WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

Juba toimunud üritused
Suletud
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Niisis täna kül juba 29 aga siiski käin välja omapoolse varjandi ja võimalused Tartu ümbruses WC2004 organiseerimiseks.

Välja on pakkuda siis asukohaks Saadjärv ja selle ümbrus, millest oli eelnevalt juttu ( eelmisel aastal 3 rada järvejääl) lisaks olen kuulnud varjante ka sellest et tehakse 1 rada ka põllule.
Saadjärv asub Tartust Jõgeva poole 15 km (piibe maantee) olemas tankla 3-5 km kaugusel Lähtel ja Tabiveres külakauplusi leiab samuti.
Majutuse koha pealt ümber Tartu sobivad kohad jäävad 200-300 EEKU piiridesse inimese kohta. Parim lahendus aga see, et Saadjärve kaldal olemas turismitalu mille ööpäeva rent 1200,- ja kuhu saab 8 magamiskohta + magamiskotid ja madratsid ise kaasa võtta. Olemas saun ja kaminasaal ja köök söögi tegmiseks - parim varjant minu arvates. Tõpsem hind ja kulud teda kui läen kinni panema.
See koht eeldaks aga osavõtu tasu on nii ja nii suurt (vaja välja arvutada). See on aga vormistamise ja asjaajamise probleem.
Ajakava. Teeks kogunemise laupäeval Tartus kuskil suuremas parklas kella 10-10.30 näiteks. Edasine pildistamine ühisvõtted jutupuhumine. Kell 11 stardiks kolonnis Saadjärve poole kus maha pidada jäärja lahing. (ehk annaks kuskilt mõne ehtsa VFTS kohale ajad et saaks ise ka maigu suhu tõelisest pu¹kast) omavaheline mõõduvõtt eelsõitude ja treeningua mis lõppeks parima väljaselgitamiseks (rändkarikas - sisse viia, osavõtumaks)
Kogu võstlus võiks kesta pimeda saabumiseni ja kui aega üle jääb saab lihvida oma sõiduoskust. Kohale kutsuda sõiduõpetaja võim õni rallimees kes oma kogemusi jagaks ja räägiks auto käitumisest ja juhtimisest libedal teel.
Seda viimast teha siis kas õhtul ööbimiskohas või siis päeval rajaääres.
Õhtune osa jääks siis saunale ja teadmiste kontrollile (mälukas) kogemuste vahetamisele ning omavahelisele tutvumisele (võibolla ka klubi kui MTÜ loomise arutelule), samuti väike grill või soe supp.
Hommikul hambad puhtaks väike hommikuvõimlemine ja siis tagurpidi sõit jäärajal.
Igasugu ideed ja mõtted on samuti teretulnud.
Aega ei oska pakkuda hetkel aga minu arvamus järgi võiks WC2004 toimuda jaanuari kuus.

Tänan et lugesite ja kui on piisavalt toetajaid paneme asjad veerema.
EDU UUENDUSTES!
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

See päris asjalik....aga palju me seda raffast kokku saame sinna????
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

Hmm, kas keegi ei pakugi rohke variante välja, see kah muidugi sobib. Kokkutuleku kuupäev ei tohiks olla jah talveralliga samalajal, vast lähen kah ralli nautima :D
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
a
andu
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas andu »

asi selge tuleks aga teeme nädal 2 pärast talve rallit muidu ehk läheb kiireks
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

nii teen siis kah oma pakkumise kuigi olen juba hiljaks jäänd..kuna landy ütles et pakkumis teha kuni 28.09.03 aga loodan et vutate mu pakkumist ikka arvesse
nii siis pakkumine järgmine:
*asukoht haapsalu
*kogu värk haapsalu linnas 2km raadjuses rajad, ööbimin, tanklad, poed, baarid, ööklubid jne
*rada: nii radu on iga aasta olnud 4-5 erinevat..kui mingi rada tüütab võimalus minna tesie raja peale ja kui ühe raja peal on võistlused näiteks siis teised saavad seni kaua teiste radade peal kihutada ja juhul kui peaks juhtuma et tõesti jääle minek on ohtlik (mis on vähe tõenäoline) siis on olemas kohe varuvarjant haapsalu lennuväli linnast 2km ja saab ka seal asja edukalt aetud...sealgi mitme raja võimalus
*poed, tanklad, baarid: on 4 tanklat olemas mis töötavad 24h samuti toidupoode on 3-4 mis töötavad 24h samuti on baarid ja ööklubid avatud..kel tahtmist pärast jäält tulekut pidutseda vui niisama juttu puhuda ja on ka võimalus minna haapsalu uude ujulasse mis valmis sel aastal seal on suurepärased võimalused saunaks ja ujumiseks ujula on avatud kella 11 ja hinnad suht odavad
*majutus: selle asjaga on nüüd nii et pole seda asja veel kindlalt paika pannud..otsime ikka odavaimaid kohti 1 variant on tammiku hotel haapsalu linnas 200kr öö ja 2 odavam variant on mihkli hotell 150 kr öö ja mõlemas kohas on siis sauna võimalus
*väike kruiisimise võimalus: näiteks on võimalik veel sõita üle jää vormsile ja hiiumaale ja noarootsi...noarootsi ja vormsi vahel on olnud igaaasta jää tee ja eelmine aasta oli isegi hiiumaale kuna tõesti külm talv oli
ja no kindlasti ei jää olemata ka kolonnis kruiisimine linna pääl

ootan vastukaja ja kellel huvi võib küsida lisa infot siin või

meilis:keio.serbin@mail.ee
msn:keits_06@hotmail.com

või üks teine asjapulk (foorumis nimega KIX)
msn:txlk@hot.ee
tel:055653564
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

Olen Rahu ettepaneku poolt... võiks teha Tartu kandis. Juhul kui ta ka kuupäeva paika paneb siis olen kohe kahe käega poolt. Hea olek neid kuupäevi teada- saaks sessi ja töö aegu natuke sättida.
Kasutaja avatar
Tan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 06 Mai 2003 16:28
Asukoht: Saue
Autod: Subaru Impreza WRX STI, Lada Samara Rally 1600 109 KW/194N/m

Postitus Postitas Tan »

Serbin poisil päris mõnus idee:cool:, kui aeg paika pannakse ja asi tõesti haapsalus toimuma saab siis vb tuleks isegi(aga mis vahet sel kas tulen või ei;)).

Tartu ja L-Eesti kant jääb vähe kaugeks, samas saan ka aru sealtkandimeestest ja nende arvamusest haapsalu kohta.:sein
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Esialgne postitaja Tan
Serbin poisil päris mõnus idee:cool:, kui aeg paika pannakse ja asi tõesti haapsalus toimuma saab siis vb tuleks isegi(aga mis vahet sel kas tulen või ei;)).

Tartu ja L-Eesti kant jääb vähe kaugeks, samas saan ka aru sealtkandimeestest ja nende arvamusest haapsalu kohta.:sein
Minu arvamus asi Haapsalus teha on negatiivne sest sinna on Lõuna-Eesti ja Ida-Eesti meestel kõige pikkem tee, ja teadaolevalt on nendes piirkondades kõige raskem majanduslik seis mis ilmselt väljendub ka sissetulekutes. Kui panna kokku ööbimine, söök ja küte võib haapsalusse sõit maksma minna 1000-2000 krooni seda aga ei ole sugugi vähe.

Seedõttu pooldan igal juhul kas Tartu või siis kuskil Kesk-Eesti varjanti.

Ja hea raffas hakake arvamust avaldama et saaks asjaga tegeleda ja kongreetseid kuupäevi nimetama

Pakkun välja kaks varjanti
1. 13 - 14 detsember 2003
2. 31 jaan. - 1 veeb. 2004


Asi peaks oktoobri kuu jooksul saama otsustatud!!!:puzzled:puzzled:lol:)
EDU UUENDUSTES!
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas fibo »

jap 13-14 dets2003

ja löuna eesti sobib

ja töesti ei pea olema selleks järvejää kölbab ka möni plats

fibo igal juhul poolt

rahu edusulle
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Pole 100% kindel kas tulen, aga ma olen kah sama meelt nagu fibo.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

mina selle Jaanuari lõpu poolt:D
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Mina pooldan ka jaanuari-veebruari kuna aastalõpp kipub kõigil kiireks minema.Asukoha suhtes erilist eelistust pole.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

minu eelistused on jaanuar-veebruar
ja et üritus toimuks LÕUNA EESTIS
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Nagu juba eelnevalt ka mainitud detsember mulle ei sobi.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Mina ka rohkem jaanuari/veebruari poolt kui 12-13 detsember.

Minumeelest on mitu aastat järjest nii soojad talved olnud et detsembri keskel küll jää peale ei saa. Võibolla mälu petab - eks te värskendage seda siis.:lol
Kasutaja avatar
Tan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 06 Mai 2003 16:28
Asukoht: Saue
Autod: Subaru Impreza WRX STI, Lada Samara Rally 1600 109 KW/194N/m

Postitus Postitas Tan »

No su mälu siis eriti lühike:D tuleta eelmist talve meelde:puzzled
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Eelmine talv oli karm küll kohati.Aga ega siis veel kõik talved ühesugused ole,mõned jõulud tuleb kummikutes vastu võtta.
Muidugi kõik tahavad oma kodu kandis kokkutulekut korraldada.Ex kesk-eesti oleks kõige neutraalsem.Ja majutuse saaks ka kuidagi ära korraldad.Kuid kõige raskem oleks ikkagi leida mõni lume(jää)rada.Enamus on ju siiski kellegi maad kus midagi sisse lükatud on.Ja vaevalt nüüd iga aasta see omanik viitsib tahab seda rada teha.Muidugi on paar tehikat kus on iga aasta rada sees.Kuid ikkagi ma ei julgeks täie rinnaga lubadusi jägada,et talve on ja rada ka olemas.
56506878
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

No kus see "neutraalsus" siis oli, kui suvist yritus tehti... siis mõeldi ikka Päälinna rahva peale. Aga kui vaja... ja üritus L-Eestis ei toimu... kyll kohale saab tuldud... võtan Rocky ka pera peale või vv. kui ta teenistusest jooksu saan meelitatud:D
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas fibo »

seda nüüd küll et ei tea kas on lund vöi ei
tuleb lihtsalt aeg ja koht kindlaks teha
eks siis selgub mis ilm on
nönna me jäämegi siia heietama et eelmine aasta oli siis ja üleeelmine aasta oli hoopis sellel ajal
f
FlammablE
Foorumi kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 27 Mär 2007 00:07
Asukoht: Tallinn-Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas FlammablE »

L-Eestis on üldiselt käredam pakane, seega kui mujal lund pole, siis enamasti seal ikka natuke on. ise pooldaks lõuna-eestit, seal järvi palju, samuti käänulisi teid, kus samuti saaks võidu sõita. (kui vastavad ohutusmeetmed tarvitusele võtta). muidu oleks väga romantiline ja südantsoojendav üritus, kui oleks palju lund, natuke külmakraade, õhtul saun, väike soojendav jook ja siis magama ;)

pooldaks jaanuari, mul 13 sünnipäev ja siis ei sõida ma kuskil ega kuhugi paar päeva :D jaanuaris on alati ka natukenegi külma olnud, niiet siis on rohkem lootust, et ilmaga veab.
Suletud