AASTAVAHETUSE-CRUIS ja pulma-jõulurongkäigu AFTERPARTY!!! 30.12.2004 kell 19.00

AASTAVAHETUSE-CRUIS ja pulma-jõulurongkäigu AFTERPARTY!!! 30.12.2004 kell 19.00

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

see on juba midagi uut et pärnust tallinna üritusele tullakse, eriti uute liikmete puhul! AUSTUS!!! ET oleks rohkem nii aktiivseid liikmeid!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Algselt postitas: Marcuz
Üritus oli tõesti väga kõva!!:cool:
Nalja sai palju, alguses sai mossi taga ekseldud, kes pirtal edasi-tagasi tiirutas:P
Mine kuu peale :D Moosic tuli, kangutas ühe risti peal meie masinal ukse lahti ja ütles, et keera Narva mnt'l vasakule (ja ära hakka ajama, et ei öelnud...). Mul oli marsruudikaardilt meeles, et Viru ring jms tuleb ka millalgi, et mis siis ikka...

Aga muidu oli üritus ise enam-vähem kuigi vahepeal võisid kaasliiklejad meie cruisi pidada pigem rullnokkade invasiooniks vms :lol
z
Ziil
Foorumi kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 30 Juul 2003 09:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ziil »

Kõik oli enamvähem nii nagu lubati:) See oli positiivne.. Aga mulle tundub, et hakkan vanaks jääma. Enam ei paku pilkases pimeduses ja vihmas mööda linna kihutamine midagi.. Eks jään suve ootama.
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

pilte paluks nüüd :)
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

Algselt postitas: MossOpel
Algselt postitas: Marcuz
Üritus oli tõesti väga kõva!!:cool:
Nalja sai palju, alguses sai mossi taga ekseldud, kes pirtal edasi-tagasi tiirutas:P
Mine kuu peale :D Moosic tuli, kangutas ühe risti peal meie masinal ukse lahti ja ütles, et keera Narva mnt'l vasakule (ja ära hakka ajama, et ei öelnud...). Mul oli marsruudikaardilt meeles, et Viru ring jms tuleb ka millalgi, et mis siis ikka...
ei no selge siis. ma oleks ju võinud ka vait olla ja teie järele edasi sõita kuid kardan et poleks siis iial jõudnud teistele järele. ok edaspidi ei aita kedagi.SELLE KORRA EEST VABANDAN VÄGA MOSS-i EES !!!!!!!!!!!!!!!!!
k
krysto
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 12 Mär 2003 09:01
Asukoht: Kusagil
Autod: Sebring 2.7

Postitus Postitas krysto »

Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Moosik ära jonni nüüd. Lõpp hea - kõik hea ;)
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

ega ei jonnigi aga ma ei saa aru ikka mis ma sellega valesti tegin?
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Ega sa midagi valesti teindki, lihtsalt keelevääratus. Sellepärast te kõik minu taga ekslesitegi....

...ehk siis nagu te kõik juba olete aru saanud selle vajalikkuses: järgmine kord igale ekipaazile oma kaart, legend vms kätte jagada.

Peace!
e
euro666
Suletud kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas euro666 »

üritus oli tõesti kõva!!! ilm jättis soovida:D

ja tagant järgi ka minu poolt edukat uut aastat kõigile!!!
s
st.anger
Suletud kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas st.anger »

niisiis.....tahaks teada mis kuradi mootorid teil seal vahel on? Need uued pärnakad kes teil seal on, reekisid, et seal mingid sellised masinad mis mu 110kw DOHC motoga calibrale tagatulesid näitavad? Ma sportlikust uudishimust küsin, et siis millal neid pille oma silmaga näha saab ja võib olla isegi sõbralikult kiirendada? millal teil muidu kokkutulek plaanis ka? Tahaks kohale tulla ja oma silmaga neid putukaid näha....
j
Juurikas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 15 Okt 2010 14:53
Asukoht: Rakvere
Autod: Hea sigullist infot hankida
Kontakt:

Postitus Postitas Juurikas »

Ega minul erilist aistevahel pole, kõigest 1500 mootor millel sai sipake surveid tõsta kuid tema hiilgeaeg akkab vaikselt otsasaama kuna ta on mittukorda keemis piiril onud ja kui tallinast tulla sai läks teine tõsiselt keema, nüüd on ta sipa uimaseks jäänud, ega pole imestada mida kõike on ta minukäes läbi pidanud elama:D Käima kotiks on viiene kast mille päritolu ma täpselt ei tea. Plaanis on tulevikus teist ziksi nullist tegema hakkata millele paneks 2-liitrise moto peale jne. ühesõnaga teeks ühe ilusa pilli. Kokkutuleku suhtes ei oska ma midagi öelda, aga kui teha siis minumeelest suvel.
j
jaco
Suletud kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaco »

Ladaklubi.ee » Rallisport » Lada vs ...
Vaata siia foorumisse st.anger.....:lol
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

Algselt postitas: Jaco
Ladaklubi.ee » Rallisport » Lada vs ...
Vaata siia foorumisse st.anger.....:lol
nali naljaks, aga klubis on korralike mootoritega autosid küll(orig motod ja vahetatud), ja 110kw cali pole just eriline kiirendus pill, mille eest ei saaks ära,järgmine kogunemine on 15ndal tabasalus,kuid seda ei oska öelda,kas sinna sinuga kiirendajaid tuleb või mitte, ja ladat ei peax ma putukaks,seda võib yarise ja selliste kohta ütleda(muidu eelistaks lada tagaistet alati cali omast:D
Suletud