon)/Männiku laiali garage
Autod: vaz 2101,2107

Postitus Postitas atzkarik »

õnnelikult kodus.

veel kord tänu korraldajatele super üritus oli.

Ainult kadund asjade hulka läks minu jalgratta lamp. kui keegi kodus asjulahti pakkides selle kogematta leiab oma sajade huldast selle siis oleks hea see tagasi saada. (hall palstikust lamp randemepaelaga)
Võistlusauto ei saa mitte kunagi valmis, ta läheb ühel hetkel lihtsalt starti!
j
jaaniuss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 23 Okt 2008 10:00
Asukoht: Maardu
Autod: 2105 /MB C200 CDI
Kontakt:

Postitus Postitas jaaniuss »

Tänud korraldajatele ,väga lahe nädalavahetus oli.
Tore oli näha ,et mõnede Ladadega oli ikka kurja vaeva nähtud.
Need nägid välja väga ilusad ja sõitsid ka väga kiirelt. Au ja kiitus pühendunud Lada fännidele.
Kasutaja avatar
madmur
Foorumi haldaja
Postitusi: 191
Liitunud: 07 Dets 2010 15:02
Asukoht: Tallinn
Autod: 2105
Kontakt:

Postitus Postitas madmur »

Taaskord üks hea üritus seljataga. Õnnestunud korraldus, seltskond ja ilmgi pidas.
Tänud korraldajatele!

Pildid:
https://picasaweb.google.com/1116073258 ... qSvucijnAE
https://picasaweb.google.com/reedik.tuu ... v-wgPaQ5gE#
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Käidud ja linnuke kirja pandud. Mõlemale autole testkilomeetreid kogutud, et kindlamalt Soome Tampere taha sõita see reede.
Millegipärast arvasin et pildistamiseks on rohkem autosid, ma ei tea tundus kuidagi loogiline mulle :)
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Järjekordne edukas Camp seljataga :)
Tänan kõiki osavõtjaid, erilised tänud Teile selle eest et nii ühispilt kui rongkäik möödus viperusteta ja kõik kuulasid kenasti korraldajate nõuandeid. Väga tore oli näha üritusel uusi inimesi ja autosi. Kahju ainult et võistlustest osavõtt nõnda tagasihoidlikuks jäi, seda eriti just Lada66 klassis kus kolmest võistlusest kaks võideti autoga mis (sorry Fred, aga ma ei saa seda mainimata jätta;) ) iga hetk ähvardab laiali lennata(põleva õlitule ja koledat häält tegeva mootori põhjusi otsides sai avastatud et õlivarras on liiga lühike ning ei ulatu vajaliku vedelikuni teps mitte, kohalt minek meenutab autoga sama vanade pukside tõttu pigem maavärinat ning silla reguleering oleks nagu kõõrdsilmse mehaaniku kätetööd).
Lisaks korralduskomiteele tänaks eraldi veel tehnilise kontrolli mehi, PuZuPit igavesti kifti raja välja mõtlemise ning valmis tegemise eest, Walterit(seda meest jätkus kõikjale, küll tehnilisse, küll kiirenduse line-upi, küll rongkäigul ristmike sulgema, küll rajasõidu tagumist otsa turvama), Rojevit igavesti pulli pühapäevase osavussõidu korraldamise eest, Helenit kes laupäevaste võistluste ajal vist pilkugi arvutiekraanilt tõsta ei saanud, Plessi, Dasfi, Kristjanit ja GTAd, ning kõiki teisi kes ulatasid abikäe Cambi läbi viimiseks enne üritust, selle ajal ning peale suvepäevi kraami ära transportimisel, erilised tänud Haapsalu politseijaoskonnale, Ridala vallale, Kaitseliidu Lääne malevale ning kõigile meie toetajatele.
Vasta