WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

Juba toimunud üritused
Suletud
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

kui ma lähen siis mul autos vähemalt 2 kohta vaba :) kuid võibolla võtan oma siksi üldse treileril kaasa.. :rolleyes
siis julgem rallitada :D
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
d
dj speed up
Suletud kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas dj speed up »

ma tahaks ikka oma 05 tulla natuke teist edasi ka aidata ! kas treileriga on kõige mõtekam või tasub riskida politseile vahele jäämisega?
a
autopedeenn
Suletud kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas autopedeenn »

ma tahaks ikka oma 05 tulla natuke teist edasi ka aidata ! kas treileriga on kõige mõtekam või tasub riskida politseile vahele jäämisega?
kui korralikult sõidad siis ei ole vist väga põhjust politseid karta:D
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Mes

Postitus Postitas ciccero »

:mad: ei soovita midagi maanteesõitu ilma lubadeta ja alaealistele.aga järvepeal ikka võib otsi mõni sõps roolikeerama kellel plastikud taskus on vott
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

MDX

Postitus Postitas ciccero »

Mul välja pakkuda hia koht jäärallix. See Valgamaal Valga-Võru maanteed pidi24,5 km ja siis teelt kõrvale miski 5,5 km. suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur järv Aheru Järv. ja täitsa tibens koht on. rajatõukaja mul omast käest võtta. niiet probleemi tollega pole. Mdx koguaeg toimub yritusi(no palju nyyd neid olnud on aga...) põhja pool aga oleks tagumine aeg mõelda lõunapoolse raffa peale ka :D ja nii sõbralikult neid yrituste pidamise kohti valida. Mõelge arutage jne....
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

kuidas on ööbimisega..
kui 30 inimest kohale tuleb siis kuhu sa nad paned??
autos -30 ei maga
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

To ciccero:
Aheru järv on tõesti väga mõnus koht, sellise ürituse jaoks. Ööbisega mul on selline mõte: Kui Kantsi poolt tulla seal on endine metsavahi maja, metsavaht kahjuks surnud ja maja oli paar aastad tagasi paljaks varastatud. Aga oli selline jutt et RMK või Taheva vallavalitsus seda majakest on korda teinud. Kui toda saaks välja rentida siis Aheru oleks ideealne koht sellele üritusele. v.a. üks puudus, sest Tallinnast see umbes 270 km. Valga 245 + Koikküla 25. Pood olemas Koikkülas ja Tahevas, Tanklad Valgas, Lüllemäel ja vist Sarus ka, aga kõik umbes 25 km kaugusel.:kuri
Uuri selle majakese kohta, mis seisundis ta on, kas aknad ja ahjud olemas? Ma käin ka seal vaatamas.
To olaaf:
See majakene mahutab umbes 25 30 inimest, aga kui nats viinushkat võtta, siis mahub kõik 100:)
Jupid Venemaalt!
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

olen nõus kohale tulema:cool: , kuna tundub hea mõte olevat ja arvan, et igav seal ei hakka. korra käis peast läbi nelijärve .... aga ei oska selle kohta midagi öelda. majutus on küll olemas, aga kas järvele ka saab :(
jahil
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

niih ma nyyd kohe jüri juurde aga maja.... korsten on seal igastahes püsti ma pole majas käinud käisin yhes hytis. aga bensiin...ma kutsun sõbra kohale kes venemaalt bensiini toob...võin pea anda et too vend ei solgi bensiini. viimati oli bensu hind 150 eek 20 liitrit.
k
KIX
Foorumi kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 06 Sept 2003 12:36
Asukoht: läänemaa
Autod: 2106--84a.
Kontakt:

Postitus Postitas KIX »

nii ma kui uus tulnukas teen kah suu lahti......pakuks kohaks haapsalu linna....talvel terve haapsalu tagalaht jääs tee kasvõi 10 rada .....tavaliselt on 2 rada ning haapsalust 3km kaugusel on üks tehis järv...selle peal saab kah teha .....rallitamis kohtasid on.....ööbimiseks millist kohta vaja....nuh et mis hinna skaala on öö kohta?
ostan 06 esimesi istmeid (musti) ja 06 esi ja tagustanget. txlk@hot.ee
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

:ylbe mingid vennikesed on seal majakeses laamendanud.... ahi katki ja aknaid pole. tuleb orgunnida mingi ööbimine. point selles kas ollakse nõus kas on mõtet rabeleda.öelge kes põhimõtteliselt nõus on ja ma vaatan siin yhtteist.
k
KIX
Foorumi kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 06 Sept 2003 12:36
Asukoht: läänemaa
Autod: 2106--84a.
Kontakt:

Postitus Postitas KIX »

eh mul jääb tulemata arvatavasti sest koht minu jaoks vääga kaugel.....bena läheb palju :(.....kui ligemal koha leiate siis ma tulen
ostan 06 esimesi istmeid (musti) ja 06 esi ja tagustanget. txlk@hot.ee
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

mnjaa mina olen kahe käe ja kolme jalaga haapsalu poolt...siin on tõesti palju ruumi ja talviti palju radu ja ööbimisega ei tohiks raskusi tulla....niiet olete kõik oodatud hapsallu :D
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Mina sõidaks kasvõi Hong Kongi, pea et jää oleks paks, pea et koht oleks hea, pea et LADAKLUBI saaks taas kokku:cool:

I love this club!
Jupid Venemaalt!
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Tuleb silmas pidada,et järv jäätub kiiremini kui meri ja viimane ei jäätu mõnel talvel ohutu autosõidu paksuseni.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
k
KIX
Foorumi kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 06 Sept 2003 12:36
Asukoht: läänemaa
Autod: 2106--84a.
Kontakt:

Postitus Postitas KIX »

nu haapsalu lahe tagumine poolt jäätub nii või teisiti ära, kui just mingi väga pehme talv ei ole....seal taga pool vee sügavus 0,5-1m nii et suht paras paksus kiireks katte tekkimiseks....vähemalt nii arvan mina:)
ostan 06 esimesi istmeid (musti) ja 06 esi ja tagustanget. txlk@hot.ee
2
2104
Suletud kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas 2104 »

Miks rahvas tikub jääle, kas lumine tee ei ole piisav libe, et teha seal mingit sõittu.
Eelmine talv Tartus kokkutulekul sai kül asjad suht lihtsalt korda aetud. Tuleks leida lihtsalt vähe suurem plats kuhu saaks raja teha ja kui lumi liiga paks siis ladaklubi liikmeid küll nii palju et raja puhtamaks saaks tehtud. :)
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Esialgne postitaja 2104
Miks rahvas tikub jääle...
Jutt jumala õige, ilmtingimata pole vaja kuhugi merele/järvele.. piisab ka platsist, kuhu inimesed ei satu ja mingeid puid jm värke pole..

Haapsalu tõesti palju lähemal, kui võru kuid kas siis üks kord tõesti ei saa nii palju raha kõrvale pandud, et seal ära käia??? Jutt ei ole ju iganädalasest sõidust.. ja viast ja teistest kahju kes on nõus kokkusaamise nimel sõitma kassvõi hongkongi... Põhja Eesti inimesed peaksid ka jalad p.... alt välja sirutama.. aega ju veel mitu kuud..

bensu koidele hea nõu.. iga kuu panete 200 krooni kõrvale+ maanteel sõites keerate segukruvi kinni.. ja bensu düüsid väiksemad sisse ning ongi suur ökonoomia käes ja bensiini jätkub :D
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
k
KIX
Foorumi kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 06 Sept 2003 12:36
Asukoht: läänemaa
Autod: 2106--84a.
Kontakt:

Postitus Postitas KIX »

ma õpilane ning puudub enda sisse tulek....:( nii et ple seda raha kõrvale panna kahjuks...oleks veitsagi lähemal siis tuleks....kesk-eestis kuskil, siis oleks kohe tulija
ostan 06 esimesi istmeid (musti) ja 06 esi ja tagustanget. txlk@hot.ee
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

:D vaadake olaafi suhtumist, see täitsa meeldib mulle.
Suletud