Protest:Teed Korda!

Protest:Teed Korda!

Juba toimunud üritused
r
rene07
Foorumi kasutaja
Postitusi: 271
Liitunud: 07 Jaan 2005 11:35
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2107, Niva 2121, Jaapani masuudipress...Pajero...

Postitus Postitas rene07 »

Algselt postitas: Kriisa
Otepääl parandatakse auke hoolega nüüd. Visatakse peenikest killustikku ja pannakse "kuuma ?okolaadi" peale. Kuna siin iga päev sõidan siis tean peast suuremaid auke :D ja nüüd juba hakkab pigi ja killustiku kompott välja koorume, eriti bussijaama platsil, seal juba teist korda parandati nädala aja jooksul. Nii ei saagi teed kunagi korda kui nõnda parandatakse, neid auke peaks parandama asfaltiga või siis vähemalt sellest pisgist ja killustikust mingi raske masinaga üle käime ja kinni sõkkuma. Siin tehakse küll teed korda, aga nad ei püsi korras.
Krt see tänav kus ise elan olu kunagi ideaalselt sile, nüüd on uus väärvärk veetud ja siis pool tänavat on vana kate ja pool uue all ja vahepeal igasugused "hüpped" ka sees.
Ma ei saa aru kas inimestel pole mõistust või raha, aga teed meil küll kunagi vist korda ei saa.
Tallinnas tehakse seda killu ja " kuumasokolaadi" värki kaa aga selleks siin meil spets masinad. Aga kui see kuum löga maha pannakse siis see eeldab ka seda et autojuhid selle killustiku peal sõidavad normaalselt (30km/h), aga mitte 60-70-ga. Nii et pool süüd veeretan mina rahulikult juhtide kaela. Ja on ka vendi kes oma päevinäinud (peldikutega)autotega värskeid lapitud auke üles ratastega kisuvad ja endal klaasi peal kiri TEED KORDA!!!! Nüüd tekib mull küsimus: kus on loogika:sein:mad::regan:kuri
Seda "kuuma sokolaadi" ja killustiku tööd igapäev tehes tekib selliste autojuhtide vastu selline viha, et lennutaks neile ainult kuvaldasid tagaklaasidesse. Ehk siis nad enam ei naera nii mõnuga ja need samused kleebised "TEED KORDA" on mõnel mehel vist küll sellepärast kleebitud et lihtsalt popp ja noortepärane olla. Ehk teeks siis protesti ka nende juhtide vastu ja laseks neil klaasi peale kleepida "OLEN PIIDER AGA POLE SELLES ISE SÜÜDI":P
Suletud