10 aastat Ladaklubi-17. märts Rocca al Mare parklas! [Edukalt toimunud!]

10 aastat Ladaklubi-17. märts Rocca al Mare parklas! [Edukalt toimunud!]

Juba toimunud üritused
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

10 aastat Ladaklubi-17. märts Rocca al Mare parklas! [Edukalt toimunud!]

Postitus Postitas ando »

Sel aastal täitub 10 aastat Ladaklubi esimesest üritusest ning nagu tellitud langeb kuupäev nädalavahetusele. Aeg on loendada tibusid ja vaatame, mitu meid seekord tuleb kokku Rocca al Mare parklasse, UnoX bensiinijaama juurde 17. märtsi päeval kell 14:00.

Tule või romu Fordiga, aga ole kohal elavaks tõestuseks Ladaklubi jätkuvast tegevusest.

Kuidas kulges 10 aastat tagasi, võid lugeda siit:
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=3
Jõud taga, peab minema.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Ja pilte kohalkäinutest näeb siit: http://www.haagissuvila.ee/ladaklubi/al ... p?album=32
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1472
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

Tallinnasse bensujaama külmetama, selleks sõita 600km edasi tagasi...usun et lõunast ei hakka paljud sellele üritusele isegi mõtlema.

10a. võiks ju natuke suuremalt tähistada (mis ei keela muidugi nostalgia mõttes unoXis korraks peatuda;)

No mina nagunii ei saa tulla, sellepärast kisan siin...
Festina lente!
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
VäikeMägilane kirjutas:Tallinnasse bensujaama külmetama, selleks sõita 600km edasi tagasi...usun et lõunast ei hakka paljud sellele üritusele isegi mõtlema.
Keegi pole öelnud et ainult sinna bensujaama juurde jäädakse
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Alati on edasi mindud. Oleks sa Mägliane varem ka parkla üritustel käinud siis teaksid.
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Tuleb tulla!
Lower your standards and you'll never be disappointed!
e
Elts
Postitusi: 340
Liitunud: 02 Jaan 2005 00:05
Asukoht: Rae vald,Järveküla küla
Autod: 2107(1991);21083(1997)
Kontakt:

Postitus Postitas Elts »

Praeguse plaani kohaselt kohal. Ladaga ikka
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1109
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

 
reiner kirjutas:Tuleb tulla!
Muidugi tuleb!
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
Kasutaja avatar
sveno
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 07 Aug 2005 15:10
Asukoht: Elva
Autod: Lada 01-R, BMW 318R

Postitus Postitas sveno »

Naljakas juba tundub see, et kõik üritused tüürivad sinna harjumaa kanti. Eesti on küll väike aga ikkagi mitte nii. Ma saan aru et pn olemas innovatiivsed plaanid teha siin mujal raartel, ja see on hea, oleks isegi käpp. Lõunapoolne rahvas on minuarust täiesti sellises sund seisus, et kui tahab olla pundis siis tule! Võiks veidikene siiapoole ka oma asju kolida ja avastada ka seda Eesti poolt, ei teeks paha ju. ehk paljud polegi siinkandis känud. Lihtsalt minu mõte ja ei pea pikemalt arutama seda! Aga kuna olen ise suur lada sõber ja ehitan isegi samama marki masinat, siis võiks ikka ola EESTI ladaklubi üritused üle Eesti aastarigngselt mitte et Ok põikamme korra sinna maakonda ja vaatame sis seal on. On siin mujal ka masinaid ja masinamehi kes tuleksid kindalt kohale aga see suur vahemaa rööviks neil palju raha siis ei hakata asja kaalumagi. Minu arvamaus ja pakkumine, eteha ka siinpool eesti polaarjoont rohkem ettevõtmisi ja oleks ka kokkuvõttes rohkem ladasõpru külastamas erinevaid üritusi:rolleyes
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Aga palun Sveno, organiseeri midagi, esita üleskutse ja küll rahvas ka tuleb.

Rohkem initsiatiivi on vaja. Tühja kohapeale ei ole tule keegi.

Teid"aktiivseid foorumlasi" on seal Lõuna-Eestis päris palju. Palun korraldage mõni rajapäev, orienteerumine, või lihtsalt väljasõit loodusse. Tehke teema foorumisse ja nii see läheb.

Keegi ju ei keela seda.

Hiiumaal on ju samamoodi, et aktiivseid foorumikasutajaid on 2-3, aga kaks korda on Camp viimase 5 aasta jooksul just seal toimunud.

Seega julgemalt härrased

Kui midagi ees ei ole, siis olen samuti Tallinnas parklas kohal.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Mu meelest on viimasel paarilt Lõuna-Eestis (pigem isegi Kagu-Eestis) toimunud üritusel kohal olnud valdavalt Tallinna inimesed.
Küll tuleb ka sellel aastal Lõuna-Eetisse väljasõit. Aga jah, üritust organiseerida ei keela keegi. Kui päris üksi ei julge, siis kindlasti aitab mõni aktiivsem liige nõu ja jõuga.

Andole 12 punkti hea mõtte eest!
Olen kohal.

Kui Priidic kohale tuleb, siis on üks esimesel üritusel osalenud auto ka olemas. Rohkem esimese kogunemise autodest vist loota ei ole. Varsti võib kuulutada selle valge "kahe" klubi reliikviaks:D
Kasutaja avatar
sansa
Ladaklubi Liige
Postitusi: 737
Liitunud: 30 Sept 2010 15:04
Asukoht: otepää
Autod: BA3 2101, 2105,21013, Viamobile

Postitus Postitas sansa »

Praguse seisuga tean mina 2te üritust mis tulevad lõunas.
See 1. kogunemise tähistamine 10 a eest ei saa ju toimuda kuskil mujal kui seal kus ta toimus 10 a tagasi!

Üritan kohal olla igatahes.
Žiguliga juba igav ei hakka.
a
antonio
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 22 Veebr 2012 20:53
Asukoht: Tallinn / Valga
Autod: Opel Meriva 1,7 masuut 2006
Kontakt:

Postitus Postitas antonio »

Ja nagu kiuste olen 17.ndal ära. Sama juhtus Camp'i ajal. Lükkub see klubilistega tutvumine aina edasi
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Hmm. Huvitav ma nagu arvasin, et hakatakse varsti minu peale kisama, et ma nii palju üritusi lõunas teen ja Tallinna inimestel kaugele sõita. On ju nüüd viimastel aastatel palju üritusi lõunas olnud. Enamus talvepäevad seal toimunud, samuti olen ise seal korraldanud orienteerumise, kui ka kevad retk oli meil lõunas. Samuti on üritusi rihitud Kesk-Eestisse... ei tahaks küll öelda. et üritused nii väga Tallinna kanti satuvad. Tõesti nii aastakokkuvõte kui ka wcamp olid Tallinnale üsna lähedal, aga ei mäletaks, et keegi siis oleks virisenud, kui praktiliselt järjestiku kolm üritust Kanepi ja Saverna kandis oli ja ikkagi 80% kohal olnud inimestest olid Tallinnast.... Lihtsalt ei saanud kirjutamata jätta kuna tundsin ennast sellel teemal natukene puudutatuna.

Aga teemasse ka... Loodetavasti kohal ja loodetavasti ka mõne Lada marki masinaga.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Elu on näitanud, et kui tahad pakkuda midagi teiste maakondade inimestele, siis pead ise sinna minema, marsruudid koostama, oludega tutvuma, muuseumide rahvaga ajad kokku leppima, grillimis-ujumiskohad välja peilima, telkimiseplatsi valmis vaatama .... :P ....
..... sest kohalikest keegi nagunii kohale ei ilmu.
100% see muidugi nii ei ole, aga kõva 90 kindlasti.
Nii et pole siin toriseda suurt midagi. Eestimaa ei ole nii suur, et paari tunniga ühest otsast teise ei jõuaks.
Kel janu, sel jalad ;).

Head uut aastat! :)
h
hunter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 255
Liitunud: 19 Nov 2006 10:22
Asukoht: Jüri-Pildiküla
Autod: vaz 2103 ja 21013 UAZ 31512

Postitus Postitas hunter »

Kui mingisuguseid üllatusi ei tule, siis kohal:)
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1472
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

Ei saa tõesti kurta et viimastel aastatel lõunas miskit pole toimunud - vastupidi, üritusi on üle eesti ja asi pole kunagi parem olnud kui viimastel aastatel!

Minu kommentaar oli pool naljaga mõeldud, nagu ikka - seega rahu seltsimehed!

Tähistama peab - ma liitun mõtetes ja püüan Turus mõne bensuka juures vaaziku juhi kinni ja 100g teha.
Tähistab ka uut bensiini hinda, mis siinkandis on nüüd ületanud 26EEKi/L - nuta või naera.
Festina lente!
Kasutaja avatar
erxx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 388
Liitunud: 18 Nov 2007 15:36
Asukoht: Konguta vald
Autod: BMW 316 110kW, Vaz 2101

Postitus Postitas erxx »

Mis asja pealt sa sõidad, mingi 103, et küte 26 eek liiter? :D
Odavad juustud olid küll autod 10 a tagasi, viskasin kiire pilgu peale ja valukaid vist ei näinudki :)
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

 
VäikeMägilane kirjutas: Tähistab ka uut bensiini hinda, mis siinkandis on nüüd ületanud 26EEKi/L - nuta või naera.
Soome hind ;)

Siin 27.veebruaril tehtud pilt. Elan tanklaketil nimeks. Sel ketil kogu aeg teistest kallim ja ega peale lepinguliste klientide sealt suurt keegi ei tangi kah.
Aga nautige tulevikku :)

elan.jpg-thumb.jpg
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

Aasta 1995.

Postitus Postitas SexSix »

Korrutame Frangiriigi bensiinihinna kahega ja saame Eesti hinna aastast 1995! Aga vahe on raha vääringus. Ainult 15,6466 korda...
Vasta