WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

Juba toimunud üritused
Suletud
a
Agur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 25 Mär 2002 09:49
Asukoht: Klooga
Autod: pole ladat, pole probleemi

Kõhu tunne

Postitus Postitas Agur »

Mul selline imelik tunne et selle Campi orkunnimisest ei taha kuidagi midagi välja kooruda.

Paneme siis mingi aja lukku et saaks uurida majutust ja ka midagi reserveerida.

Kuupäevad on 31 jaanuar - 1 veebruar 2004.

Selleks ajaks saab enda asjad ikka nii aetud et oleks vaba:)

Loodan väga Lõuna Eesti rahva peale kes uuriksid kasvõi oma kodukandis majutus võimalusi.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja Rahu
Niisis täna kül juba 29 aga siiski käin välja omapoolse varjandi ja võimalused Tartu ümbruses WC2004 organiseerimiseks.

Välja on pakkuda siis asukohaks Saadjärv ja selle ümbrus, millest oli eelnevalt juttu ( eelmisel aastal 3 rada järvejääl) lisaks olen kuulnud varjante ka sellest et tehakse 1 rada ka põllule.
Saadjärv asub Tartust Jõgeva poole 15 km (piibe maantee) olemas tankla 3-5 km kaugusel Lähtel ja Tabiveres külakauplusi leiab samuti.
Majutuse koha pealt ümber Tartu sobivad kohad jäävad 200-300 EEKU piiridesse inimese kohta. Parim lahendus aga see, et Saadjärve kaldal olemas turismitalu mille ööpäeva rent 1200,- ja kuhu saab 8 magamiskohta + magamiskotid ja madratsid ise kaasa võtta. Olemas saun ja kaminasaal ja köök söögi tegmiseks - parim varjant minu arvates. Tõpsem hind ja kulud teda kui läen kinni panema.
See koht eeldaks aga osavõtu tasu on nii ja nii suurt (vaja välja arvutada). See on aga vormistamise ja asjaajamise probleem.
Ajakava. Teeks kogunemise laupäeval Tartus kuskil suuremas parklas kella 10-10.30 näiteks. Edasine pildistamine ühisvõtted jutupuhumine. Kell 11 stardiks kolonnis Saadjärve poole kus maha pidada jäärja lahing. (ehk annaks kuskilt mõne ehtsa VFTS kohale ajad et saaks ise ka maigu suhu tõelisest pu¹kast) omavaheline mõõduvõtt eelsõitude ja treeningua mis lõppeks parima väljaselgitamiseks (rändkarikas - sisse viia, osavõtumaks)
Kogu võstlus võiks kesta pimeda saabumiseni ja kui aega üle jääb saab lihvida oma sõiduoskust. Kohale kutsuda sõiduõpetaja võim õni rallimees kes oma kogemusi jagaks ja räägiks auto käitumisest ja juhtimisest libedal teel.
Seda viimast teha siis kas õhtul ööbimiskohas või siis päeval rajaääres.
Õhtune osa jääks siis saunale ja teadmiste kontrollile (mälukas) kogemuste vahetamisele ning omavahelisele tutvumisele (võibolla ka klubi kui MTÜ loomise arutelule), samuti väike grill või soe supp.
Hommikul hambad puhtaks väike hommikuvõimlemine ja siis tagurpidi sõit jäärajal.

minu arust on see ju väga hea variant?????? jeejee igatahes poolt :D
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kuna talvine aeg on äärmiselt kiire aeg, siis minul vähemalt üritustest osavõtt takistatud.

AGA kui kuupäevadeks 31.01.04 - 01.02.04 ning kohaks Saadjärv, siis mina ka kindlalt käpp, sest siis on Alma Materis vähemalt väike ajuderagistamise paus ning aega pisut rohkem.

Seega igati nende kahe pakutud variandi poolt.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

ma olen kah rahu ettepaneku poolt ja samuti nõus jejeega ehk siis... saadjärve ümbrus :D
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

Kahe käega poolt... teeme saadjärve ääres... ei ole eriti kaugelt teistelgi siis tulla... Tallinna omadel siis 150+ mõni kilts - ei tohiks ju ylejõu olla.Võru-Valga omadel ca. 100 kiltsa. Nii et eriti vahet ei tule. Hakkan siis vaikselt töölt jaanuari lõppu-veebr. algust vabaks sebima.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

olaaf ka Rahu variandi poolt ja lõpetab selle arutelu nüüd ära..

Camp toimub 31jaan - 1veeb. 2004

nüüd oleks vaja täpsemalt arutada seda Rahu varianti saadijärve kohta.. ööbimise ja sauna hinnad jne..
seega võiks nüüd keskenduda ühele kindlale ajale..

muidu tuleb KÕHUTUNNE kallale ;)
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Vastan ka siis !!!
tundub et otsus hakkab kalduma minu kasuks. ja kõvemad tegijad oma sõna öelnud nii et raffas rõõmustage:

HURAA OTSUSTATUD

WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa

Olen nõus asjaga tegelema ajan siis välja selle kongreetse koha käin ja vaatan veelkord üle räägin läbi omanikuga ja siis anna teada hinnad ja kui palju tuleb pappi välja käia per nägu.
EDU UUENDUSTES!
a
Agur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 25 Mär 2002 09:49
Asukoht: Klooga
Autod: pole ladat, pole probleemi

Siin leidub ka tragisid

Postitus Postitas Agur »

Vääga tubli Rahu, olen igati nõus sind aitama :)
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Mina ka selle nädalavahetuse poolt. Koolivaheaja viimane nädalavahetus, mis võiks parem olla kui klubi kokkutulek.
Ma ei tea küll täpset olukorda, kuid on mulje jäänud, et talvel L-Eesti kant igati nõutud. Seega olekski tark varakult kohad kinni panna.
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

võite siis arvestada, et mina ei tule:(. mul on palgapäev tavaliselt 4-8 kuupäev. ja kuu lõpus ei ole raha niipalju enam järgi, et sõita teise eesti otsa.:(
jahil
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Mul on siis sihuke jama. Muide olen sellega täiesti nõus............AGA, hetkel ootame mu naisukesega teist last, ja see peaks toimuma jaanuari lõpus:sein, ja ma ei oska midagi öelda kas tulen või mitte.50/50 ühesõnaga. Muide kui kõik korras siis olen kindlasti kohal, ja siis põhjus mõne viina koos klubi sõbradega ära juua:) Loodan et kohtume ikka!!!!
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Esialgne postitaja viaccess
AGA, hetkel ootame mu naisukesega teist last, ja see peaks toimuma jaanuari lõpus:sein,
Sellepärast ära küll pead vasta seina peksa. See ju ainult rõõm.
Kuskohast see laps siis tuleb. Ju siis koolist kui ranits seljas.:D
C
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

No selle bensiini ja raha ikka leiab, et sinna kohale tulla.... niiet i`ll be there! :D
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

ma ka sis vean enda relva sinna kohale :D
t
tantsivpilv
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tantsivpilv »

Jehuuu!!!Lõpuks jõuti ka otsusele!!!!Ja minumeelest täiesti õiglasele!!!!Väga rõõmustav!!!:spin
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Esialgne postitaja viaccess
............AGA, hetkel ootame mu naisukesega teist last, ja see peaks toimuma jaanuari lõpus:sein
Viaccess siin pole midagi mõelda, võta naine kaasa, ja kui sünnitamiseks läheb, siis saad igavese kimaga Tartu poole lennata - Saadjärve äärest 20 kilti ka ainult, mina pidin sama Käärikult Tartusse tegema :rolleyes - enne seda saab rajapeal kiiret sõitu harjutada ja mõtle kui uhke, kui ladaklubi eskort sind veel saadab :D

Effekt, sa pane kuu alguses paak täis ja käi kuu lõpuni jalgsi/bussiga tööle/kooli. Tegelt annab päris hea effekti, olen ise proovinud ;) - ära pahapärast võta, mul praegu niisama loramise tuju, aga tegelikult on effekt täitsa olemas!
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Selle sünnituse võime kohapeal ka vastu võtta.Ma olen korra abi ämmaemandat mänginud juba :D
56506878
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja effekt
võite siis arvestada, et mina ei tule:(. mul on palgapäev tavaliselt 4-8 kuupäev. ja kuu lõpus ei ole raha niipalju enam järgi, et sõita teise eesti otsa.:(
Kulla mees,milleks selline hala?:flaming
Sinna on KOLM kuud aega ja kui sa iga kuu 100/150 EEK kõrvale paned, siis oled nagu 5-kopikat kohal!:kuri
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Nüüd moderaatoritele!
Teeks siia uue teema, kus muust mulast (mis ikka otsustamise juures tekib) keskenduda ürituse sisulisemale poole.
Nüüd tuleks võtta päevakorda järgmised teemad:
*korralduslikud kulud
*osavaõtukulud/tasud
*majutus/toitlustamine
*ürituse programm

Teema pealkiri võiks olla:
WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Esialgne postitaja Landy
Kulla mees,milleks selline hala?:flaming
Sinna on KOLM kuud aega ja kui sa iga kuu 100/150 EEK kõrvale paned, siis oled nagu 5-kopikat kohal!:kuri [/quote]
see raha kõrvale panemine ei olegi nii kerge, kui sul peale auto ehitamise on vaja veel korteris teha jooksvalt remonti, toita naine jne. kui kuu alguses oleks, siis saaks kindlalt tulla, aga kuu lõpus ei taha mõelda sellele, et 300 eeki on järgi, aga istun nüüd autosse ja sõidan lihtsalt selle kõhu kõrvalt maha:D
ei hala ma midagi.. olen nõus tulema... aga kellegi teisega koos... nt. bensuraha jagab lihtsat ära...... siis saab veel kuidagi;)
sry..... kui halamisena tundus:D
jahil
Suletud