LADA CAMP 2003

LADA CAMP 2003

Juba toimunud üritused
Suletud
p
pvr
Suletud kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

hmmm

Postitus Postitas pvr »

Kirjutasin tna kaitseministeeriumile kirja kus kysinsin maade taotluse planketti vaatab mis saab sellest asjast, muidugi olex tore õpilasomavalitsuste liidus uhkeldada, et olen kaasa aidanud laada klubi yrituse korraldamisele ja selle käigus igast ametitega sekkeldanud :bouncing ja ma teen seda hea meelega aga kas siin on keegi vanem (staazikam) liige kelle nime abil saax asja ajada ja kes tunnex siinseid nägusid... ma ei tea see oli suht suvaline lausete purse aga järsku keegi saab aru ja mõistab :puzzled
2
2104
Suletud kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas 2104 »

Selline asi, et Fibo vist küsis infot Landy käest mida ja kellele kirjutada. Peab lihtsalt Fibo käest teada saama kas ta kuskile on mingeid avaldusi saatnud. :)
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Kuidas edeneb?

Postitus Postitas Landy »

Märkamatult on 10 päeva mu eelmiset kirjast siin mööda vuhisenud. Uuriks, kuidas liskas Fibo välja langemisel orgunnijate rivist asi eneneb?:puzzled
Kas on asjaajamises mingeid positiivseid liikumisi ja on ehk peasüüdlase(loe peakorraldaja) leidmisel mingeid edusamme tehtud?
Juunikuu kohe uksele koputamas aj ega venitamisega asja premaks ei tee.

Jään huviga edsisi arenguid ootama.:rolleyes
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

lada camp2003-liitunud inimeste nimekiri

Postitus Postitas kopec »

rakveres ja maakonnas saaksin asju ajada küll,ainult ma ei tea kust otsast pihta hakata.:puzzledkui nüüd keegi targem annaks käsu kätte,siis poleks siin kohapeal toimetamisega miskit muret.äkki keegi helistaks nr05573672 ja annaks käsu kätte
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

No nii. Kuu aega täpselt ürituse algusni!:cool:
Pikast vaikusest siin rubriigis võin välja lugeda, et kõik organisaatorid kulutavad ametkondade uksi ja määrivad hoogsalt pabereid :puzzled
Äkki valgustate kaugel organiseerimise järg on?

Ise viibin teie seltskonnas virtuaalselt, sest maine keha on kohas:
http://www.4x4offroad.ee/suvi2003/
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Aga kui tuleme Valgast, ja Võrust ja pole kohta, mis siis saab:puzzled Aga kohtuda tahaks väga. Valgast on 2 tulijad kindlasti.
Eriti ei taha paar tundi jobutada mingi Rock al mare platsis (nagu vaz.ee mehed) ja tagasi sõita:( Võtke ikka käsile, mina ei saa nii kaugelt midagi teha.....
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

Minu mõte siis ürituse edasises korralduses järgmine... Tahaks korraldada väikse tiimi (2-4 inimest), et ülesanded oleks vastavalt võimalustele võrdselt jaotatud... Hetkel on huvi üles näidanud ainult -=jeejee=- !!! Kui on veel 1-2 hinge kes sooviksid liituda, et oma panus anda palun saatke mulle privaatsõnum või hel numbril "056-223-112" !!!

Hetkel on fifty-fifty võimalusega olemas sõjaväe telk, koos elektriga, kuhu mahub nii kosutavat märjukest jooma, BBQ staffi sööma ja ka siis kõige varasematele kustujatele, kes telgita, leidub ka magamiskoht (enda madrats ja magamiskott kaasa). Telgis on ka elektrigeneraator (220V), nii et kohvimasinad kaasa:P Aga jah nagu kõigil headel asjadel juures oma kurvem tõetera, siis see telgi asi oleneb selles, kas see on vaba :(




Seda kõike selleks, et SELLEST peab ju MEGAHEA üritus tulema :D:D:D
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

See telk oleks küll :cool:

Tekkis paar küsimust/ideed.

Kas mõni võtab naise ka kaasa, endal plaanis elukaaslasega väike Eesti ringkäik samal ajal, et siis hüppaks sealt ka läbi. Aga kui ainuke naine seal siis hakkab tal seal igav.

*Plaanis on näitus/paraad. Igaüks võiks tutvustada oma autot/mida seal teinud on.
Siis valiks 2003 aasta:
1) Originaalseim ziks.
2) Kiireim
3) Parim ideeline lahendus
4) Sportlikum
ja pakkuge veel.... Ja oleks olemas ka diplomid, ja kui võidab siis ka oleks N: Avatari all kohe mingi kiri et 2003 aasta ... kategooria võitja.

*Et kui saaks rinnasildid kuskilt. Kuna raffast tuleb päris palju ja et minul on jube halb nimemälu:P.
Stiilis n:
Valdz
alias
Indrek Valdmann
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Mis! Loomulikult naised, lapsed, vanaisad, vanaemad ka kõik kaasa. Siis ikka korralik kogupere üritus kohe!

Kuna inimesed saabuvad eri piirkondadest, siis võiks lisaks peakorraldajatele olla ka niinimetatud piirkondlikud pead, kes organiseerivad omakandi inimeste kohalejõudmise ühtse rongina. Samuti selle et ükski ladasõber ei jääks ajutise "peakangelase" rivist väljas oleku või puudumise tõttu üritusest kõrvale, vaid saaks kaasa võetud.

Lisaks võiks omakandi mehed, kes enamasti üksteist ikka paremini tunnevad ju ka kopereeruda, et kes võtab suure telgi, kes õlled ja kes vorsti. Piirkondlike peade ülesanne olekski välja selgitada, et kui palju ümberkaudseid tulemas on, ning nendega siis eelpool mainitud asjad paika seada.

Ürituse korraldusest veel nii palju, et pakuksin välja sellise stsenaariumi, et esimene ots on saabumine ja esmatutvuse tegemine - mõned juba on tuttavad, mõned veel mitte. Saabumine oleks siis piirkondlike "rongide" kaupa. Mis leiaks aset reede õhtul. Siis peaks kõik tööd läbi ka olema ning keegi ei tilgu üksikult.

Laupäev oleks siis aktiivne päev - hommikune osa võiks olla sportlikum, kus selgitatakse kiireim lada, kauem kahel rattal külg ees sõitev ning kaugemale hüppav lada. Kõige tugevam ladamees jne.

Õhtu poole jääksid rahulikumad üritused nagu kaunima originaal ja tuunitud lada, Miss Lada :rolleyes jne valimised. Ning veidi lõbusam pidu.

Pühapäev algab hommikuse äratuse ja linnulaulu kuulamisega, hambapesu ning meenutustega eelmisest õhtust. Siis aega mööda kodinate kokku korjamine ning kodupoole sõit.

See oli nüüd minu nägemus asjast, millele võib kommentaare esitada. Samuti olen põhimõtteliselt nõus olema Tartu kandi seltskonna eesotsas.

meiliaadress on pinkslips@hot.ee
ning telefon 056 357 107

Paremat ja head ladatamist kõigile!
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

Suured tänud -mess-! Väga asjalikud mõtted... niisiis järgige messi antud nõuandeid... mina ja -jeejee- oleme siis tallinna poolt paberimäärijad...

056223112
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

sain täna lõpuks politsei kohta kah tiba infi.rakvere kandis on ainult 1 politsei 05.teoreetiliselt oldi selle poolt,et see üritusest osa võtaks.asi täpsustatakse lähipäevil.üldiselt oli sealtpoolt küllaltki soe suhtumine üritusse,poleks nagu oodanudki!kui midagi veel selgub-annan teada!!!
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

minu poolt asja kurvem uudis, et kuna leidsin töö endale, siis hetkel väga kiire... reede vaba päev siis aktiivsemalt asja juurde :)
Kes soovib tulla vaatama... hüüru forelligrilli. tallinna kesklinnas 12 km. õismäelt 6 km... mööda paldiski mnt vääna jõe silla kõrval... töötan seal ja väga hea kala seal:P


Okok reklaam...
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
r
Rocky
Foorumi kasutaja
Postitusi: 220
Liitunud: 06 Apr 2002 17:04
Asukoht: Otepää
Autod: 2103

Postitus Postitas Rocky »

Nii Nii, sain kah lõpuks arvuti juurde ja endast märku anda! oleksin kah tulija ja võtaks ühe 06-e kah sappa! niiet kui Mess see Lõuna-regiooni komandör on siis äkki võtate meid kah tuulde(ise Otepäält muidu!)
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Esialgne postitaja Rocky
Nii Nii, sain kah lõpuks arvuti juurde ja endast märku anda! oleksin kah tulija ja võtaks ühe 06-e kah sappa! niiet kui Mess see Lõuna-regiooni komandör on siis äkki võtate meid kah tuulde(ise Otepäält muidu!)
Pange ennast nimekirja ka siis täpsem ülevaade, praeguse seisuga on registreerunud 15 tulijat. http://fast.serve.ee/camp.php
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

kuna Berg on nn rivist väljas.. (st töö ori) huvitaks mind kes siis asja orgunnib.
juuli algul on mul nädala sees mõned vabad päevad. kui jeejee ütleb kaugel asi on siis võtaks osa orgunnimise koormat enda õlule . saadan talle ka u2u
kui veel keegi on huvitatud siis ruttu siia kiri. mitme inimesega saaks ruttu LADAKLUBILE toredad suvepäevad :spin

Registreerimisest nii palju, et seda pole mõtet vist enne teha kui selgub kes-kus-mis..
Igatahes jään ootama!
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

vahepeal selgunud järgmised seisud-sain kokku kohaliku valla maakorraldajaga,ta andis kaitseministeeriumist mingi ametniku numbri,kes peaks selle rutja lennuväljaga tegelema ja kellelt saaks loa seal üritusi korraldada.helistasin-nemad vastu pole,et seal üritusi korraldatakse,kuid igal juhul tuleb teha neile avaldus kus oleks ära toodud:toimumise koht ja kuupäev--mis klubi--kas on registreeritud kohalikus politsei korrakaitse punktis(selle ma tegin juba ära.)--avalduse esitaja kontakt andmed,selleks et saata kellelegi kirjalikult luba--ee...rohkem polnudki.kindlasti peab sinna kirja panema ,et hoiame territooriumi korras ja muud sedasorti... avalduse saab saata ka e-mailiga,aadressi saab kaitseministeeriumi kodulehelt.teeksin seda ise,kuid minu teadmised arvutitest pole just kõige paremad ja ma usaldaksin selle töö kellelegi staazikamale.kuid venitada selle asjaga ei maksaks,see kuu saab läbi ja siis ongi juba üritus käes kah. jätan siia igaks juhuks oma tel. numbri kui keegi selle asja kohta midagi küsida tahab.---05573672---noh,julget peale hakkamist !!!
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

no nii, ma ka nüüd siis pikalt jaani pidamiselt tagasi :D:D:D
tunnen bergile kaasa, sest ma ise ka tööinimene
selle avalduse värgi teeme ära nagu nalja. oleks siis vaja teada ainult seda maili aadressi kuhu saata ja kontaktisiku nime, kellele kiri adresseerida.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Sai vahepeal pisut piirkondliku promootori kohustust täidetud ja väike lehekülg eelkõige Lõuna- Eesti inimeste jaoks püsti pandud. Vast leiavad asjalikku infot sealt ehk teisedki.

lõunaeestlased, kellel on huvi üritusele tulla, andku kindlasti endast teada, ka need, kellel siksi ei ole üheskoos tegutsedes annab ju korraldada, et ükski ladasõber koju ei peaks jääma.

Minu isiklik tagasihoidlik arvamus on, et ka mõne teist marki autoga tulek ei tohiks olla takistuseks, peaasi, et oleks huvi ürituse ja ladade vastu.

igatahes edu ja vaadake www.dcstiil.ee/camp
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

no nii lada raffas. lennuvälja n.ö kasutusõigus on põhimõtteliselt olemas. täna faxisin neile avalduse ja varsti loodan leida oma postkastist ametliku loa. ja seda ei pidanud mitte läbi kaitseministeeriumi ajama, vaid läbi kohaliku maleva.
siis veel tahaks teada, et kas see kohaliku konstaabli luba on kirjalik või suusõnaline???? kindlasti peab olema kirjalik. ja siis on veel vallast ka vaja ühte paberit, mille hankimisega ma praegu tegelen.
ühesõnaga ma maadlen siis paberimajandusega ja ma loodan, et eelkõige berg ja muu rahvas vaataks mis kohapeal ette võetakse.
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Ettepanekud ja tegevused seoes üritusega

Postitus Postitas Landy »

Esmalt tuleks ära kasutada Rutja Lennuvälja eelised:
*Korralik rada vigursõidu ja kiirendmaise jaoks
*Piisavalt rehve vigursõidu jaoks
*Võimlik piirata territooriumile sissesõite
*Head telkimisvõimlused
*Korralik mererand u 2 km kaugusel
*Pood u 4 km kugusel Karepal
*Bensukas ja suurem pood u 10 km Kundas

Põnevatest kohtadest veel:
*Toolse linnus umbes 6-7 km
*Vihula mõis umbes 7-8 km
*Sagadi mõis (söögikoht) u 15 km
*Pajuveski liiva karjäär (Niva meestele) 5-6 km
vt alates:
http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... mage13.htm /> *Kuna külje all Aru paekarjäär
vt:http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... image8.htm

Koha miinused:
*Puudub mage(joogi)vesi (Vaja tuua kanistritega)
*Puudub elekter ja valgustus (vaja rentida genekas)

Ühet asja tuletan teiel meelde:
*AUTOÜRITUSED JA ALKOHOL KOKKU EI KÄI (sh. õlu)
Kui õhtul mõni pudel lahti korgitakse, siis tuleb autod seisma panna. Muidu ei jõua keegi vigaseid ja sante kokku lugeda.

NB!
*Rada ja telkimisplats vajab prahist puhastamist (Vajab eelnevid talguid)
Seega võiks kõik huvilised toimumispäeval varakult kohale tulla, töökindad ja prügikotid ühes võtta ningühiste jõududega peaks meile vajalik raja osa olema 1-2 tunniga puhas.
Ühtlasi annaks selllised "talgud" hea sissejuhatuse LADAKLUBI ühistegevusele ja rahva omavahelisel tutvumisele.


Pakun välja tegevusi karepa lennuväljal.

*Näitus-paraad
*Varuosade laat
*Viktoriin LADA-de tehnika ja ajaloo teemadel
*Vigursõidud ("pimesik", "pudelikorjaja", "tagurpidislaalom"
Kui vaja võin viimased organisaatoritele lahti seletada.

Varuosade laada idee pakkusin välja seetõttu, et kindlasti vedeleb kõigil garaazis hulgaliselt mõteteut kola, millest tahaks lahti saada. Miks ka
mitte oma Lada müüki panna.
Teislt võib seal samas jõlkuda ka mõni kodanik, kes just antud juppi juba tükk aega paanililset taga otsib.
Üks asi on foorumis kirjeldada või pildiga reklaamida, teine asi on vana hea kombe kohaselt oma kaupa kiita ja teistel poolt ikka käega katsuda
ja hinda tingida.
(Ardi ilmset laoks kohe mõne pakibussi maast laeni täis ja oleks nagu autolavka palatsis)



Veel veidi kohast:
Kohalkäinud said ilmselt koha suurusest ettekujutuse ja mõistavad, et tegelikult ei suuda nii väike seltkond seda ala täieleikult kasutada.
Seega on ettepanek koht jagada sektoriteks.
*Telkimisala (ääristada lindiga, et keegi seal autoga ei sõidaks
*Parkimiala, kus niisma ei siiberdata(ääristada lindiga)
*Kiirendusrada (ääristada lindija rehvidega, et keegi ette ei jookseks)
*Vigursõiduplats

Kui kõik need kokku võtta, siis ikkagi jääb 2/3 territoriumist kasutuseta.

Soovin korraldajatele edu ürituse programmi koostamisel. Loodetvasti on minu ettepanekutest kasu :cool:
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Suletud