Laitse rajapäev 1 Nov. (Edukalt toimunud)

Laitse rajapäev 1 Nov. (Edukalt toimunud)

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
m6mm
Postitusi: 612
Liitunud: 08 Juun 2007 18:51
Asukoht: Saku

Postitus Postitas m6mm »

Käisin Ladaklubi üritusel esimest korda ja jäin väga rahule. Ilma üle ei saa just kiita, aga kõik muu oli küll kiitust väärt!
h
heiki22
Foorumi kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 19 Apr 2005 09:57
Asukoht: Pärnu
Autod: 2107,2106 , Focus , Gixxer

Postitus Postitas heiki22 »

Tore üritus jällegi ladaklubilt !
Vihmast ja külmast tuulest hoolimata vedasin ennast ja poisid ladade kihutamist vaatama. Kõik jäime rahule . Eriti meeldis tore suhtumine . Kuna päeva graafik oli tihe pidime juba enne 12 jalga laskma et jõuda saabiklubi üritusele , mille üritus oli juba varakult plaani pandud. http://www.saabnet.ee/foorum/viewthread.php?tid=9387
http://www.saabnet.ee/foorum/viewthread.php?tid=9714
Ootan huviga järgmist üritust , osalemiseks vajan aga vähemalt 3-4 nädalast etteteatamist (tööiseloom selline).
tehtud pildid üritusest !
http://nagi.ee/photos/heiki22/sets/136175/
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

raja ääres oli mitmeid pilditegijaid nagu roolist paistis - kas kellelgi on veel pilte mida pole üles pandud?

:)
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Algselt postitas: olaaf
raja ääres oli mitmeid pilditegijaid nagu roolist paistis

:)

Mina ei näinud küll roolist mitte midagi ja kindlasti on ka teisi kellel salong veeauru täis oli ja nähtavus null peale veest läbisõitmist :D
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Täitsa mõnus üritus jällegi. Kahjuks minu sõidumõnu rikkus ära otsi andev kommutaator. Oleks summutiotsa vorsti pannud siis sõidulõpuks oleks sooja liha saanud :lol Iga ringiga vihjas auto :) et vajab keretöid, kuna pill läks pidevalt millegipärast:puzzled otse siis plastikust kastid olid kerged tulema külge:lol Kodupoole sõitma hakates otsustas rootor minema lennata niisiis tuli seda ka traadiga uuesti koostada. Rootori eest tänud olkule (võlgu 1 rootor ja üks jupp veel sulle :spin ). Minuraffas jäi kõik väga rahule. Jääme ootama järgmist üritust et saaks jälle pillile tuld anda.:cool:
MännikuLaiali.
t
Tarts
Ladaklubi Liige
Postitusi: 481
Liitunud: 06 Nov 2003 17:39
Asukoht: valga
Autod: Vaz 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Kahjuks pidin osalema seekord Vecuga kuna Kopikas liiga madal ja kallis mulle ,siis ei raatsi teda kruusal lõhkuda,pole ka Vecu selleks otstarbeks, mõeldud jääle ,siis kuna jää haruldus sai ka viimase kasuks otsustatud,samuti sellest masinast hakkas nii kahju ,kuuldes milline jube kivide kolin põhja all käis ,siis Vekule ka ilmselt viimane sedalaadi üritus kuna eilne päev möödus autot pestes ja põhjaalt kivide kahjustusi likvideerides.
Ausalt öeldes ega ei oskagi uue seadega eriti sõita(uus turbo,MS progrtav aju) jõudu niipalju ,et mõistus ei tule järele,ehk saab selle vea talvel jääpeal parandatud .
Üritusega igati rahul,rada oli minu masina jaoks päris hull,kuna õhuvõtt toimub stange tagant,siis vesi oli suurim vaenlane ja ujulatest pidi lihtsalt läbi libisema.Ei saanud ka jõudu maha ,kuna pidamine tekkis vaid asfaldil,suverehvide värk ,pole ju mõeldud sellisteks tingimusteks.
Vägisi tekib vajadus kerge ja vastupidava Lada jaoks ,sedapuhku ürituste tarbeks.
Edu Laitse rahvale ja selle konkreetse ürituse korraldajatele.
Aga Sankt-Peterburis pidi selline vinge minetitegija baba elama,et imeb Lada kasvõi -30C juures sumbutitoru kaudu käima.
e
Eve
Foorumi kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 29 Juun 2006 19:00
Asukoht: Jüri alevik, Harjumaa
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Eve »

Kes veel ei ole märganud, siis Kytt pani Moosicu tehtud pildid galeriisse üles.
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Kas neid galeriis olevaid pilte on parema kvaliteediga ka võimalik saada :rolleyes
Roolin nii kuis jaksan
e
Eve
Foorumi kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 29 Juun 2006 19:00
Asukoht: Jüri alevik, Harjumaa
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Eve »

Indrekul läpakas need pildid täitsa alles. Saada talle U2U, mis pilte sa soovid ning ta paneb need kuhugi üles.
Kui soovid kõiki pilte saada, siis peaks vist plaadile viskama.
Kasutaja avatar
m6mm
Postitusi: 612
Liitunud: 08 Juun 2007 18:51
Asukoht: Saku

Postitus Postitas m6mm »

Oleks ka suuremas formaadis piltidest huvitatud. Kes on Kytt, kes Moosic ja kes Indrek :P- kelle käest saaks pilte?
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

ma võin tutvustada.
mina ise olengi moosic,üks lugupeetumaid ladaklubilisi-see kes tegi pilti rajal.
indrek on see kelle fotokaga ma tegin pilte kuid teda ennast ei olnud ning fotokat jagas seega lahkelt mulle eve
mis aga puutub kytt-i siis tema kohta mul sõnu ei ole. kohal ta ei käinud. ma ei tea kus ta oli. vb oli kodus,vb tööl. keegi ei tea. aga vähemalt kohe kui kaineks sai,pani pildid üles. seega tuleb ka temale tänulik olla.

:D

[Muudetud: 6-11-2008 moosmoosik]
e
Eve
Foorumi kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 29 Juun 2006 19:00
Asukoht: Jüri alevik, Harjumaa
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Eve »

Täitsa minu viga rääkida mitte foorumi nimedega. Edaspidi püüan seda vältida.
Moosic - moosmoosik
Kytt - MustKytt
Indrek - Valdz

M6mm, kui sa soovid suuremas formaadis pilte, siis saada U2U Valdzile.


Tervitades,
Eve
Vasta