TÄNA (21.09.05) Vanatehnika Lustisõit 19:00

TÄNA (21.09.05) Vanatehnika Lustisõit 19:00

Juba toimunud üritused
Suletud
a
AaClub
Foorumi kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 13 Nov 2003 22:54
Asukoht: Tallinn Liiva
Kontakt:

TÄNA (21.09.05) Vanatehnika Lustisõit 19:00

Postitus Postitas AaClub »

Viies Vanatehnika Lustisõit toimub teisipäeval, 20. septembril. Marsruudiks Nõmme turg - Saue mõis.

Algus, nagu ikka 19:00 Nõmme turu parklas. Sealt sõidame 19:30 paiku parempöördega välja, mööda Ehitajate teed kuni "tipi ringini", kust teeme vasakpöörde Akadeemia teele. Seda mööda jõuame Kadaka tee ristmikuni, millelt keerame vasakule, Kadaka teele. Mööda Kadaka teed jõuame Kadaka puiesteeni, seda mööda omakorda Pärnu maanteele, sooritame pärast raudteeülesõitu parempöörde ning sõidame mööda maanteed Saueni.

Liikumine Saue sees nõuab veel täpsustamist, aga loodetavasti saame hakkama põhimõtte "järgne eessõitjale" järgi

Kohapeal toimub ekskursioon mõisas ning muud huvitavat.

Kuna talv pole enam mägede taga, on tegemist selle aasta viimase Lustisõiduga.

Kõik ladaklubilised ka masinad pee alla ja kohale teeme ühe lõpuürituse kõik koos veel enne ilmade täieliku peedistumist!
a
AaClub
Foorumi kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 13 Nov 2003 22:54
Asukoht: Tallinn Liiva
Kontakt:

Postitus Postitas AaClub »

m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Ega muud üle ei jää, tuleb end kohale vedada;)
a
allah
Foorumi kasutaja
Postitusi: 282
Liitunud: 23 Okt 2003 18:48
Asukoht: Tallinn
Autod: 02, 013, 083

Postitus Postitas allah »

Mina olen kohal oma 02-ga.
Kasutaja avatar
Pets
Foorumi kasutaja
Postitusi: 101
Liitunud: 10 Dets 2002 21:40
Asukoht: Haapsalu
Autod: 21011

Postitus Postitas Pets »

Austusest vanatehnika vastu, ei hakka oma aastate poolest vanatehnikaks kvalifitseeruva tuuningsigulliga sellistel üritustel ilmselt kunagi käima. Ka gaz-tüüpi lukssedaaniga ei hakka proovima, kuna see kehva välja näeb. Tahan ka teistele autohuvilistele südamele panna, ei tasu ürituse kvaliteeti oma kehva eksponaadiga alla viia.
Viimane käib üritusel osalemise kohta, vaatama aga peavad tulema kõik. Kui kodused mured lahendatud saab tulen ka ise selle aasta viimast Lustisõitu kaema, jättes oma masina "vanakestest" aupaklikku kaugusesse.
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Nonii...oma viga et kohale ei tulnud ütlen ma selle kõige peale...Ladaklubi poolt esindatud ekipaaz(vähemalt need keda minu silm registreeris) koosnes siis: Mummuke, 765AIX(ehk Pets) koos kaaslasega, AaClub, Allah, MossOpel ja mina...
Üritus igati äge oli...sai näha ikka väga ilusaid isendeid...ära peaks märkima kohe kaks vana Volvot (mudel ei tule meelde, Aa ütles küll aga näe ära ununes)...Ka Saue mõisa ekskursioon oli igati väärt...pärast sai veidike juttu aetud ja vaikselt Tallinna poole tagasi...
Järgmine sõit kevadel, nii et mõtlemisainet ;)
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Postitus Postitas robi »

Käisin ka ise kohal, seekord kõrvalistujana. Oli nauditav näha väga heas korras 2102 ja eriti maitsekalt ning ajastukohaselt tuunitud mo?kvitsi.
Osalejaid oli vähem kui eelmine kord, arvan, et põhjus võib peituda kindlustuses. Paljud vanatehnikamasinad saavad poliisid vaid suvel ilusa ilma jaoks. Septembrikuu enam nii suvena ei tundu.
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Robi Sa Saue mõisa jõudsid ka või?...või ma lihtsalt ei pannud sind tähele? :yllatunud
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Postitus Postitas robi »

Valge Jaguar'i co-driver. Aa nägime, kolasin ka mõisa juures 03 juures.
a
AaClub
Foorumi kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 13 Nov 2003 22:54
Asukoht: Tallinn Liiva
Kontakt:

Postitus Postitas AaClub »

Ilusad volvod olid 1800 S (E,ES) 1961-1973 Tegemist väga nägusate sport autodega. Lisan siia ühe saidi adre ka kus saate ise tsekata neid kaunitaare:
http://volvo1800pictures.com/
Suletud