Ladaklubi lipu pühitsemise tseremoonia. Toimunud ,saadaval video!

Ladaklubi lipu pühitsemise tseremoonia. Toimunud ,saadaval video!

Juba toimunud üritused
r
Rocky
Foorumi kasutaja
Postitusi: 220
Liitunud: 06 Apr 2002 17:04
Asukoht: Otepää
Autod: 2103

Postitus Postitas Rocky »

Kuna vist kõik kohalkäinud on oma sõna juba öelnud, ei saa isegi jätta seda tegemata. Tore nädalavahetus oli! Ilmaga vedas kõvasti ja öömajaga kah. Üritus oli tänu moosikule veidi ebatavalisem kui oleks oodanud-nii meie kui Padre:D Suured tänud Logmanile, kes meid Viljandist saarele ja tagasi sõidutas-mitte ainult selle pärast, et mu lada soolast merevett ja rooste minekut kardab, vaid ka puht majanduslikel põhjustel.

Üritusest sai tehtud ka mõned pildid aga nende üles panekuga raskusi.
Kokkuvõtteks, hea et nüüd siis see lipp olemas on ja jään lootma suuremat huvi ja osavõttu järgmisteks üritusteks!;)
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Nõnnamoodu ,head lugejad. :(

Nädal juba möödas Saaremaal käigust ,aga lubatud tulemusi pole.
Olen nüüd parajalt plindris selle vändatud videoga. On teda uuritud-puuritud siit ja sealt ning toppama jäin probleemi ees ,kuidas teda veebikõlbulikuks saada. :P Paras peavalu on selle VHS-i transleerimise ja konvertimisega arvutisse.
Võimalused ,mida proovitud ja läbi mõeldud ei anna minu saepuruajude puhul tulemusi. Pole mu arvutil sellist head auku ,kuhu juhtme saaks pista ,pole sellist asja ka sõprade omadel. Eile katsetasin külapeal S-video kaudu ,aga sealt käib hoopis n.ö. väljakäik telekasse ,mitte vastupidi. Sisse saamiseks peaks olema Video IN auk ,mida saab vaid koos pea 1000.-eeku maksva TVkaardiga.
Järgmine võimalus oleks salvestav DVD-seade ,millel parimal juhul ka VHS-kasseti pesa ühes tükis küljes. Jällegi minu tutvusringkonnas puudub.

Veel võimalus ,kel nüüd siin lugejatest on kogemusi ja võimalused see kassett plaadile saada ,siis andke teada. Priva ,tel. ,mail .....

Ja viimane võimalus!
Annate teada ,kui palju pean tegema VHS-koopiaid ,et siis Summercambil või mõnel muul kokkusaamisel neid teile lahkelt jagada. Hind tuleb sel juhul kassett+kirves :D "Kirves" läheb teadagi ,kuhu..... ,kasseti raha tuleb minu taskusse tagasi.

Arvutitaibud ja muidumeistrid! Ootan igasuguseid konstruktiivseid ettepanekuid ,nõuandeid ,soovitusi!
See oli A ja veel on B: :lol
Vahemaa ei ole takistuseks ,kui asi kindel on!
t
tiit
Foorumi kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 06 Nov 2003 09:52
Asukoht: hiiumaa
Autod: 21083 1995
Kontakt:

Postitus Postitas tiit »

Nüüd siis sedamoodi et pead hiiumaa reisi ette võtma:lol
Mul on võimalus olemas, pane kasseti koopia posti ja saadan plaadi vastu.
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Nii... minutehtud pildid siis siin...
http://www.caravanrent.ee/ladaklubi/alb ... p?album=31
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Hakkas meeldima?

Pilt

Pilte vaadates tuleb meelde et oli igati tore kruiis ;)
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Hakkasin sobrama Maa-ameti kaardirägastikus ja ühtlasi tegin ära selle töö ,mis enne Saaremaale sõitu tegemata jäi.
Poisid ,jäime minu viitsimatuse tõttu paljust ilma :sein
Käisime Dejevo raketidivisjoni baasis vaid väga haledas kohas ja võib öelda ,et ei näinud mitte muhvigi sellest tegelikkusest ,mis seal asetseb.
Meie teekond sai punasega märgitud ,aga mida ei teadnud kuskilt otsida ,olid komplekside paiknemise kohad. Need sinise ruudu sees hoopis kaugemal:

Pilt

Suurendatuna näevad need kolme raketipatarei platsid välja sellised:

Pilt

Ja siin siis veel suuremalt ühe patarei kuue kompleksi stardiplats:

Pilt

Kuidas nägi välja kogu see kupatus vene ajal ,kui kõik töötas ja toimis nagu priidu viiul ,võib igaüks vaid ette kujutada. Tänaseks on see ajalugu.
Kel suurem huvi tekkis ,siis Karujärve ääres paiknenud Dejevo baasi relvastuse jne. kohta on päris palju infot Militaarnetis. Otsingusse "Dejevo" ja lugemist jätkub pooleks päevaks ka teistest militaarsetest vaatamisväärsustest.
Noored ,hoiatus siitpoolt! Igale poole ei maksa ilma dosimeetrita kolama minna!

PS! Konverditud videomaterjali saan kah lähipäevil kätte ,nädala lõpul katsun toimetatud saada.
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Pikk see video lõppkokkuvõttes tuli ?
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Kassetile sai teda tunnijagu.
Mingi täielik anomaalia või värd kasset sattus ,sest peal on kirjad EMTEC 90 ,aga pilti sai vaid 60 minti.
Uuel nädalal jõuab ehk plaat Hiiumaalt minu postkasti (kui vahepeal merre ei kuku ,mine neid postituvisid tea....) ja siis nädalavahetusel katsun kõik läbi töödelda ,et saaks vähemalt ametliku kirikuosa siia kõigile vaatamiseks üles sättida.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Vasta