2101, Valdz - Kopikas Racing, 1971

2101, Valdz - Kopikas Racing, 1971

Eesti Ladaklubi liikmete autod
Vasta
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Algselt postitas: Moss
Vaevalt et sisu kallal nokkima hakatakse, ega keegi ju originaal kolbide ja kepsudega ka ei sõida...
küll jõutakse sinna ka kunagi, kui kibestunud inimesed pukki saavad...
Margipõhisest käigukastist margipõhiste sildade ja mootorini on ainult üks imetilluke samm!!!

Indrekule jõudu ja edu tuuleveskitega võitlemisel :)

[Muudetud: 31-1-2010 olaaf]
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1464
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

tuuleveskid või asjad - siin oleks vaja ikka korralikku raputust;)

Aga tehke oma alternatiiv sari, Tarts juba midagi mõtles sel teemal:) Ja laske tingimused suht vabaks, et ei tekiks ASJATUID tülisid - rõhuge heale organiseeritusele ja mõnusale seltskonnale ja asi ongi mutt. Ja kui mõni panebki midagi natuke teistmoodi - no hu...snim, kunagi ta ikka vahele jääb või siis ei saa öösiti tumeda südamega magada ja hiljem saab ka oma palga:)

edu jah ja peaasi et mõnede idiootide pärast kohe nurka ei jookseks - edasi!:spin
Festina lente!
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Tegelikult on alternatiivne sari tulemas, Tartu Autoklubi on võtnud kätte ja teeb see aasta selle ära. Too sari mõeldud küll tänaval liiklevatele autodele.

Käigukasti piirang tuli küll minu arvates Viljari ja Markeli pärast, keda pidi saama järgmisesse klassi, kuna Street B hakkas välja surema. Nendel mõlemal automaatkastid all. Seda prooviti ka eelmine aasta, kui toodi tagasi rehvi kontaktpinna piirang 10.5", aga nad ostsid kitsamad rehvid ja madistasid omavahel seal edasi.

Püssi veel põõsasse pole visanud, uudiseid kas see aasta sõidame peaks selguma paari nädala jooksul.

[Muudetud: 3/2/2010 Valdz]
r
rizto05
Foorumi kasutaja
Postitusi: 315
Liitunud: 28 Juun 2006 10:59
Asukoht: Vaida
Autod: Vaz 2101(70), 2101(74) 21013(83), 21063(90)
Kontakt:

Postitus Postitas rizto05 »

Mis projektist saanud? Korduvalt mõelnud sellele.
Mis see hooaeg toimuma hakkab?
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Algselt postitas: rizto05
Mis projektist saanud? Korduvalt mõelnud sellele.
Mis see hooaeg toimuma hakkab?
Nagu ikka käivad halvad ja head uudised käsikäes.
Hea uudis on see, et sel hooajal saaksime siiski võistelda B klassis, vaatamata sellele et meil ei ole originaal käigukast. Tegime BHRA-le erandi taotluse ning see rahuldati http://www.bhra.ee/index.php/page,2

Halb uudis on raha. Kahjuks tundub nii et see võistlushooaeg jääb vahele. Puudu jääb suht pisike summa, aga ise ei pinguta enam kuskilt seda välja. Järgmisel nädalal peaks lõplikult selguma, kuid jah tõenäoliselt jääb see hooaeg kahjuks vahele.
d
dzidzi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 130
Liitunud: 30 Okt 2005 13:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas dzidzi »

Kui pisike see summa on?
Äkki ajab foorumipeale kokku. Tegu meil siin ju ühe suure ladaperega. Mina oleks nt nõus loovutama mingi summa pühal eesmärgil.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

10k on raha veel puudu et saaks autole hädavajalikud muudatused ja EMV hooaja kaasa teha. See ei ole küll pisike summa, aga väike võrreldes kogu investeeringu ja selle hooaja kuludega.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Mis ajaks see raha koos peab olema?
Ja kas sellega saad teha terve hooaja või ainult ühe võistluse?

Pururikas pole meist keegi, aga kui teha kiire arvestus, siis igale algkooli lõpetanule peaks olema selge, et kümne inimese leidmisel ja 1000.- eeki per kärss on see summa nigut nipsti koos.
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1464
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

Algselt postitas: logman
Mis ajaks see raha koos peab olema?
Ja kas sellega saad teha terve hooaja või ainult ühe võistluse?

Pururikas pole meist keegi, aga kui teha kiire arvestus, siis igale algkooli lõpetanule peaks olema selge, et kümne inimese leidmisel ja 1000.- eeki per kärss on see summa nigut nipsti koos.
100eeki ja 100 kodaniku poolt oleks veelgi parem...
Festina lente!
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

See 10 000 krooni on nagu nii vähe, et kui tutvust on saaks keegi selle raha eest endale reklaami osta sellele autole.
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

Aga kes see ostab, see on pmst sama mis sponsorlus ja seda juba naljalt ei leia.

Muidugi see 10k ajaks kokku küll, kõige lihtsam, ma kujutan ette, on teha selline korjandus et igaüks toetab palju rahakott võimaldab. Kes saab, toetab 1000 eegiga, kes niipalju ei saa, toetab 100 eegiga jne.

Tahaks vägagi seda autot sõitmas näha see aasta, niigi eelmine aasta õieti sõita ei saanud.
h
heiki6666
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 12 Mär 2010 11:11
Asukoht: raplamaa
Autod: chevy van starcraft

Postitus Postitas heiki6666 »

minagi oleks nõus väikse summaga. aga võiks kuidagi sponsoreid juurde hankida sellega, et igaüks kes mingi summa loovutab, näeb oma nime sinu võistlusautol kleebise näol.
Kasutaja avatar
Viin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 849
Liitunud: 22 Aug 2008 21:35
Asukoht: Pärnumaa/Tallinn
Autod: BA3 2105 & Riva Junior
Kontakt:

Postitus Postitas Viin »

Kui kõigi nimed panna kes kas-või 25- annetavad läheb auto ikka väga kirjuks:D
r
Risto14
Foorumi kasutaja
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Jaan 2008 19:37
Asukoht: Võru

Postitus Postitas Risto14 »

Siitpoolt oleks mingi 100.- tulemas, kindlasti kohe, aitame ikka Ladalist tema hädas:)
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Postitus Postitas robi »

Mina tegin eelmisel aastal kopikasracingule püsikorralduse 100.- kuus, nüüd on palk nii kokku kuivanud, et enam ei saa. Kuid kopika kodulehel on kõik rekvisiidid üleval ja kellel huvi on see saab ka ülekande ära teha.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Hästi tore on näha, et Kopikal on nii palju toetajaid.

Aga kahjuks on nagu ikka ja seda raha oli vaja juba eile. See summa, mis on puudu, on vaja auto minimaalseks täiendamiseks, et see hooaeg auto sõitma saada. Võistlemiskulusid sellesse eelarvesse pole arvestatud, need saaksin ise kokku. Ehk siis puudu on summa terve hooaja võistlemise eelarvest.

See raha kogumine on väga üllas mõte, kuid samas on summa selleks liiga suur. Ma mõtlesin pikalt ja ma tunneks ennast halvasti kui olen teilt raha vastu võtnud, võib-olla on isegi inimestelt keda ma ei tunne. Mootorispordi suur miinus on see et kunagi ei tea kuidas läheb. Kui midagi suuremat juhtub rikub see terve hooaja. Kuid projekti toetades, on teil iseenesest mõistetavalt omad ootused.
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

Ehk ikka teha üks usin kampaania, ja panna Kopikas liikuma. Küll neid leidub, kes masinat stardis näha tahavad.

Valdz, sellepärast pole vaja küll ennast halvasti tunda kui pöidlahoidjad oma lemmiku startiminekut pisutki toetada tahavad.
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Algselt postitas: Valdz
Kuid projekti toetades, on teil iseenesest mõistetavalt omad ootused.
Jahh, on küll omad ootused.
Mis sa arvad, kui suured on näiteks minu ootused?
Mida ma ootan... :puzzled noh näiteks 1000.- krooni eest?
-Sa ei tea.
Kohta esikolmikus?
Uut rekordit?
Või vaatepilti, kuidas teistele tuule alla teed?


Avan mälupanga...

...Kui nõukaaeg läbi sai, seiskus korraks kõik. Ka autosport.
Pikki aastaid jäid tühjaks rallirajad, millede vahetus läheduses olin elanud, lapsepõlve veetnud.
Kas minuvanused ja vanemad foorumi külastajad mäletavad, kui palju erinevaid autosid võistles Nuia ja Valga krossiradadel? Ma ei mõtle ainult bagisid ja gaazikuid.
Olid ju eraldi sõidud Nivadele, uaazikutele, Kamazidele, Zilidele.
Need võistluste külastamised isa käe kõrval ei tule enam iialgi tagasi.
Need päevad on jäänud elama ainult mälestustes.


Mäletan ka seda päeva, mil vaatasin sinu esimest starti, Indrek.
Ja nüüd soovin, et sa sõidaksid selleks, et ka teistel oleks, mida mäletada.
Et praegused poisid saaksid kunagi oma lastelastele öelda või mõne kiiktoolijutu jätkuks öelda:
- Kopikas võistles, ma olen seda näinud!

Edu sulle, Indrek!
Kasutaja avatar
m6mm
Postitusi: 612
Liitunud: 08 Juun 2007 18:51
Asukoht: Saku

Postitus Postitas m6mm »

Mina olen kindlasti nõus seda projekti toetama! Vadates kogu "Kopika" teema algusest lõpuni läbi on kindel, et seda autot ehitati suurte eesmärkidega! Seda enam ei tohiks see auto jääda kuhugi nurka seisma! Tegemist on ikkagi Eesti ühe väljapaistvama Ladaga ja kes siis veel peaks nüüd sellel nn. raskel ajal õla alla panema kui Lada fännid ise?! Arvan, et sajaline või paar ei tee enamus siinseid kasutajaid vaeseks (jätad ühel nädalavahetusel õlled ostmata ja ongi olemas).
Indrek, kui üritus õnnestub, võiksid kapotile või pagasnikule väikese kirjaga toetajate foorumi kasutajatenimed kleepida. Mõtlen sellises stiilis http://sport.err.ee/index.php?0598466

NB! Indrek, sina pole meilt küsinud abi, meie oleme seda ise pakkunud ja minul oleks parem meel kui sa haaraksid sellest kinni mite ei lükka tagasi:)!
e
Ervn
Foorumi kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Mär 2009 16:17
Asukoht: Tõrva/Tartu
Autod: Ford Sierra
Kontakt:

Postitus Postitas Ervn »

Mina oleksin ka nõus toetama, m6mmil on õigus, see 100-200 kr ei tee kedagi vaesemaks. Igatahes, palju palju edu!
Vasta