WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

Juba toimunud üritused
Suletud
Kasutaja avatar
Tan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 06 Mai 2003 16:28
Asukoht: Saue
Autod: Subaru Impreza WRX STI, Lada Samara Rally 1600 109 KW/194N/m

Postitus Postitas Tan »

Aeg ja koht on väga head:D, asi selles et mul just samal ajal Jõgeval saalihoki etapp, koht ju Jõgevale väga lähedal - vb saan isegi sinna jäärada proovima tulla:), aga kui ainult sigull siis veel alles on:rolleyes
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

Väga hea koht olen kindlasti kohal ja seekord juba oma panniga vist
a
Agur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 25 Mär 2002 09:49
Asukoht: Klooga
Autod: pole ladat, pole probleemi

Postitus Postitas Agur »

Ei tea kuidas Rahul ööbimis koha uuringud käivad?
Rahvas mõelge igasugu toredaid üritusi välja mida siis cambil korda saata.:)
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Olen alates esmaspäevast uues kohas tööl, seetõttu on natuke asi unaruses aga olen asju uurinud ja leidnud mõned kohad veel

Vaadake sellist kohta nagu peomaja :yllatunud
tahab saada 2000,- ja seal sees on kõik nii ööbimiskohad, saun kaminasaal, köök ühesõnaga terve maja.

siit lihtne liikuda kuhu iganes kui huvi siis isegi Tartu ööklubidesse.
EDU UUENDUSTES!
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

Olen poolt... igatahes tulen. Nyyd on vaid vaja teada kes-mis-kuidas jne. ehk KUI PALJU RAHVAST TULEB.

Pakun välja sellise lahenduse, et kõik kes on kindlad tulijad... need saadavad Rahu'le private messi ja siis ta saab kalkuleerida hinna "per nose" ning siis väike ylekanne Rahu'le... ja ongi okas.

Muidugi Rahu, sinu arvamust tahaks ka teada selle lahenduse kohta, enne kui hakkab sulle teateid tulema.
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

mul muidud naravmäel yhetoaline korter ja saan paar venda enda juurde võtta....aga kui kambapeale mingi place kinni pannaxe siis olen käsi :D
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

Esialgne postitaja Ciccero
mul muidud naravmäel yhetoaline korter ja saan paar venda enda juurde võtta....aga kui kambapeale mingi place kinni pannaxe siis olen käsi :D
no mind võtad?
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

mind ka võtad ve
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

Me pikaga tuleks jah, sest me ei käi tööl ja finantsidega on nagu on...
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

No ikka saab. :D aga selleni veel aega.
d
dj speed up
Suletud kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas dj speed up »

ma ka tulemas kui ma masina korda saan! huvi muidugi on aga kui masinat pole siis nagu jama!:puzzled
ei k2i kah t88l aga m6tleb ehk midagi v2lja!
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

Tykk aega jube ei kippu ega kõppu sel teemal. Tuleb siis jaht või ei tule???:kuri
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Mul tekkis vahepeal üks idee.

Nimelt kui inimesi rohkem kokku tuleb ja õla alla paneb, äkki katsuks uurida mõni mees juurde, kes libedasõitu ka tunneb.

N. Tartus on ju OÜ Autosõit, kes teeb libedakoolitust. Äkki läheks räägiks nendega, et meil on grupp olemas, autod ka, vaja üheks päevaks koolitajat, siis ei tohiks asi väga kallis ka olla.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Ei noh ma ei mõtlegi seda epoksiidkattega rada. Mis sa talvel ikka sinna otsid, leiab mõne teisegi libeda koha.

Kui selle paketi ostad, siis seal on teooria õpe ja autod ka nende poolt. Pealegi lähed millal tahad, seega võib olla on rohkem inimesi, võib olla mitte. Aga Kui meil on terve grupp kohe välja panna, nende rada ja masinaid ei kasuta, siis neil ju kulud märksa väiksemad. Tüübil pole ju vahet, kas rääkida korraga 1 - le või 10 le inimesele. Ma usun, et kõik on räägitav.

Meile oleks ka ju hulga soodsam. Mingi päevase õppe eest 1700 välja käia on minu meelest ikka liig mis liig.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
a
Arno
Foorumi kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Sept 2003 11:43
Asukoht: Saku
Autod: 03

Postitus Postitas Arno »

väga hea
kas se mees annaks mingi tunnistuse ka
mul on vaja tunnistust et ma olen õppinud libedasõitu muidu ma ei saa suvel vahtralehti välja vahetada
Töö tegi ahvist inimese. Inimene ostis ?iguli
p
põletaja
Foorumi kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 20 Jaan 2003 12:52
Asukoht: järvamaa
Autod: 2105 vs 21213

Postitus Postitas põletaja »

jah sai isegi eile see asi lõppkoolitus läbitud aga kuna sai asi tehtud sama õpetajaga kellega load siis õnneks sõitma ei pidanud ja tuli sellevõrra odavam:)
ostsid siis sõida
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

nüüd tekkis endal ka siis huvi uuesti selle teema kohapealt. ei märganud täpset ostsust, kuskohas siis sõit toimub??? tahaks ka osaleda... aga sooviks teada, kuidas jääb majutusega.
sry kui mingi teema kahesilma vahele jäi ...... aga nüüd oleks aeg uuesti ja kiirelt otsustama hakata. ma saaksin siis kuidagi endal töölt päevad vabaks teha
jahil
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

esiteks Rahu sa uuri kas saab selle peomaja siis 31-1 ja teiseks peaks nagu hakkama nimekirja koostama, kes kindlalt tulijad on..
tegin selleks ka uue teema SIIA
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

hmm...

Postitus Postitas berg »

See peomaja värk tundub huvitav... eks näis... kui uue kopika kätte saan siis ikka ja alati koha :) juhti oleks kah nagu vaja, nii et kes soovib kandideerida võiks saata u2u:) aitäh!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Vahepealset infi!!

Maja tänasel hetkel vaba, mahutab 25-35 inimest magama jutustama, saunatama, ja misk mitte tantsu lööma. Hind on nii ja naa ehk 2000,- kella 18.00 õhta kuni ommikul 12 mis sisaldab puhtad linad, voodi kohad, kamina ja sauna puud ning koristamise. Lööge või maha aga kui 20 inimest tuleb iga nägu 150 eeku kannab arvele siis saab selle eest öömaja igati vinge ja ka mingi söögi või joogipoolise ning oleksin nõus need 2 päeva teile tegevust ka välja käima.

Iseasi teema on aga jäärada, nagu te isegi teada võite on jääga selle talvel kitsas, vähemalt esialgu kuid on alternatiive ja ideid.

Käesolevaga kutusn raffast välja käima ideid alternatiiviks jäärajale et hiljem otsustada kongreetne aja ja päevakava. Ideed kuni kohtumiseni teretulnud.
EDU UUENDUSTES!
Suletud