21043, Ronn, 1987

21043, Ronn, 1987

Eesti Ladaklubi liikmete autod
Vasta
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Algselt postitas: masuurik
OT ,aga kogud numbrimärke?
see ei ole ronn'i garaas :D
Kasutaja avatar
m6mm
Postitusi: 612
Liitunud: 08 Juun 2007 18:51
Asukoht: Saku

Postitus Postitas m6mm »

Algselt postitas: zajetz
Algselt postitas: masuurik
OT ,aga kogud numbrimärke?
see ei ole ronn'i garaas :D
Minu isa kogus ~15 aastat neid numbrimärke, peaks kunagi üle lugema, kui palju neid kokku sai:P! Ronn tubli töö! Mitu m2 matti kulus, päris mitukümmend kilo peaks auto raskemaks minema:P.
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Mitu m2 matti kulus, päris mitukümmend kilo peaks auto raskemaks minema:P.
Kokku läks ~10 m2 pigimatti. Kaalu tuli tublisti juurde aga eks seda enam peab mootorit järgi aitama :). Teen millagil vajalikud arvutused ja siis panen täpse kaalu ka mitu kg matti läks :)
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Noh, eelmine aasta lubasid uusi pilte ja mina iga päev pingsalt ootan neid :D
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Ega suurt midagi vahepeal juhtunud ei ole. Ilmad külmad ja garaazis ei kannata olla. Ei taha radikat ka ööseks tööle jätta. Ootame siis kliima soojenemist et saaks ka talvel garaazis olla :). Nipet näpet olen siiski teinud. Tuledel sai ära vahetatud klaasid ja täielikult puhastatud. Alguses oli plaan ka oranzid plastmassid esituledest eemaldada aga kui proovi tegin oli justkui midgai puudu. Panin plastikud tagasi, reflektori ääred värvisin mustaks ja jäin tulemusega päris rahule. Kokku kulus tule klaaside vahetamise peale 6h! Liiga põhjalikult sai vist tehtud :D. Salongi ventikas sai ka uued kuullaagrid! Varem olid liuglaagri peal aga kuna need kipuvad kriuksuma, siis sai väike modimine tehtud.
Kätt sai harjutatud ka sadulsepa tööd tehes. Hindeks paneksin 3+ viiepalli süsteemis. Päris veatu ei tulnud. Eks tuleb uuesti lahti võtta. Esimene läheb ikka aiataha! Hetkel seisab auto garaazis ja ootab raha, et hüdrauliline käsipidur osta. Ennem ei saa suurt midagi edasi teha.


Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

Päris veniv.Kes toda müüb ja mitmes suunas venib?
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
t
twist
Foorumi kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 20 Dets 2008 15:44
Asukoht: Raplamaa
Autod: 2101

Postitus Postitas twist »

Käetugi jäi täitsa talutav. Aga ehk oskad täpsustada, mis mõõdus kuullaager sinna mootori võllile istus?
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Algselt postitas: masuurik
Päris veniv.Kes toda müüb ja mitmes suunas venib?
Tegemist kunstnahaga ja ostetud noortehnikust. Kui kuumaõhu fööniga kuuma anda, siis annab päris ilusti venima ja ei juhtu mustriga midagi. Ühest kohast lasin ainult sulama aga teinekord olen targem. See sai lihtsalt prooviks tehtud. Aega võttis umbes 2h.
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Algselt postitas: twist
Käetugi jäi täitsa talutav. Aga ehk oskad täpsustada, mis mõõdus kuullaager sinna mootori võllile istus?
6x19x6
See must junn seal on kummist laagripuks, et vähendada vibratsioone. Ja roheline junn korpuse sees on plastmass puks et laager koos kummipuksiga sinna ilusti istuks. Tagumine ventika laager jäi pronksist kuna seal ei ole nii suuri koormusi ja seal oleks ümberehitamist rohkem olnud. Aga teostatav!
l
lada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 496
Liitunud: 24 Veebr 2008 20:23
Asukoht: Tallinn
Autod: 2106

Postitus Postitas lada »

Vb rumal küsimus aga milleks hüdrauliline käsipidur tuleb?
Originaal võtab minumeelest päris edukalt rattad plokki, kuid ega ma olen võhik ka selles suhtes.
Auto ise on väga kena, värvitöö tundub väga kvaliteetne, nagu ka kõik muud tegemised selle auto juures.
Edu ja tahaks autot kokkupandult näha.:)
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Algselt postitas: lada
Vb rumal küsimus aga milleks hüdrauliline käsipidur tuleb?
Originaal võtab minumeelest päris edukalt rattad plokki, kuid ega ma olen võhik ka selles suhtes.
Auto ise on väga kena, värvitöö tundub väga kvaliteetne, nagu ka kõik muud tegemised selle auto juures.
Edu ja tahaks autot kokkupandult näha.:)

äkki näitad kuidas originaaliga saad rattad kuival asfaldil plokki kui all näiteks 195/50 r15 normaalne rehv.

teiseks kui sa vaatad ronni auto tunnelist pilte siis sinna originaali ilma ümberehitusteta ei pane kah.

[Muudetud: 20/1/2010 zajetz]
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Pigem on Zajetsi poolt pakutud teine variant selle põhjuseks ja kuna põhjaalt on ka juba kõik üleliigne eemaldatud siis pole enam teist võimalust.

Mõned lisapildid ka siis. Iga detail mis autokülge läheb on kas uus või on vana taastatud ja väga kriitilise pilguga ülevaadatud.

Pilt

Pilt

[Muudetud: 20-1-2010 Ronn]
p
Peep063
Postitusi: 229
Liitunud: 20 Juul 2007 09:27
Asukoht: Vändra / Tallinn
Autod: Vaz 21063 / Vaz 21061

Postitus Postitas Peep063 »

Ennem esimest sõitu on kõik ilus. Suvel on üheks suuremaks probleemiks putukad/sitikad. Et auto ilu säiliks peaks vähemalt kord aastas esiotsa lahti võtma ja kõik ükshaaval uuesti ära puhastama.

Põhja alt ka mõni uuem pilt on?
j
JX
Foorumi kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 20 Aug 2007 17:28
Asukoht: võru- tallinn
Autod: 21023, 2101 jx edition, bmw 525e ja volvo v70 t5
Kontakt:

Postitus Postitas JX »

selle vältimiseks võib kasutada/ katta detailid läbipaistva kaitsekilega mis talub kivide lööki...
Auto audio on nagu seks, ei loe kui pikk sul on vaid peab olema hea...
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Algselt postitas: Peep063

Põhja alt ka mõni uuem pilt on?
Põhja alt uuemaid pilte pole. Eks kui uued sillajupid all, siis teeb mõned pildid.

Eks vaatame kas ja kuidas katta. Ennem on vaja auto sõitma saada :D.
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Iluvõre taguse värvid ikka mustaks?
Mille stanged külge aretad? Mul vedelevad 05 stanged niisama hetkel, korralikud, liivapritsitud, värvitud ja lakitud.
Peaks millalgi ikka oma silmaga vaatama tulema:)

Edu sulle!
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Reiner kui välja saad anna märkku ... tuleks võtaks stanged ära ja saad autole pilgu peale visata ;)

Ilmad läksid ilusaks ja tekkis kohe tahtmine midagi teha. Suurte külmadega kadus igasugune auto ehitamise isu ära. Kõigepealt sai tagasild liivapritsi viidud. Alt peab ju samailus kõik jääma kui pealt. Armatuuri katsin kõlarikatte riidega ära. Selleks kasutasin spetsiaalset spray liimi. Aega võttis umbes 3-4 tundi. Alguses oli plaanis küll nahatada või katta flokiga aga majanduslikel kaalutlustel jäi see praegu tegamatta. Eks kunagi hiljem! Kindalaeka nahatasin ära. Ma ei teagi miks.. mulle meeldis nii rohkem... moodustab näidikuplokiga tervikliku. Armatuuri keskele - sinna kus on õhuvõtu avad ja kolm hooba sinna tahaks panna teleka. Rohelise taustavalguse vahetan punase vastu! Kevadeks küll valmis ei saa aga ehk Cambiks!


Pilt

Pilt

Pilt
r
raskelt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 15 Veebr 2010 17:51
Asukoht: haapsalu/mustamäe
Autod: vaz 2105

Postitus Postitas raskelt »

ühestükis katsid armatuuri?
Sul mälupulk on? - Jah, siinsamas (hoiad jalgevahelt), pistan sulle kuskile, et mäletad seda elu lõpuni.
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Algselt postitas: raskelt
ühestükis katsid armatuuri?
Armatuur on kaetud kolmes osas. Liitekohti silmaga näha pole küll aga käega kombates tunned üleminekuid. Tehnoloogia sama kui tapeedi panek. Üle ja siis ziletiga pooleks. Saab serva - serva vastu. Aga kes see armatuuri ikka nii väga näpib ;)
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

ma loodan, et sa tugevdad ringis oleva koha ka ära tagasillal...
muidu võimas mootor ja suured rehvid väsitavad selle koha suht ruttu ära - eriti võttes arvesse, et kännu poolt sul midagi liikuma ei tohiks hakata enam...

kui vaja saab aidata selle väikse asjaga ;)Pilt
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Vasta