Kevade ärasaatmisgrill Võrtsjärve ääres --> ( Edukalt toimunud )

Kevade ärasaatmisgrill Võrtsjärve ääres --> ( Edukalt toimunud )

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Kodus. Essa!:lol edit:Via jõudis ette ....:D

Võib öelda vist et üritus läks asja ette. Ju ta ikkagi läks ,sest saime suvekämbiks mingid plaanid peetud ja kämbi raames peetavate miniettevõtmiste kordamineku eest ka vastutajad määratud. Vähemalt ei pea seal üks mees seitsme eest rabelema. Igal mingi võistluse/mängu toimumise eest hoolitseval mehel ja ka naisel on oma roll teada. Loodame ,et kõik sujub suurepäraselt.
Samuti otsustasime veelkord juulikuus kokku saada ,et kogu ajakava täpsemalt paika panna ,rääkida kämbi organiseerimisel tekkinud takistustest (kui on) ja kogu selle jutuvada kõrvalt pidada maha ka väike mõõduvõtmine või treening kuskil kardirajal. Loodan ,et Dasf ikkagi valmistab uue kohtumise ette ja alustab siis juuli algul järgmise vaheürituse teemaarenduse siin foorumis.

Lobisesime päris tuliselt õige Ladaklubi teemal. Millise õige? Noh eks ikka sellise ,millel oleks vastutustundlik juht(kond) ,mis oleks ametlikult Eestis registreeritud ja millega saaksid ka teised instantsid (pangad ,firmad ,ettevõtted jne...) arvestada kui võrdväärsega.
Lood ja vaidlused sel teemal ei lõppe enne ,kui saame oma klubi registrisse kantud.
Palju tuliseid sõnavõtte ,kisa ja hala ootab ees. Nagu hr.Meri omal ajal ütles :"Julgen lubada higi ,verd ,pisaraid..." Täpselt seesama hakkab painama meid ka tulevikus. Üleminek pole kerge.
Omalt poolt luban ,et olen selleks valmis. Tööks ,et idee saaks teostatud. Täna Vehendi rannas olnute suust oli kuulda päris palju poolthääli. See ,et teema sai tuliseks aetud ja kõvasti vastu vaieldud ,tähendas vaid seda ,et tahtsin näha ,kui suur on MTÜ pooldajaskond. ;) Eelseisvad raskused kohutavad pisut ,aga kambaga arvan neist üle saavat. Põhiline on ,et keegi ei taganeks ,vaid ikka edasi ja edasi. Kes ei taha edasi minna ,võiks kohe koju jääda.
Mõelge ,uurige MTÜ-na tegutsemise kohustusi ja tehke see otsus endas.
Kas mina olen selleks kõigeks valmis või mitte? Kas jään edasi ripatsiks või hakkan klubisse ja tema tegemistesse lugupidavalt suhtuma ning kus vähegi võimalik ,löön seal kaasa? Kas olen võimeline oma suuvärki koomal hoidma ,et mitte solvata mürgiste märkustega teisi klubiliikmeid? Jne ,jne.....
Ladaklubi peab saama ühtseks pereks ja ta saab eksisteerida vaid siis ,kui jäetakse kõrvale kõik isiklikud ambitsioonid ,tegutsetakse ühise eesmärgi elluviimise nimel ja kus iga klubiliige tunneks end kui pere liikmena ,kes on alati teretulnud mistahes kokkusaamisele või ettevõtmisele.
Sinna saavad kuuluda vaid need mehed-naised ,kes võivad üksteise kohta kindlalt väita ,et "vot nendega läheks ma luurele!"
Aeg saabunud tõestusteks. Tõestame tegudega. Lubadused on nulliväärsed.

Suured tänud Teile kõigile ,kes kohale tulid!
Valdz ,Eve ,Tarts ,Marge ,Via ,Valentina ,Mess ,Kalli ,Rocky ,Reelika ,Dasf kaasaga ,Priidic kaasaga ,Kütt ,Ando ,Zajetz ,uudistaja Urmas ja mina Heiliga.

Näeme joonel juulis!
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

tallinna ekipaaz jõudis ka kodumaile
igati mõnus ja produktiivne kogunemine oli
värske õhu myrgitus missugune :D
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Vestlus klubi ja Summercambi teemal venis nii pikaks, et tekkis tunne et ujuma ei jõuagi :)
Vähemalt said ülesanded jagatud ja räägitud mis vaja.
Väga mõnus üritus ja seltskond oli tasemel, nagu alati. :cool:
Jõud taga, peab minema.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Mõnus seltkond, arukas jutt ja soe vesi :spin mis veel elust tahta.

Paar pilti ka:

Pilt

Pilt
i
Indy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 659
Liitunud: 07 Aug 2005 01:54
Asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa
Autod: VAZ 21011 -`80 (projekt), Nissan Primera 2,0 TD
Kontakt:

Postitus Postitas Indy »

...Ja sel ajal kui lugupeetavad ladaklubilased nägid und kaunist kohakesest Võrtsjärve ääres,lahendasin mina kolme kaklust...:kuri
Kompensatsiooniks tegin pärastlõunal väikese väljasõidu Potsepa karjäääri, kuna "hammastega signalisatsioon" nimega Bessy nõudis jahutust...:D
Eks siis ujusime võidu ja nautisime päikest,vett ja taksikoera, kes muidugi kiiresti ohutusse kaugusse viidi...(ega emased ju nalja mõista kui jooksuaega pole)...:P
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Algselt postitas: Indy
...,lahendasin mina kolme kaklust...:kuri
Oli Võrtsu ääres ka sellest juttu....
Tiba teise kandi pealt ,aga ega me mööda pannudki ,kui arvestasime ,et kui Indy kah Rutjale tuleb ,siis saame tugeva toe turvatiimile lisaks.
i
Indy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 659
Liitunud: 07 Aug 2005 01:54
Asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa
Autod: VAZ 21011 -`80 (projekt), Nissan Primera 2,0 TD
Kontakt:

Postitus Postitas Indy »

...Otooot...,et teised pidutsevad ja mina turvan...:mad:
Ma tahan ikka ka pidutseda :cool:
Kõik oleneb muidugi,millise astme turvalisust vaja on...:P
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Seda oligi arvata :D:D:D
Eks saavad kõik pidutseda ,lihtsalt mõned kodanikud peavad natuke tagasi hoidma ,et kõik tema vastutusalas sujuks ,üritused saaksid kenasti läbi viidud ja mingeid jamasid ei juhtuks. Noh nagu alati suuremate kogunemiste juures.

Selleks tuleb peagi uus teema ,kus siis kõik enam-vähem täpsemalt kirjas.

Seniks kärsitut ootamist soovides

/ Logman.
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

üritus oli tõesti tore tänud
Vasta