21033, Eduard, 1982

21033, Eduard, 1982

Eesti Ladaklubi liikmete autod
Vasta
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

21033, Eduard, 1982

Postitus Postitas viaccess »

Alustan siis mina...
Istun kord kodus, ja tuleb Eduard külla... räägib sellise loo: Lasen ma sea tükkideks (ta on Maks ja Mooritsas lihalõikaja) siis tuleb üks kolleg ja pakub mulle ühte 03me, tema tuttaval ligi 80se aastasel mehel arstid keelasid sõitmise ära ja auto jääb seisma, samas autol mingi viga et sidur kadus ära. Peagi auto vähe sõitnud ja pidi väga korralik olema!
Ma siis räägin kui masin on hea ja hind sobib siis võta ära.
Paari päeva pärast tuleb uudis et masin juba vormistatud ja Eduard palus mind autot ära tuua.
Läksime siis Viamobiiliga järgi, aga see kooles poole tee pealt ära..... masendus.... ainult tühikäigul töötab. Ok see juba teine lugu. Eduard jooksis siis jala koju ja laenas isalt tema 03me.
Jõudsime siis kohale (Valga linn, Jakobi tänav) Viktor Fjodorovich juba ootas meid (auto endine omanik) ma viskasin ka autole pilgu peale ja paistis kõik OK olevat. Saime hulgaliselt varuosi ja muud nänni kaasa ja ma istusin rooli (Ma ju proff, saan isegi ilma sidurita sõita ;)) ja sõitsime siis ära kodu.
Kohe tegin kindlaks et töösilinder kinni kiilunud (sidur ka libises sest kinni kiilunud silinder hoidis ka kahvlil peal) saigi kohe poest uus toodud, aga asi ikkagi ei funka, võtsime siis pea silindrit maha, see oli ka s***a täis, aga sain ta ära puhastatud ja asi hakkas toimima. Tegime ühe tiiru ka, auto väga vaikne ja mõnusalt pehme. Toimib absoluutselt kõik!!! Väga hoitud masin... Kahjuks ka mõni roostetäpikene peal, aga see käib ju Ladaga alati kaasa.

Auto sai nimeks: Бешеный мандарин ehk Eesti keeles Pöörane mandariin :D

Tegime ka väikse pildiseeria, auto hetkel selline nagu ta on ostes, ei hakatud seda lakkuma ega pesema.... küüritud auto pildid tulevad hiljem, aga praegu ta on selline:

Pilt

Pilt

Autoga kaasa sai palju kirjandust:

Pilt

Salong ilus beeži värvi, väga korralik:

Pilt

Ja ka õnnelik omanik rooli taga, oh seda lõusta :D :

Pilt

Tervet albumit saab vaadata siit: ALBUM
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Бешеный мандарин гаф-гаф :lol
Me felisitasioon! :)
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Siin üks teine Бешеный Мандарин :D http://www.youtube.com/watch?v=SHhvtxwRBYE
Jupid Venemaalt!
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Mulle tuli silme ette Via kollane tibu. Lõpuks ometi liitusid ka ümmarguste tulede klubiga. Loodame, et kauemaks sinu kätte jääb kui kandilised suguvennad olid.
Edu ja pusimist mandariiniga!
Jõud taga, peab minema.
v
Veiko_
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 25 Aug 2011 18:08

Postitus Postitas Veiko_ »

Paistab päris hea oma vanuse kohta. Järgmisel aastal siis tähistab auto oma 30. sünnipäeva.:cool:
Vasta