1.05.2005 Volbripiknik Ropka järve ääres [pildid]

1.05.2005 Volbripiknik Ropka järve ääres [pildid]

Juba toimunud üritused
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Algselt postitas: mauer
Äkki oleks kellelgi kaasa võtta ka panni mida saaks tulele (lõkkele) panna, selline 3-4 jalaga kuhu alla tehakse lõke, et midagi küpsetada, tsipa imelik oleks ainult vorsti ja leiba süüa, panniga saaks ka kartuleid kõrvale teha.Võib ka lihtsalt pann olla, millega saaks grillil küpsetada.
Kuidas siis selle panniga on? Leidub kellegil midagi sobivat (siis teaks kartulit kaasa võtta)?
m
mauer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 139
Liitunud: 25 Nov 2004 17:31
Asukoht: Tartu-Laeva
Autod: Lada Niva 1,7i ; BMW 525tds; Wolksvagen passat 1,9 tdi

Postitus Postitas mauer »

Leidsin ise sobiva panni millel saab küpsetada, võtaks panni ise aga toiduõli jätaks heameelega kellegi teise mureks.Lihtsam oleks vist praadida poes müüdavaid friikaid, jääb ära mure kartulite koorimisega.
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Algselt postitas: mauer
toiduõli jätaks heameelega kellegi teise mureks.
Mul on kodus midagi olemas (0,5 l pudel), võtaks siis kaasa, vast jätkub.

Tuli veel selline küsimus, et kuidas oleks parem--kas igaüks ostab kraami enne ära ja siis kl 10 oleks otse piknikule sõit, või teeme nii, et suurema kraami ostame tee pealt (Lõunakeskusest näit?), aga igaüks võiks tuua ikkagi midagi head ka kodust kaasa (naine äkki näiteks küpsetab vms :))
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kraam võiks olla ikka kaasas, terve laupäev ju aega seda kokku osta, peatus Lõunakas on ka mõeldav, aga kogemus näitab, et see igavene molutamine alati.

Pealegi, Lõunakas ei jää ka pikniku kohast kaugemale kui 10 km nii, et kellel päevapeale kraam otsa saab, see jõuab järel ka käija :D
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Algselt postitas: mess
Kraam võiks olla ikka kaasas
Aga kas see mitte ei soodusta seda, et tekivad eraldi nö leibkonnad-igaüks sööb oma sööki kuskil nurgas/oma autos:P

Selle poeskäiguga oleks variant ka nii, et kui selgub, et midagi on puudu, siis keegi käib lihtsalt poest läbi , samal ajal kui muu rahvas juba piknikule sõidab...

Mingi ühine pikniku"laud" võiks minumeelest ikka olla (oleks ju huvitavam). Äkki rahvas kommenteerib, et kes mida kaasa on otsutanud võtta või mis vähemalt mõttes mõlgub (pärast on jama, kui on palju vorste, aga leiba ja ketshupit näiteks üldse mitte vmt:))

Mina olen praeguseks (st nimekiri pole veel lõplik) mõelnud, et võtaks vorste, kana (sest ma ise vorsti ei söö:)), õli (kartulite küpsetamiseks), mingit toorsalatit (ei hakka vist ise tegema-ostes tuleb soodsam), vist ka marineeritud kurke ja pärlsibulaid, ning kui aega on, siis teen ka lava?i- või näkileivarulle mingi täidisega. Juua võtaks vast midagi sooja (teed vms-sest ei tea ju, mis ilm teeb, äkki hakkab jahe)
k
krissuc
Suletud kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas krissuc »

Ei väga tore üritus.
Aga kindlalt ei julge tulekut lubada ... muidu samal ajal peaks Lõuna pool olema küll.
Aga kui võimalus tekib siis kindlasti tulemas ja ikka konnaga koos ;)
m
mauer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 139
Liitunud: 25 Nov 2004 17:31
Asukoht: Tartu-Laeva
Autod: Lada Niva 1,7i ; BMW 525tds; Wolksvagen passat 1,9 tdi

Postitus Postitas mauer »

Mul siis plaanis võtta kaks kotti kilosed friikaid praadimiseks, pakk mingit vorsti ja joogipooliseks mingi 3 liitrit ace`i ning mingit leiba ka + pann praadimiseks ja tsipa puid ka, vaatab palju peale mahub.(Nimekiri pole lõplik)
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

No puid sai nüüd kolmetunnise lõkke jaoks kindlalt varutud.
Kes arvab et väheks jääb ,võtku juurde.
-
-gena-
Suletud kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas -gena- »

Räägib äkki keegi muljetest ka? Kahjuks mina kohale ei jõudnud, pingutasin küll (tulin Saaremaalt täna) aga ainuke mis nägin olid maanteel peale Elvat klubiliste Via ja Tartsi autod:P
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Tahaks ka muljeid kuulda, oli kindel plaan tulla kuni reede õhtuni, siis pidin nädalavahetuseks Tallinnasse sõitma :(
m
mauer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 139
Liitunud: 25 Nov 2004 17:31
Asukoht: Tartu-Laeva
Autod: Lada Niva 1,7i ; BMW 525tds; Wolksvagen passat 1,9 tdi

Postitus Postitas mauer »

No minu jaoks oli see ladaklubi esimene üritus ja mina jäin vägagi rahule, olgugi et ilm oli tsipa jahedavõitu ja tibutas isegi nata uduvihma (lõpupoole). Kohalolijaid ei hakka nimetama kuna kõik niikuinii meelede ei jäänud ja kui panen puusse siis äkki saab keegi veel pahaseks. Tegevuseks oli siis kõhu täitmine ja niisama juttu ajamine. Sööki oli külladaselt ja jäi isegi üle. See oleks minu arvamus tänasest üritusest.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Mina igatahes hakkan nüüd küll ,kui vähegi võimalik ,klubi
üritustel ,mis välja kuulutatud ,käima.
Olgu siis kohal peale minu kasvõi üks-kaks meest.
Niisuguseid ettevõtmisi lihtsalt peab toetama ja kui muud moodi
pole võimalik ,siis teen seda oma kohalolekuga.
Mina...mina...mina... sai nüüd ,kuid olgu ,see selleks...

Tore oli ,mis muud ikka oskan öelda. Läbu puudus ja see on peamine.
Lahe seltskond ,ise tiba tagasihoidlik ainult ,a küll ma kosun...
Ilm ka enam-vähem paslik ,selline see kevad on.
Norm algus mulle.
Eks panen pildid ka üles ,kui ükskord kätte saan ,sai ju "seebikarpi" pruugitud.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kohal olid:
Tarts, Marge ja Susi (Suzy kuidas iganes täpne kirjapit on :)), Viaccess, Mummuke ja Laurimetall, Mauer koos "kauni kaaslasega, kelle nime mina oma ebaviisakuses ei taibanud päridagi," Logman, koos "kauni... ühesõnaga sama jutt, mis eelmisel puhulgi :kuri" Mess, Killu ja Kris, Kristo ning muidugi Tuuma Enn, Olaaf ja Doris.
Loodetavasti said kõik hinged kokku loetud, kes loetlemata jäi palun hõigaku :D.

Muljetest siis niipalju, et tegemist oli tüüpilise kevadpiknikuga, kus kehv suusailm, hea seltskond, lõke ning piisavalt kõhupoolist. Väga hea meel oli näha inimesi, kes seni üritustel käinud ei ole, kuid kes loodetavasti oma käiku ei kahetsenud. Ja muidugi veel parem meel oli näha vanu tuttavaid nägusid, kes on alati üritustel kohal olnud.

Jääme ootama uusi ja huvitavaid trehvamisi!
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Mõnus üritus oli (vaatamata sellele, et oli küllaltki niiske ja jahe ilm) Koht oli väga hea: linnale ligidal, järv, kõrgem kallas koos lõkkeplatsi ja suure kiigega (sellel viimasel sai ka hea hoog sisse tehtud:)) Süüa oli mõnusalt, millestki eriti puudust ei tundnud (noh, friikartuleid sai küll korra juurde toodud, aga õnneks oli pood sealsamas olemas..)
Ürituse keskmeks oligi seekord inimene, nagu oli plaanitud. Noh, natuke aeti autojuttu ikka ka (ikkagi Ladaklubi ju!), aga see ei olnud peamine. Sai lihtsalt mõnusat juttu aetud ja üksteisega tutvutud.
Seltskond oli tõesti hästi tore (nagu arvata võiski), mis tähendab seda, et tulevikuüritused hakkavad minu jaoks kindlasti tähtsust omama.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

üritus oli tore, kohal oli 6 autot :)
osad tegid pilte ka..
tallinna mehed kes juba kell 8 sõitma lubasid hakata eksisid vist ära :D
grillida oli muidu mõnus - jama ainult et vihmapoiss kimbutama hakkas pärast..
tallinnasse tagasi sõites paistis poole tee peal juba päike :( mis näitab veelgi seda et kui Agurit kaasas pole siis pole lootagi head ilma!

tore oli näha vanu tuttavaid ja ka uusi nägusid..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
l
Laurimetall
Foorumi kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 26 Mär 2004 22:34
Asukoht: Tartu(Ihaste)
Autod: Vaz 21061

Postitus Postitas Laurimetall »

Olin ise kah esimestkorda kohal ja ei kahetse seltskond oli samuti tasemel. Ilm oli täiesti talutav ( hea ,et hullem polnud). Ülejäänud jõudis Mummuke juba ilusasti ära kirjeldada. Igastahes oli meeldiv olemine.
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Mina j2in igatahes rahule....

Pildid:


Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Jupid Venemaalt!
t
Tarts
Ladaklubi Liige
Postitusi: 481
Liitunud: 06 Nov 2003 17:39
Asukoht: valga
Autod: Vaz 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

ja meie ka jäime rahule.Naine tegi veel endale sauna,et äkki jääb haigeks,kuna ilm oli külma võitu.Tore oli,mis seal ikka.
Aga Sankt-Peterburis pidi selline vinge minetitegija baba elama,et imeb Lada kasvõi -30C juures sumbutitoru kaudu käima.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Sain kah lõpuks pildid kätte:

http://www.zone.ee/viljan/
Suletud