Protest:Teed Korda!

Protest:Teed Korda!

Juba toimunud üritused
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Protest:Teed Korda!

Postitus Postitas Zero »

l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Haige teema ja haiged inimesed... teed on küll kehvas korras, selle vastu ma ei vaidle, kuid sõidan ka üsna palju ja praktiliselt kõiki tallinna teid on võimalik ohutult seal lubatud suurima kiirusega ka läbida. Tõenäoliselt on jäigad amordid, madalamad vedrud ja suured veljed/ madalad kummid vist märksõnadeks mis sellise teema on esile kutsunud. See, et liiklust takistama minna ei tee olukorda tänavatel mitte paremaks vaid ikka hullemaks. Ainus normaalne mõttetera on teemas see, "et võida rahva usaldus, kandideeri ja tee ise paremini".
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

100% nõus Laadaga.
hakake jah takistama liiklust, sest siis me saame ju kõik punktist A punkti B kiiremini kui praegu ja peame PALJU VÄHEM AEGA NENDEL KATKISTEL TEEDEL VEETMA:flaming

aga kui mõned jobud hakkavad 10km/h ringi veerema, siis seda nimetatakse põhjuseta aeglaseks sõiduks ja selleks on trahvid olemas + kindlasti leidub natuke jõulisemaid inimesi, kes suudavad foori taga seistes ilusti ära seletada, miks rohelise tule süttides on hea siiski sõita vähemalt 50 km/h:ylbe

kui siin üldse midagi aitab, siis see, et linnaisadele panna autohinna piir ja keeld maastureid osta. kui nad ise peavad iga päev tavaliste pereautotega ringi sõitma ja neid auke taluma, küll siis asjad liikuma ka hakkavad:kuri
c
chp
Foorumi kasutaja
Postitusi: 211
Liitunud: 10 Dets 2009 12:44
Asukoht: Tallinn
Autod: informatsiooni kogumine,varuosade ost-müük

Postitus Postitas chp »

Siinkohal paluks natuke laiemalt lahti seletada see maasturite asi...et niikuinaa tahetakse maasturitele panna aastamaks...ja kui riigiisad ei tohi maastureid osta siis varsti ei tohi keegi....et siis mina varsti ei tohi kellegi madaldusvedrude pärast nt. uazi osta? Või pidas kodanik laizk silmas uuema otsa patroleid ja haaa kahtesid?
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

kodanik laizk ei mõelnud üldse maasturiinimeste diskrimineerimist siinkohal!
mu mõte oli selles, et järjest enam hakkab Tallinna Linnavalitsuse ette siginema selliseid ilusaid uusi läikivaid linnamaastureid, millega on ülimugav maksumaksja (ka minu) raha eest suure kummiga ja pehmete vedrudega läbi aukude vurada ja imestada, et mis need teised küll virisevad:kuri

erarahade eest ostetud masinate kohta ei ütle ma mitte kui midagi! maastur on kahtlemata mugav, hea ja universaalne, kuid kas me oleme nii rikkad, et meie esindajad neid endale ostavad?
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

ma loodan, et kõigil ikka selge, et tallinna tänavatel on see 50 maksimaalne lubatud, seega vastavalt seadusele ei keela mitte keegi sul linnas 20-30km/h sõitmast - sest ütleb ka ju liiklusseadus, et sõidukiirus tuleb valida vastavalt teeoludele.
tallinlased lihtsalt liiga ülbeks läinud, põristavad kõik (vahetevahel ka mina) linnavahel 60-80km/h ja siis imestavad, miks auto koliseb/nagiseb; proovi sa männiku teel lubatud suurima või üle selle kiirusega sõita - päris hirmus on, üle 40 mu jalg kohe tõrgub seal vajutamast.

käib pidev hala tallinna aukus tänavate üle, fakt on see, et neid ei saa korda niipeagi. tunduvalt odavam oleks hoopis vähendada suurimat lubatud sõidukiirust linnas - peale selle, et väiksema kiirusega on tunduvalt kergem(reaktsiooniaeg paraneb) aukude vahel laveerida, jääb ka õnnetusi vähemaks, ning jalakäija ja auto "kohtumised" lõppevad esimesele tunduvalt väiksemate vigastustega.
r
rene07
Foorumi kasutaja
Postitusi: 271
Liitunud: 07 Jaan 2005 11:35
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2107, Niva 2121, Jaapani masuudipress...Pajero...

Postitus Postitas rene07 »

Algselt postitas: MUST KYTT
ma loodan, et kõigil ikka selge, et tallinna tänavatel on see 50 maksimaalne lubatud, seega vastavalt seadusele ei keela mitte keegi sul linnas 20-30km/h sõitmast - sest ütleb ka ju liiklusseadus, et sõidukiirus tuleb valida vastavalt teeoludele.
tallinlased lihtsalt liiga ülbeks läinud, põristavad kõik (vahetevahel ka mina) linnavahel 60-80km/h ja siis imestavad, miks auto koliseb/nagiseb; proovi sa männiku teel lubatud suurima või üle selle kiirusega sõita - päris hirmus on, üle 40 mu jalg kohe tõrgub seal vajutamast.

O.K et Tallinna teed omadega hukas! Aga teede remontijana võin rahva rahustuseks öelda, et remont on see aasta täie hooga lahti läinud ja varsti peaks asi paranema hakkama. Vähemalt Männiku teel käisin ise kohal ja 4 unetut ööd on seda remontides mööda saadetud:P ja saab seal veelgi olla ja asja paremaks muuta. Aga harja ajab punaseks kui remondid, siis sõidavad mõned autojuhid mööda ja vaatavad sind kui mingit rahva vaenlast , kes liiklust takistab ja mõni veel "rõõmust" rusikat näitab!
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Mina olen küll sellise ürituse poolt, ega auklike teede vastu muidu ei saagi kui jõuga. Kui korraldada üks liiklusummik ja 10 km/h tunnis ja liikuda ja sellepärast linnaisad ja muud teedega seotud ametnikud kuskile parjalt hiljaks jäävad siis äkki hakkavad mõtlema.

Mõned kohad on ikka üle mõiistuse, mu kodulinnas otepääl on mõni selline auk millest läbi sõites tuleks autol ratas alt ära ja tähistatud neid ka pole.

Olen seadusest nii aru saanud, et kui mõnest tähistamata august läbi sõita, siis on õigus tee hooldajalt/omanikult nõuda tekkinud kahju hüvitamist. Seega kui auto puruneb august läbi sõites tuleks politsei kutsuda ja mingi akt vormistada ja kui kallim auto ja raha on ja tahtmist kohtu kaudu jonnida, siis oma kahjud välja nõuda. Ilma kohtuvaidluseta ilmselt ei hüvitata midagi.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Algselt postitas: Kriisa

Olen seadusest nii aru saanud, et kui mõnest tähistamata august läbi sõita, siis on õigus tee hooldajalt/omanikult nõuda tekkinud kahju hüvitamist. Seega kui auto puruneb august läbi sõites tuleks politsei kutsuda ja mingi akt vormistada ja kui kallim auto ja raha on ja tahtmist kohtu kaudu jonnida, siis oma kahjud välja nõuda. Ilma kohtuvaidluseta ilmselt ei hüvitata midagi.
muideks sellistes vaidlustes cvaid korra autoomanik võitjaks jäänud ja see oli ka vist miskine raudpoltkindlate faktidega tõendatud ettevõtmine, et auto just selles augus viga sai (mitte kuskil põllupeal kartuleid vedades)
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Algselt postitas: Kriisa
Mõned kohad on ikka üle mõiistuse, mu kodulinnas otepääl on mõni selline auk millest läbi sõites tuleks autol ratas alt ära ja tähistatud neid ka pole.
Sa pole vist Tallinnasse palju sattunud... kui ma talvel Otepääl sõitsin, mõtlesin et olen välismaale sattunud.. :lol võrreldes siinsega teed ikka suht head sul.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Jah

Nii mõneski nõudmise punktis võiks SR meestega nõustuda. Teed meil väga kehvas seisus ning põhjuseid mitmeid. Samas sedalaadi sanktsioneerimata aktsiooni ka ei poolda, kus lihtsalt kamp rulle tuleb kokku ja kukub liiklust blokkima. Kui asi oleks läbimõeldum ning suunatud selliselt, et ka mingi positiivne tähelepanu sellest avalikkuses tekiks, siis oleks igati ettevõtmise poolt.

PS! Huvitav kui kaua enamusel striit reisseritel närvi jätkuks aeglaselt sõita, kui siksid mossed ja sapperid nende bee-emm-veedest ja onda siivikutest mööda kimavad :D
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Jääb mulje, et osa lastest ei saa üldse aru mida nad taotlevad või mida tahavad? Kuidas muidu seletada naelkummide kasutamisega seonduvat maikuus??! Positiivset tähelepanu selline üritus kindlasti ei pälvi, pigem pannakse sellise ürituse tulemusena ohtralt kiirust piiravaid märke välja ja muud midagi. Mina sellist poisikeste väljaelamismeetodit kohe kindlasti ei poolda.
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Algselt postitas: messPS! Huvitav kui kaua enamusel striit reisseritel närvi jätkuks aeglaselt sõita, kui siksid mossed ja sapperid nende bee-emm-veedest ja onda siivikutest mööda kimavad :D
Mööda kimavad nad siis eraldusribal või kõnniteel?? :lol Aeglane sõit toimub ju kõikides sõiduridades...

Mina lähen tõenäoliselt rattaga asja tsekkima.. autoga veereda vist ei viici kuigi meeleavalduse poolt olen (ei tea just kas sellise) aga teed ikka megarõvedad:regan mõnes kohas ja see on haige, et bena aktsiisi maks läheb kõikide maakondade vahel võrdselt jagamisele vaatamata sellele, et enamus bena ostetakse Tallinnast ja ka enamus autod sõidavad Harjumaal aga jah andke Põlvamaale sama palju raha teede remondiks... kõva!:kuri
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Postitus Postitas revolutsionäär »

minu arvamus asjast
üldiselt arvan et suhteliselt mõttetu üritus ja selle üle vaidlemine on lihtsalt aja raiskamine.
teada on et linnaisa paneb ikka raha sinna kuhu ise tahab ja mingid uue asfalti järgi ilatsejad ja kleepeka kandjad ei lähe neile mitte kuidagi korda. isegi kui asi meediasse läheb, surutakse see vaikselt maha ning mõne aja pärast on asi jälle unustatud.
k
k2rbez
Suletud kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas k2rbez »

egas need teed ainult otepääl ja tln-as ei ole halvad need igalpool eestis suht kehvas seisus mõnelpool oma kallis kodulinnas vilj on ka selliseid kohti kus suht raske sõitta:sein aga enamasti on seis suht rahuldav isegi :)
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

mina olen selle poolt et avalikustataks täielikult summad mis kogutakse aktsiisimaksust ja palju sellest reaalselt meie teede remondiks kulub..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Otepääl parandatakse auke hoolega nüüd. Visatakse peenikest killustikku ja pannakse "kuuma ?okolaadi" peale. Kuna siin iga päev sõidan siis tean peast suuremaid auke :D ja nüüd juba hakkab pigi ja killustiku kompott välja koorume, eriti bussijaama platsil, seal juba teist korda parandati nädala aja jooksul. Nii ei saagi teed kunagi korda kui nõnda parandatakse, neid auke peaks parandama asfaltiga või siis vähemalt sellest pisgist ja killustikust mingi raske masinaga üle käime ja kinni sõkkuma. Siin tehakse küll teed korda, aga nad ei püsi korras.
Krt see tänav kus ise elan olu kunagi ideaalselt sile, nüüd on uus väärvärk veetud ja siis pool tänavat on vana kate ja pool uue all ja vahepeal igasugused "hüpped" ka sees.
Ma ei saa aru kas inimestel pole mõistust või raha, aga teed meil küll kunagi vist korda ei saa.
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

miks kõigile need kuradi madalad vedrud, jäigad amordid ja suured veljed ette jäävad? tundub nagu väga kitsarinnalised arvamused! Mina selle ürituse poolt ei ole, aga sõu mõttes võib kõrvalt vaadata, kuidas sõda lahti läheb! Samas võiksid teed olla korras, et oleks rohkem võimalusi areneda eesti tuuningul! Mina kui plastiku armastaja ei tule Niva meestele ette heitma, et pane oma suurte ratastega notsunäoga masin põlema! meeldib niva, meeldib offroad, meeldib lowrider! avage silmad, nähke maailma rohkem kui ainult läbi oma hobide ja arvamuste!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Selle teema võib vast maha tõmmata, kuna üritus on toimunud.
Suletud