1.05.2005 Volbripiknik Ropka järve ääres [pildid]

1.05.2005 Volbripiknik Ropka järve ääres [pildid]

Juba toimunud üritused
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

1.05.2005 Volbripiknik Ropka järve ääres [pildid]

Postitus Postitas mess »

Ilmad soojenevad ning mätas läheb kuivemaks. Paras aeg kevadine piknik maha pidada. Et põhjus asisem tunduks, siis teeme seda volbripäeval, ehk 1.Mail

Piknik leiab aset Tartu külje all Ropka järve ääres. Nautida saab nii grilli, lõkketuld, kui mõnusat seltskonda. Kuna järv on selleks ajaks kindlasti juba jäävaba, siis kurvastusega peab tõdema, et jäärada ning kiirendust seekord ei toimu.

Aga huvilistel paluksime miskit sobivat pruukosti ja lähedasemad inimesed kaasa võtta ning 1. Mail kell 10.00 Tartu Kaubamaja tagumises parklas platsis olla.

NB! Kuna toimuva ürituse keskmeks on seekord auto asemel inimene, siis on igati oodatud ka need inimesed, kellel puudub margikohane sõiduvahend või kes ennast veel täieõigusliku ladalisena ei tunne. Tartu ja Lõuna - Eesti inimestel, kes kunagi pole enesest märku andnud, ning kohalviibivate klubiliste pereliikmetel kohalolek eriti rangelt soovituslik.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Tore plaan, olen tõenäoliselt tulija, aga mis saab siis kui ilm on väga halb. Kas sel juhul üritus ka toimub?
Kas keegi võtab mingi suure grilli kaasa või peab igaüks ise orgunnima endale?
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

kas siis 30 vastu 1 on volbriöö? juhul kui nii siis äkki nats kehva aeg, sest peale volbröö pidustusi ommiku tartu küll ei jaksa sõita:P
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Olen siis ka kohal!!! T6en2oliselt Tarts ka.
Soovi korral v6in kaasa v6tta suure grilli (mis oli summercambil) vardaid mul oli 8 tykki, nii et kellel on, v6tke siis m6ne juurde....
Jupid Venemaalt!
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Võiksid jah selle kaasa võtta.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Algselt postitas: zikz
kas siis 30 vastu 1 on volbriöö? juhul kui nii siis äkki nats kehva aeg, sest peale volbröö pidustusi ommiku tartu küll ei jaksa sõita:P
Volbriöö suhtes on sul õigus, aga ükskõik, mis aja ka ei pakuks, kellelgi on ikka vanaema sünnipäev ja pummelung eelmisel õhtal. Mina nimetan seda iga ürituse loomulikuks kaoks.

Algselt postitas: Kriisa
Tore plaan, olen tõenäoliselt tulija, aga mis saab siis kui ilm on väga halb. Kas sel juhul üritus ka toimub?
Halva ilma vastu on meil Agur :D

Pole olemas halba ilma, on ainult ebaõige riietus. Üritus toimub iga ilmaga. Kellel selle vastu miskit on... :puzzled

Miskisugune väiksemat sorti grill on ka olemas.
Algselt postitas: viaccess
...Soovi korral v6in kaasa v6tta suure grilli (mis oli summercambil) vardaid mul oli 8 tykki, nii et kellel on, v6tke siis m6ne juurde
Peame pakkumise meeles, kui rahvast rohkem plaanib tulla, siis võiksid peale visata küll.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Minul on see väike grill...võtab nii vähe ruumi, et viskan nagunii pagassi. Kui vaja, siis läheb käiku.

Kellel pea eelmisest õhtust haige, sellel ongi hea põhjus end järgmine päev veidi värskes õhus ilusa looduse ja toredate inimeste keskel liigutada-uskuge, läheb kohe paremaks! :)

Ja kui juhtub, et kellegil hetkel oma sõiduvahendit ei ole, võiks siin ka ära mainida, siis teaks palju teid on ja mahutaks olemasolevatesse autodesse ära.

Söögikraamiga teeme siis nii, et igaüks võtab ise midagi head kaasa ja jagame seda ka teistega?
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Start Tallinnast kell 8,00 Ülemiste parklast... Soovitatavalt peaks oleme kohal 15 min ennem.



Paraku endal plaanid muutusid ja ei saa osaleda. Loodan, et teil on homme seal ilus ilm.
m
mauer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 139
Liitunud: 25 Nov 2004 17:31
Asukoht: Tartu-Laeva
Autod: Lada Niva 1,7i ; BMW 525tds; Wolksvagen passat 1,9 tdi

Postitus Postitas mauer »

Äkki oleks kellelgi kaasa võtta ka panni mida saaks tulele (lõkkele) panna, selline 3-4 jalaga kuhu alla tehakse lõke, et midagi küpsetada, tsipa imelik oleks ainult vorsti ja leiba süüa, panniga saaks ka kartuleid kõrvale teha.Võib ka lihtsalt pann olla, millega saaks grillil küpsetada.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Olen tulija ja võtan plika ka kaasa.
Ta mul vähe külmakartlik ja kardab vihma käes ära sulada (suhkrust tehtud :lol ) ,seepärast saju korral jääb vist tulemata. Loodan parimat.
Võimalik ka Viljandist mõnele soovijale küüti pakkuda.
Tel. profiilis.

Kas seal suuremat lõket ka teha kannatab?
Noh et soojem oleks õrnemal poolel ,kui ilm vilu.
Tean siis puid tuua ,ma ju kännumeister ikkagi...
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Noh teab mis simmani tuld pole ehk mõtet teha, aga nii, et soe oleks, seda ikka saab.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Äkki on kellelgi midagi sellist ka kaasa võtta, mille peal istuda saaks (ma küll ei kujuta ette, mis see olla võiks, aga äkki tuleb ideid...mingi selline suurem materjal, mis niiskust ka peaks)? Päris nii kuiv ei pruugi maa selleks ajaks ju veel olla, et palja mätta otsas istuda saaks..

Arvan, et lõkkepuudest ei ütle küll keegi ära, nii et kellel on kodust võtta, võiks kaasa tuua küll (jama ju, kui äkki puudu tuleb vmt)
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Istumiseks saab mingi väikse pingi võtta kaasa, matkatool vms, need peaks paljudel olemas olema. Võtan pagassi pisut lepapuid ka kaasa, need head, kui tahtmist saab nende tule peal ka küpsetada, ei pea hakkama kuusepuu tulel grillma :D hiljem hea tõrva maitse jääb olemata siis ;)
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Pole olemas halba ilma, on ainult ebaõige riietus. Üritus toimub iga ilmaga. Kellel selle vastu miskit on... :puzzled

Vanasti olid kõik üritused vihma korral kultuurimajas:D
56506878
p
paag
Suletud kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas paag »

Oleks ka heameelega tulnud tutvust tegama foorumi liikmetega kuid kahjuks samal ajal on kurtna laat.
t
Tarts
Ladaklubi Liige
Postitusi: 481
Liitunud: 06 Nov 2003 17:39
Asukoht: valga
Autod: Vaz 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

olen ka naisega kohal.võtan oma toolid ka kaasa,hää lebotada seal peal.
Aga Sankt-Peterburis pidi selline vinge minetitegija baba elama,et imeb Lada kasvõi -30C juures sumbutitoru kaudu käima.
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

ei saa päris hästi aru, kui pikaks ajaks plaan sinna jääda on? mul 2-l mail raskeim eksam koolis... kuigi õhku tahaks tulla võtma küll
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

No egas me ööseks ikke jääma ei hakka, muidugi kui keegi just hirmsasti tahab ;) Kuna pühapäevane päev, siis hakkamegi varem pihta, et kellel vaja mõistlikumal ajal kusagil järgmist töö- või koolipäeva ettevalmistada, siis tal on see võimalus.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Algselt postitas: laizk
ei saa päris hästi aru, kui pikaks ajaks plaan sinna jääda on? mul 2-l mail raskeim eksam koolis... kuigi õhku tahaks tulla võtma küll
...ma arvan, et kui ilm ilus, siis ikka niikaua, kuni rahval viitsimist ja süüa on:) Minupärast võiks mingi 4 või 5-ni isegi olla, aga loomulikult kui kellelgi on vaja varem lahkuda, siis vast üles ei pooda sellepärast:P
m
metallmees
Foorumi kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 22 Sept 2004 09:25
Asukoht: setomaa
Autod: audi 100cd vaz 21011 pikap
Kontakt:

Postitus Postitas metallmees »

idee on hea, et see üritus lõuna-eestis toimub, aga 1.mai on vana kalendri järgi ülestõusmispüha ja mina kui puhastverd seto pean munapühi ning idee järgi olen üks korraldajatest ning külavanemat uut vaja valida.....ideaalne võimalus külaelu korda saada
elu areneb.....elu areneb.... V.Tamme
Suletud