WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

Juba toimunud üritused
Suletud
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

Postitus Postitas Landy »

Eesti vanasõna ütleb: "rege rauta suvel ja vankrit talvel"
Võttes eeltoodut ja eelmise ürituse orgunnimise pikka vinna alauseks, oleks vast tagumine aeg hakata mõtteid mõlgutama talvise Klubürituse ümber.

Enne kui veekogud kaanetavad ja valge lumevaip taas maad katab oleks paslik siin foorumis kokku leppida ja läbi arutada kuidas panna alus teisele traditsioonilisele üritusele (lisaks suvisel kokku saamisele). mis LADA inimesi ühendaks.
Pealegi looks see võimluse kaks korda aasts külastada erinevaid Eestimaa piku. Kord Ida- ja kord Lääne-, siis jälle Põhja- või Lõuna-Eestis.

Talvine üritus annaks fantstilise võimluse näidata kõigile oma suto talitsemise oskusi talvistes oludes ja korrldada muidki külmale aastaajale sobiliku.

Loodetvasti jõuate siiski enne lumikellukeste tärkasmist nii kaugele, et saate kokkuleppele toimumise koha, aja ja programmi suhtes. Ka peakorraldaja leidmine ei teeks paha.

Seega jõudu ja jaksu veelkordse vahva ürituse läbiviimiseks!!

:cool:

Edit By Berg: Ürituse toimumise aeg ja koht on siis kindel: 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

mina igati sellise ürituse orgunnimise poolt ja eriti talvel ja kui asi väga kaugel ei toimu siis veaksin enda masiina kah kuhale vuibolla:D

aga ootaks ka teiste arvamusi:rolleyes
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

tuleks kindlasti kohale aga ilma autota???:)
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

see jäärada peab eriti sile olema, või tuleb auto küljest igast vidinaid ära keerata! igaljuhul ma kahe käega ürituse poolt!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Hakkame asjaga siis kohe pihta!!!;)

Jah talvel oleks tõesti kena kokku saada oma masinaid ja kätetööd näidata ning omavahel võistlus maha pidada kas siis autoga või ilma selleta.

Sile jäärada see kõikse parem koht oma oskusi näidata seal ehk ei tule esile ka nii autode võimsused kui oskus libedal autod juhtida (kiiresti):D
Parim koht kesk-eestis mida mina tean on Saadjärvel igatalvine jäärada, õigemini jäärajad sest eelmisel aastal oli seal 3 rada. :cool: (Tartust Jõgeva poole 15 km) Aga järvele ronides tuleks võtta risk et kokkulepitud ajaks on jääpaksust piisvalt et autuga peale ronida. Loodame et on parajalt külam talv tulekul. Kindalasti on võimalik 1 radadest kinni panna meie jaoks kuid see vajab eeltööd. (teeme ära):)
Oleks vaja pinda kus õhtu veeta või planeerida päevase üritusena???
Pind nõuab väljaminekuid ja alla 100 eeku nägu ei leia midagi.

Mõelgem raffas talvise campi peale ja kui on piisavalt huvilisi tulemaks talvel Tartumaale hakkame asjaga varakult pihta.

Ootan vastukaja:rolleyes
EDU UUENDUSTES!
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Rahu idee igati kiiduväärt. Üks kena talvine päev Lõuna-Eesti jäisel rajal ja peale seda kuum saun ning normaalne öömaja teeks sellest igati ideaalse ürituse. :cool:
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas fibo »

jah üritus peaks toimuma kohas kus majutus ja söiduplats körvuti oleks

vaadates seda kui palju on meite seas pisi ladafänne kasvamas ei tule köne allagi külmaga kuskil väljas päev läbi ringi luusida

ja kuskilt kaugemalt kohale ilmudes ei ole viitsimist samal päeval mingi 400-500 km läbi söitta

seega panen ühe koha kinni kuskil majas kus saaks end veidikenegi soendada;)
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Iseenesest teades et Wintercampile teab kui palju rahvast nii kui nii ei tule, siis mul on suvekodu Võrtsjärve kalda peal.

Kui mingit viisi orgunnida jääraja lumest puhtaks lükkamine (mis mõne traktoriga külamehe puhul võiks tähendada mõnekümnekroonist kulu või poolikut viina), siis oleks jäärada ja öömaja ning saun täiesti olemas.

Asukoht on siis Võrtsjärve lõunatipust paarkümmend kilomeetrit põhja poole, Tartust 53 km kaugusel. Põhja - Eesti inimesele muidugi suhteliselt kauge, aga kui Lõuna-Eestis ürituseks läheb, siis Lõuna-Eestis.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

mess-l on täitsa hea mõte...:spin
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Pakun välja,et talvine üritus tuleks jätta varuga,juhuks kui ühel nädalavahetusel lubab ilmateade hirmsat tuisku,tuleks ürituse eelõhtul see järgmise nädalavahetuse peale edasi lükata.Seda peaks arvestama organiseerimisel.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja Ardi Soovik
Pakun välja,et talvine üritus tuleks jätta varuga,juhuks kui ühel nädalavahetusel lubab ilmateade hirmsat tuisku,tuleks ürituse eelõhtul see järgmise nädalavahetuse peale edasi lükata.Seda peaks arvestama organiseerimisel.
Mina seda ideed ei toeta!:mad: Ei saa ju inimesed terve kuu ulatuses kõki nädlavahetusi kinni planeerida. Iseasi kui suureks sulaks läheb.
Minu meelest tuleks tuisu korral varuda kohaliku taraktoristi jaoks veel paar poolikud, mis talle alles peale raja puhstust kätte antaks. See tagaks selle, et rada kogu päeva vältel sõidetava on.
Mina võiks Nivaga tehn. abina masinaid vallidest-hangedest välja sikutada ja kui Ardi ka mõne Niva istumise alla võtab, siis ei tohiks abistajaist puudust olla.

Seega tuleb hakata varkult selletaviseid ilmaprognoose jälgima.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja mess
Iseenesest teades et Wintercampile teab kui palju rahvast nii kui nii ei tule, siis mul on suvekodu Võrtsjärve kalda peal.
Asukoht on siis Võrtsjärve lõunatipust paarkümmend kilomeetrit põhja poole, Tartust 53 km kaugusel.
Siis ida või lääne kaldal? Mõni asustatud koht orjentiiriks?!:puzzled
Järvel sõites peab arvestama sellega, et üritus tuleb kooskõlastada kohaliku valla ja maakonan keskkonnaametiga. Muidu võib tulla paksu pahandust!
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1389
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Väga tore mõte:):bouncing
Kui aga nädalavahetus vaba, olen kohal ja ei huvita, millises Eestimaa otsas.
Järvedega on nagu on või õigemini siinsete talvedega, äkki peaks arvestama ka võimalusega, et piisavalt kõva jääd pole.
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

igati hea mõte tulen kindlasti (ja sekord juba oma autoga)
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Aastas on ca 10 päeva kus on väga rasked teeolud,mis kasu on üritusest kuhu saavad kohale tuldud vaid Niva omanikud.Mina elan maal ja kui ikka teed on umbes siis kõrvalteed avatakse alles peale tuisu lõppu.Ja tõenäosus,et selline ilm just selleks päevaks satub on alla 1:10.Aga selle võimalusega peab arvestama.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Esialgne postitaja Landy
Esialgne postitaja mess
Iseenesest teades et Wintercampile teab kui palju rahvast nii kui nii ei tule, siis mul on suvekodu Võrtsjärve kalda peal.
Asukoht on siis Võrtsjärve lõunatipust paarkümmend kilomeetrit põhja poole, Tartust 53 km kaugusel.
Siis ida või lääne kaldal? Mõni asustatud koht orjentiiriks?!:puzzled
Järvel sõites peab arvestama sellega, et üritus tuleb kooskõlastada kohaliku valla ja maakonan keskkonnaametiga. Muidu võib tulla paksu pahandust!
See koht asub Võrtsjärve idakaldal. Suurematest kohtadest ehk Rõngu (13km) ja Rannu (9km) lähemal.

Nagu aeg on näidanud, siis ega talvel oleks tulemas vast 5 - 6 max 10 autot. See pole aga teab mis palju. Kuna majake asub 10 m järvest, siis see nagu pooleldi oma hoov. Pealegi lähevad samast väiksed rajad, kust kalurid talvel masinatega peale lähevad. Paar viimast aastat on minijääradu tehtud ka, nii oma lõbuks mõni naabrimees on vahest sõitnud ja probleeme pole kunagi olnud.

Ma usun, et mõned väikesed sõidud saab ikka ära teha, ka ilma luba küsimata. Pigem on see, et kui küsima lähed, siis saadakse kole pahaseks. Nii ei ole muidugi ilus, aga...
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
e
enely111
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

WINTERCAMP 2003/2004

Postitus Postitas enely111 »

Igati tore mõte ja loodan ise ka sinna jõuda.Kahju,et ise mõnda head kohta välja pakuda ei oska,aga kohale tuleksin või Eestimaa teise otsa:lol.
m
miq
Foorumi kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 08 Dets 2002 19:24
Asukoht: Läänemaa
Autod: 2106&2121

Postitus Postitas miq »

läänemaal on ka talvel päris palju jääradu ja ööbimiskohti.;)
läänemaal poolt olen ise sellepärast, et ma saaks ka siis tulla.
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

Esialgne postitaja miq
läänemaal on ka talvel päris palju jääradu ja ööbimiskohti.;)
läänemaal poolt olen ise sellepärast, et ma saaks ka siis tulla.

njaaa tulge jah läänemaale :spin ja tõesti siin on talviti palju jääradasid......ja merepeal....seal lahedam kah :D niiiet mõelge sellele:rolleyes
d
dj speed up
Suletud kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas dj speed up »

kas campile saavad tulla ka lubedeta juhid (e. alaealised)?:sein
Suletud