SummerCamp 2006 (edukalt toimunud)

SummerCamp 2006 (edukalt toimunud)

Juba toimunud üritused
Vasta
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

katsun stroboskoobi ka kaasa võtta, hea süüdet kontrollida/sättida

*ja õhtul teeme stroboshow-d:spin
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
r
Rocky
Foorumi kasutaja
Postitusi: 220
Liitunud: 06 Apr 2002 17:04
Asukoht: Otepää
Autod: 2103

Postitus Postitas Rocky »

Mul kah üks suruja, võin ka kaliibri ja survemõõdiku kaasa võtta!
i
Indy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 659
Liitunud: 07 Aug 2005 01:54
Asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa
Autod: VAZ 21011 -`80 (projekt), Nissan Primera 2,0 TD
Kontakt:

Postitus Postitas Indy »

Väga hea!!!:D
Stardini on jäänud üks tund...
Kasutaja avatar
VRT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 92
Liitunud: 29 Nov 2005 09:35
Asukoht: Rakvere
Autod: Lada 21013, lada 21011

Postitus Postitas VRT »

Raveres on vähemalt kena ilm preagult sõiduks.
Kummid soojaks ja mineks:flaming:spin
Lada- Vene muskel.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

ma paraku yks esimesi kes campilt lahkuma pidi(ei olnud lihtsalt rohkem aega seal olla, töö ootas)
aga ka see yyrike sealoldud aega andis igati positiivse laengu
ilm oli supper, LADAsid palju, meeldivat seltskonda veel rohkem, lipp oli, hymnid olid(yks neist spetsiaalselt LADA auks), särgid-kaelapaelad-kleepsud jagati laiali, kiirendusvõistlus sujus tõrgeteta. kuidas pärast kiirendust asjad kulgesid, seda saab juba teiste camparite postitustest homme lugeda.
igatahes ei jää ma taga nutma kolmesadat kilomeetrit sõitu ja niimõndagi millimeetrit rehviprotektorit mis kiirendusrajale maha jäid, et kolm tundi campist osa võtta

Kytt elab kaasa kõigile camparitele kes tast rutjale maha jäid ja tunneb kaasa neile kes tulemata jätsidPilt
k
karl
Suletud kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas karl »

Minu poole pealt vaadatuna ka siis paar pilti:

http://karl.klamber.com/ladacamp/

Oma autoga seekord ei jõudnud sest eile oli sõbra sünnipäev. Seetõttu seisis auto päevläbi sõbra maja ees(oli ka nö. pohmellis).
Kasutaja avatar
IceStorm
Foorumi kasutaja
Postitusi: 254
Liitunud: 20 Nov 2004 21:03
Asukoht: Saaremaa
Autod: 2103 '74, 21063 '89, 21044 '96, VIS 23461-12 '02 & VIS 23464-10 '04

Postitus Postitas IceStorm »

Summercamp oli tõesti väga korda läinud. Lisaks toredatele üritustele mainiks kindlasti ära ka hea seltskonna. Kindlasti jääb meelde öine meeskonnavõistlus ning asjalik workshop.
Tänud eelkõige korraldajtele, kuid ka kõigile teistele meeldejääva ürituse eest!
Iga ilmaga aktsioonis!
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Suured tänud meeldejääva ürituse eest nii korraldajatele kui kohaletulijatele!

Ilm oli super, seltskond veel parem ning korraldus sujus ideaalselt!
r
Rocky
Foorumi kasutaja
Postitusi: 220
Liitunud: 06 Apr 2002 17:04
Asukoht: Otepää
Autod: 2103

Postitus Postitas Rocky »

Mina kah siis õnnelikult tagasi! Üritus igati kordaläinud. Eriti tahaks tänusõnad öelda Valdz-ile, Evele, Logmanile (kes oma saadud auhinna igati ära on teeninud), Messile, Dasf-ile tema starditüdrukule ja kõigile korraldajatele kes ürituse korraliku toimimise pärast palju oma vaba aega ja närvirakke kulutanud. Tagasiteel sai Rakveres söömas ja lossi vaatamas käidud ja juhuslikult sai linnaservas veel Tartsi ja tema "tehnilise abi" autot nähtud. Maanteel tahtis ka üks bumer veel jõudu katsuda-ju oli ta egole see ladaga möödasõit ikka liig mis liig.:D

to Tarts: pärast Rakveret ei koperdanud nimelt jalus, arvasin et see linn veel!:D
v
vazist
Foorumi kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 10 Okt 2005 21:24
Asukoht: pärnumaa
Autod: 07, 2x05, kastiga Niva, Pobeda, Volvo V70

Postitus Postitas vazist »

Uskumatu!
Poleks uskunud, et tänapäeval veel selliseid üritusi korraldatakse. Kummardan korraldajate ees ja teen kraapsu ka.
Organisaatorite auks seadistasin ümber ühe eesti vanasõna, mis originaalis peaks kõlama ,et palju juttu, vähe villa. Ümber häälestatult peaks see kõlama nii - "Vähe juttu, palju villa."
Kummaliste asjaolude kokkusattumisel väideti, et ma olevat kiirendusel istunud ühe võitja auto roolis ja seda tõendati ka väga meeldiva meenega, siis ütlen veelkord- uskumatu. Auhind rändas aga Väikse Vazisti riiulile, kes oli ju selle tegelik omanik. Diplomi riputan aga presidendi pildi kõrvale (küll ma selle ükskord muretsen).
Lugupidamisega Vazist.
Kasutaja avatar
VRT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 92
Liitunud: 29 Nov 2005 09:35
Asukoht: Rakvere
Autod: Lada 21013, lada 21011

Postitus Postitas VRT »

Tahaks paluda, et kõik annaks teada kuhu nad õrituse pildid üles panevad. Saatke neti aadress.
P.S Korraldus oli viimase peal, järgmine aasta jälle siis.
Lada- Vene muskel.
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Üritus oli väga hea,kahjuks pidin õhtu lahkuma oli üllatusi palju.Aitasin vahepeal mõne ladaklubilise auto ka paremini(loodan et aitas) käima.Kahju et,Valtzu ja Mossi teema jäi pimedapeale.
56506878
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Üritus oli tore aga lõppes kurvalt - Jonxxil juhtus meie maja ees avarii - BMW pani küljepealt sisse ja auto sõidukõlbmatu. POlitseid oleme oodanud juba tunnikese - ootame ikka veel. Olku tegi kiire telefoni kõne Valdzule ja ladaklubi julgestus on ka kohal - no kuskil 5 masinat on ikka :) Nüüd siis kambakesi ootame politseid ja mis edasi saab. Teine osapool põgenes - auto süütelukus võtmed ja uksed lahti ka.
Kui midagi uut, eks siis anname teada.

Nii 23.00 politsei saabus
Roolin nii kuis jaksan
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Kodus lõpuks. Kolagi lahti pakitud....
Vääga raske ja vaevaline oli minu jaoks tänane päev tegelikult. Olen surmväsinud ,aga õnnelik. Õnnelik sellepärast ,et mul on suur au olla sellise ühenduse liige.

Pilt

Tänan veelkord kõiki ,kelle pärast siin olen. Spets tänud Messile ,kes tegelikult selles kõiges süüdi on (ja nii ta algas...:) http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=7409 ).

Pilt

Pilt

Poisid ,plikad ,mehed ,naised ,me teeme seda veel!!! Ja juba üsna varsti. Ladaklubi on tõusuteel! Aidake kõik kaasa ,sest üritused muudavad meeldejäävaks osalejad ,klubi on osalejate nägu!
Valdz-Eve ,veelkord aplaus teile! Me suutsime end tõestada tänu teiepoolsele juhtimisele.
Usun ,et algatatud meenete-auhindade jagamine saab traditsiooniks. Tänan teid kõiki usalduse eest ja ei häbene siin teistelegi seda näidata.
Keps & Kolb Priidic-ult , poleerimine PuzUp-i poolt, selline ta on, tükk tüki haaval ühtne tervik, nagu meie Ladaklubigi.

Pilt

-----------------------------
Siiralt teie /Logman.
-----------------------------

Jonxx-poisist kahju.... :(

A veel... Küsimus Rotule suure ringi ees: Ka see olid sina ,kes täna Kohtla-Nõmmel kaevandusmuuseumi juures löriseva pitakiga liputamas käis? Kui nii ,siis miks lähemale ei julgenud tulla? :puzzled Kardad neid mehi vää? :lol

[Muudetud: 17-6-2008 logman]
i
Indy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 659
Liitunud: 07 Aug 2005 01:54
Asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa
Autod: VAZ 21011 -`80 (projekt), Nissan Primera 2,0 TD
Kontakt:

Postitus Postitas Indy »

23:00 sain minagi koju,kuna sõitsin veel Ardi juurest läbi.
Tänud kõigile!!!
Kõik oli tipp-topp...Ja ilm oli suurepärane.
Spetsiaalsed tänud dr.Tuhale,nüüd auto lausa "nurrub"
Ja tänud Ardile,kelle abi oli igati teretulnud,nii nõu kui jõuga.
Mida`s veel lisada...
Et kuulid rehvidesse ei tungiks ja BMW-d sisse ei sõidaks:mad:.
Tervist ja jõudu kõigile...
(671 km-i kahe päevaga läbi sõidetud)
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Teie olete juba enamus kodus, mina hetkel koos Eve ja Valdziga Haapsalus ja ootan praamile minekut. Sellest campist sai õudus unenägu ja lõpp oli eriti kurb. Lootsin jõuda 7-le praamile kuid väiksed probleemid ja 11 tundi hiljem loodan siis saada praamile.

Auto läheb maha kandmisele :(

Tahax tänada kõiki Ladaklubi liikmeid kes aitasid sellel masendaval õhtul. Erilised tänud Evele ja Valdzile kes oma une arvelt viitsisid mind ja mu pooleks sõidetud masinat treileril sadamasse vedada.. See on tõeline klubi vaim.

Ladaklubi - parim seltskond

Rohkem juttu oma reisi äpardustest paari tunnipärast kui koju jõuan
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
pedrox
Foorumi kasutaja
Postitusi: 586
Liitunud: 04 Sept 2005 15:07
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 21061, Vaz 21063, Audi A2 1.4, Audi A6 Allroad 2.7 Biturbo

Postitus Postitas pedrox »

vaatan et üritused on huvitavad siin ladaklubis.
kui järgmiseks suveks auto valmis saan siis pean kindlasti osa võtma.;)
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

t
tiit
Foorumi kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 06 Nov 2003 09:52
Asukoht: hiiumaa
Autod: 21083 1995
Kontakt:

Postitus Postitas tiit »

Väga mõnus üritus. Tänud kõigile kes asja korraldasid. Ise jõudsin koju kell 1 öösel. Nüüd juba töö posti otsas.
Kahju et Jonxi autoga nii läks, aga kes midagi ei tee ega sellel ei juhtu ka. Toetan moraalselt ja kui vaja püüan ka füüsiliselt abiks olla.
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Lada-Jussi saatis mulle ka meili ja tänas väga toreda ürituse eest - tundus et neile meeldis :)
Ja nad ootavad huviga võistluste tulemusi ka - nagu me kõik :P

Samuti on Lada-Jussil olemas ka eelmisest suvecambist video, aga ta ootab siis see nädalavahetus et keegi sellele järgi läheks Mansioncampingusse ;)
Roolin nii kuis jaksan
Vasta