WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

Juba toimunud üritused
Suletud
e
E.R.I.K
Foorumi kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 17 Sept 2003 22:01
Asukoht: Maardu
Autod: Vaz 2102 1974a. ; Ford Sierra 1991a.

Postitus Postitas E.R.I.K »

mina olen tulija,kui nüüd raha homseks laekub!!!(hoitke pöidlad peos!!!!)(pidi laekuma juba nädal tagasi:( )
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

See küll ei puuduta otseselt tulevat üritust, kui kuna jutt juba e-klubi peale läks siis...

Võibolla paljud inimesed ei teagi selle klubi olemasolust...

Näiteks: Võtsin Tartu ainsast Favorast bena üks õhtu... ja sell ajal sõitis kõrvalpoksi tankima üks norm. välimusega 06 - toonklaas, antitiib... ühesõnaga viisaka väljagemisega masin... Läksin juurde ja küsisin, kas tegu on klubi masinaga?? See tüüp oli natuke üllatunud, kuid meeldivalt... Ütles et ei... alles sai masina ja nüüd ehitab jõudumööda. Küsis, et mis klubi ja kus tegutseb jne. Andsin niipalju infi kui hetkel oskasin ja soovitasin klubi leheküljelt kaeda... Mine sa tea... vast näeb ka üritusel seda venda kunagi...

Aga nüüd ürituse juurde tagasi... ootan aktiivset osavõttu... egas kogu aeg suht Eesti keskel siis üritusi teha...

Võibolla tõesti jääb see Tallina ja Haapsalu omadele nats kaugeks 300+ km ring, kuid ikka lähemal kui lõuna kandi rahval põhjarannikul käia...
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

Selline küsimus... kas kellelgi on suvisest üritusest ja ka rongkäigust miskit video materiaali????

Pakun välja, et võtan Wintercampile kaasa arvuti... kui kellelgi on miskeid kaadreid plaadis... samuti saaks vaadata päevaseid sündmusi, kui kellelgi digikaamera kaasas. Endal kahjuks ei ole :( . Või kui on videokassette siis võin kaasa võtta televusseri, aga keegi peab kaamera võtma, sest videot kodust selleks ajaks kaasa võtta ei saa...

Saaks õhtut sisustada lisaks saunale (see ka seal ju???)...
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

Põhimõtteliselt minuga tuleb vast yx vend kaasa kes filmib.....ja pildistab. tal on võimalus see värk arvutisse tõmmata ja plaadile keevitada kohapeal :D
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Televusser kohapeal olemas ilmslt scart pistikuga, aga kindluse mõttes võtke ka RCA kaasa.


Rahu
EDU UUENDUSTES!
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

tapke või pooge üles aga ma ei saa tulla ja kõik! Raha ei ole, auto katki! nii et ma olen uus e-klubi liige ... :(:sein:lol
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

tunnen ennast ka selles süüdlasena :( . kuid kahjuks ei ole hetkel niipalju enam raha, et veel sellel kuul ülejäänud jupid ära osta.
jahil
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas fibo »

nii Bergi viskame nüüd küll klubist välja :)

ja kus on öeldud et oma autoga peab kindlasti tulema . kui autot korda ei saa siis otsige teisi liikmeid kes üritusele lähevad .
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Esialgne postitaja berg
tapke või pooge üles aga ma ei saa tulla ja kõik! Raha ei ole, auto katki! nii et ma olen uus e-klubi liige ... :(:sein:lol
tsiteerin bergi sõnu...... asi ei ole ainult autos. õnneks mul rahad makstud, aga taskuraha peale tuleb veel mõtlema hakata.
jahil
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

uut kas see 150 sisaldab ööbimist ka ? muidu ma ka ööbija :D
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas fibo »

jah see sisaldab ööbimist
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Esialgne postitaja Lada 6
Üks küsimius veel millel Mess saab vastata kas tekid ja padjad olemas ja mida veel vaja kaasa võta?
kusagil eespool oli kirjas, et võiks ise kaasa võtta igaks juhuks magamiskoti. pidavat olema küll tekid padjad, aga kui rahvast rohkem tuleb siis ehk ei jätku. aga kaasa peab võtma hea tuju, võimalusel lada, mitteroolijad võivad sooja saamiseks muretseda jäägerteed ;) rohkem ei oskagi esialgu soovitada. eks süüa saab kohapealt ka osta.
loodan, et vastasin kõik täppi.
jahil
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Esialgne postitaja effekt
Esialgne postitaja Lada 6
Üks küsimius veel millel Mess saab vastata kas tekid ja padjad olemas ja mida veel vaja kaasa võta?
kusagil eespool oli kirjas, et võiks ise kaasa võtta igaks juhuks magamiskoti. pidavat olema küll tekid padjad, aga kui rahvast rohkem tuleb siis ehk ei jätku. aga kaasa peab võtma hea tuju, võimalusel lada, mitteroolijad võivad sooja saamiseks muretseda jäägerteed ;) rohkem ei oskagi esialgu soovitada. eks süüa saab kohapealt ka osta.
loodan, et vastasin kõik täppi.
Ega ei olegi siia midagi asjalikku juurde ütelda. Kohapea, peaks pood paari kildi kaugusele jääma, kuid autoga tulles ei peaks ju probleem olema. Ah jaa, kuna algul saadakse kokku lõunakeskuse parklas, siis seal ju pood mis sugune, et kõik tarvilik ette ära muretseda
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Esialgne postitaja effekt
Esialgne postitaja Lada 6
Üks küsimius veel millel Mess saab vastata kas tekid ja padjad olemas ja mida veel vaja kaasa võta?
kusagil eespool oli kirjas, et võiks ise kaasa võtta igaks juhuks magamiskoti. pidavat olema küll tekid padjad, aga kui rahvast rohkem tuleb siis ehk ei jätku. aga kaasa peab võtma hea tuju, võimalusel lada, mitteroolijad võivad sooja saamiseks muretseda jäägerteed ;) rohkem ei oskagi esialgu soovitada. eks süüa saab kohapealt ka osta.
loodan, et vastasin kõik täppi.
Mida Siis vaja on?

Hetkel on 18 inmest kes peaksid meiega olema sellel päeval, see aga tähendab seda, et tuleks kaasa võtta magamiskotte, patju mõned madratsid veel lisaks, kes saab, kel mahub. Hiljem võib jagada magamiskohad ja üksteisele pakkuda oma magamiskotti, või madratsit. Mõned voodid on ka kahele inimesele mõeledud kuhu saaksid paarid heita või siis hästi mahutada ka 3 inimest.

Toiduga on nii et sellise raffa hulga juures saab mõningal määral toitu osta. Hetkel siis 1200 krooni eest.

Tore oleks tõesti kui keegi võtaks videomaki kaasa koos eelmiste videodega et saaks neid koos vaadata ja komenteerida.:)

Igatahes on tulemas midagi erilist!!!

Nimekiri nädal enne üritust
EDU UUENDUSTES!
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

Ma võtan arvuti kaasa kui vaja... saatke privatile teade kui kellelgi miskit yritust plaadis... kui teateid ei tule siis ei võta kaasa ka:)
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Muidugi arvuti kaasa...kohale saabub ju kindlasti ka digikaid ning saaks kohe pildid arvutisse ning ei oleks probleemi, et kellelgi kaart täis jne...samuti need kes kavatsevad kaasa võtta digikad, samuti kaasa võtta ka ühenduskaabel ja ka tarkvara kui seda juhuslikult vaja peaks minema...ning kel plaadi peal olemas suvise Ladacamp'i video, siis see kah kindlalt kaasa...vot
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

sõber ka vict liitub meiega see 50 % :D tal auto on nyyd aaga selle 150 eek ja bena raha ta otsib praegu aktiivselt :D
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

ma käisin eile vaatamas seda kohta kus ööbime ja järve peal radu proovimas :D päris hea oli :D
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

INFO

:):):):):D:D:):):cool::cool::cool:
EDU UUENDUSTES!
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

saadjärve jääraja sõit või midagi sellist. laup hommiku hakkab!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Suletud